Şimdi Ara

TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
3
Favori
31.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir şey sormak istiyorum. Bir dekorasyon firmasında iç mimar olarak çalışıyorum. Kapanma sürecinde evden çizim yapmamı isteme hakları var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bjk_murat B kullanıcısına yanıt

Evden çalışma sistemine geçilebilir firmanın kararı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Yani yasal olarak isteme hakkı var diyorsun?

• Baştan kapatmadıkları için ölen insanların vebali kimde

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

Bir şey sormak istiyorum. Bir dekorasyon firmasında iç mimar olarak çalışıyorum. Kapanma sürecinde evden çizim yapmamı isteme hakları var mıdır?

İzin kağıdı düzenleyerek işe gel bile diye bilirler TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS 

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

Bir şey sormak istiyorum. Bir dekorasyon firmasında iç mimar olarak çalışıyorum. Kapanma sürecinde evden çizim yapmamı isteme hakları var mıdır?

E herhalde.

Karar tatil yapılsın evde yatılsın diye değil ki, elmayla armudu karıştırmamak lazım.

• 1 gün bile eksik çalışınca maaş kesiliyor.17 gün kapalıyken krediler, borçlar ne olacak? Bankalar kapalı eksikte olsa maaşlar nasıl yatacak? Koskoca ülkede halkın halinden anlayan 1 tane bile yönetici yok mu?

+

Niye 1 yıl sonra? Niye vakalar düşmeye başladığı sırada?

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Evet kapanmayı savunuyorum. Fakat başta, sıkı şekilde uygulanmalıydı.

Daha maske takmanın mantığını anlamayan, maskenin nasıl doğru takılacağını bilmeyen, ağız ve burnunu kapatmak yerine çenesini veya dirseğini kapatan bu halkta bir cacık olmaz. Ancak zor yoluyla - burada kapanma oluyor - bir şeyleri yoluna koyabiliyoruz bu ülkede.

Özgürlükçü kafaya erişmek için özgürlüğün tam olarak ne olduğunu da bilmek lazım. Sözüm meclisten dışarı, maske takmayan kişiye polis ceza yazmak istediğinde veya bizler toplu taşımada veya kamu alanlarında maskesizleri uyardığımızda "burası özgür bir ülke, ben özgürüm, bana karışamazsınız" diye inatlaşan geri zekalıların sözde özgürlüğü - maske takmaması, sosyal mesafeye uymaması - yüzünden bizlerin özgürlüğü kısıtlanıyor.

• EjderLefLef kullanıcısına yanıt
    Mohu yidik desene 😁

• bjk_murat B kullanıcısına yanıt

Hocam firmanın atölyesi/atölyeleri varsa, üretim yapıyorsa faaliyeti zaten durmaz. Örneğin inşaatlar falan aktif çalışıyor yasak da olsa. Üretim sonuçta. Ofise bile çağırabilirler üstelik. Çünkü üretim, gıda, tedarik ve sağlık hizmetleri hiç bir yasakta durmadı.

• E-ticaret siteleri ne olacak? 15 gün alışveris yapamayacakmiyiz?

• Konfeksiyon atölyeleri muafmı acaba?

• Sugar23 kullanıcısına yanıt

Onları muaf tutarlar büyük olasılıkla yoksa baya zarara uğrarlar,zaten kuryeler vs tabi olmayacakmış kargoculular filanda açık olur heralde.

• Peki tamam çalışmada sıkıntı yok zaten alışkınız iş olmadığı zaman canımız sıkılıyor. Farklı bir soru sormak istiyorum. İş yerim yapar diye değil ama bilmek istiyorum. Yasağı duyan işveren yarın beni ücretsiz izne çıkarabilir mi? Geçen sene bu zamanlar 45gün ücretsiz izne çıkarılmıştım ama Allahtan içeride 105 günlük iznim olduğu için maaşımdan kesmemişlerdi. Zorunlu olarak ücretsiz izin devam ediyor mu?

• Tekeller bakkal olarak geçiyor mu?
  • Thy site çöktü.

TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS
  • Önümüzde ki günlerde bilgisayar almayı planlıyordum, bilgisayar satan e-ticaret siteleri(Qp, itopya vs) ne olur acaba bilgisi olan var mı?

• Psycho Cepkin P kullanıcısına yanıt

Cehape nin yüzünden

• İlk kapanma döneminde kargolar açık idi.
    Şimdi açık mı olacak acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Vergi kaçırmayan mı var?

Ülkede bukadar Sabancı okulu neden var sanıyorsun?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.