Şimdi Ara

TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
3
Favori
31.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Peki düzenli ödeyene yardım var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zotacing kullanıcısına yanıt

İşte bu ülkenin sıkıntısı bu kendi zararını karşılanmasını isteyeceğine emeklilere para verilmesin diyor

Tamam emekli ve memurlara para verilmedi senin kazancın ne olacak amacın ne gelip deki kapanmada destek verilsin gelir kaybınaa uğruyorum destekliyelim ama bu iğrenç bakış açısının sebebi ne

Fıkra bu ya; Cehennemde yeni bir zebani işe başlamış. İlk gün kıdemli zebani tarafından gezdiriliyormuş. Her yerde dev, yüksek kaynar kazanlar içinde yanan insanlar ve her bir kazanın başında zebaniler varmış. Bizimki bakmış derin bir kazanın başında 5 zebani bekliyor.

– Bu ne demiş ?

– Bu Almanların kazanı, sürekli birlik olup yardımlaşıp üst üste çıkarak yukarıya tırmanıyorlar ve oradaki zebaniler de tırmananı tekrar aşağıya atıyor…

Biraz daha ilerlemişler dev bir kazan daha. Başında 3 zebani bekliyormuş. Bizimki yine dayanamamış;

– Peki burada niye 3 zebani bekliyor?

– Bu da Amerikalıların kazanı, bunlar da arada yardımlaşıp çıkmaya çalışıyorlar ve görevli 3 zebani yukarıya çıkanı tekrar aşağıya atıyor.

Bizimki bakmış bir sürü dev kazan ve her kazanın başında çeşitli sayıda görevli zebani varken ileride bir kazan var ki başında hiç zebani falan yok. Hemen atılmış;

– Yahu bu kazanda niye görevli zebani yok, boş mu?

Kıdemli artık bıkkın bir şekilde cevaplamış;

– O Türklerin kazanı. Görevli zebaniye gerek duymuyoruz. Zaten içlerinden birisi çıkmak için çaba sarf ettiğinde diğerleri birlik olarak hemen onu aşağıya çekiyor. 

Bundan sonra kimse erdoğana suç muç atmasın ülkenni insan kalitesi belli 

• Dürüst esnafa hiçbirsey Olmaz üçkağıtçılar düşünsün..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkankahve F kullanıcısına yanıt

kurunun yanında ne yazıkki yaş da yanar.

keşke düzenli ödeyenlere devlet olup ben yardım edebilsem

• furkankahve F kullanıcısına yanıt

Ben düzenli öderim 11 yıldır 1 gün gecikmiş bir ödemem olmadı

• üretim / ithalat hattında çalışmayan insanlar ne yapacak peki?

• teramycin T kullanıcısına yanıt

ben zaten esnaf dedim çalışan demedim. TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS 

zaten bu kadar vergi çok olma nedenlerinden biri de esnafların vergi kaçırmaları.TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS 

• Hangi iş yerleri fabrikalar açık kalacak acaba

• Üretim imalat dediği nedir? Benim çalıştığım fabrika otomativ yan sanayi üretim imalat mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 26 Nisan 2021; 20:28:42 >
  • teramycin T kullanıcısına yanıt

Öyle deme bizde bu ülke içinde yaşıyoruz en azından ben.. sizi bilmiyorum. Cahil, aptal, maskesiz dolaşan, tüm pislikler tabi ki beter olsun ama ailesini geçindirmeye çalışanların bunda hatası, bir suçu yoktur..

• Parası olana gayet güzel, olmayana ise ne haliniz varsa görün, kongrelerin ceremesini millet çeksin..

• Igrenc degil gercek bu. Memurlar ve emekliler Turk gencliginin iligini kemigini sömürdü.

• Proprietor P kullanıcısına yanıt

Bu ülke bu kafa yüzünden hiç bir zaman iyi olamayacak. Hak etmiyor çünkü. Bu kadar haset dolu başka bir halk yoktur.

• İngiltere de millet kapanmaya karşı eylem yapıyor, bizim buradaki güya en entel en liberaller bile kapanma fetişisti. Üzülüyorum ya. Adamlar bizden feci derecede ileride. Bizim bu özgürlükçü kafaya erişmemiz için 1000 yıl geçmesi lazım.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    TAM KAPANMA GELDİ 29 NİSAN - 17 MAYIS

sonuç

yaza köpüklü giriş

• Miting yapılamayacak mı yani?

• Özel sektör 8-6 devamke dostlar, büyük ihtimalle öyle olacaktır

• çok kötü oldu ya tamda sınavlar bitip işte çalışacaktım :((

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

Allahım yalvarırım beni bu halk ile daha fazla yaşamak zorunda bırakma. Aziz nesin boşuna dememiş. Bu ülkenin sağcısı da solcusu da aptaldır diye.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.