Şimdi Ara

Tam 1 ay sonra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu sene o sene olabilir. Olmuşken bu sene olsun. Güzel giden bir senede tadımız kaçmasın. Bu leş senede de aldatıcı olmasın. Aradan çıksın rahatlayalım. Rezil dönemimizde oldu deriz en azından

• O maç skoru ne olur bilinmez ama Fenerbahçe taraftarı o gün maça gitmezse çok büyük şeyler olur hatta maça gidecekler ama stadın dışında susmasan istifa diye bağırmaları lazım
  • O maçı 6-0 kaybetmemiz lazım sonra beşiktaşdan 9yiyip elimizdeki tüm kozları kaybetmeliyiz o zaman gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla sinir stres olmadan ligi takip edin benimde tavsiyem

bizim için lig pereira çöpünü kovmayıp sezona başladığımızda bitmişti.

takım orta saha diye bağırırken takımın en çok skora katkı veren adamını satıp 6 ya stoper falan aldık pereira çöpü ile sezona girdik saçma sapan adamlar alındı caner gökhan en önemli rakiplerinden birine beleşe gitti onların elini kolaylaştırdın vs

her sene ilk 2 de olacak değiliz arada böyle çöküşler iyidir umarım Aziz'in son senesi olur da kurtuluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Valla sinir stres olmadan ligi takip edin benimde tavsiyem

takım orta saha diye bağırırken takımın en çok skora katkı veren adamını satıp 6 ya stoper falan aldık pereira çöpü ile sezona girdik saçma sapan adamlar alındı caner gökhan en önemli rakiplerinden birine beleşe gitti onların elini kolaylaştırdın vs

her sene ilk 2 de olacak değiliz arada böyle çöküşler iyidir umarım Aziz'in son senesi olur da kurtuluruz.

Arada çöküşler takımın kanser hücrelerini temizlemek adına iyidir, eğer aziz gitmezse çöküşün möküşün hiç bi anlamı yok.

• quote:

hadi nani gitmek istedi, niye pahalı stoper alıyorsun. hadi aldın niye iki tane aynı tip stoperle çıkıyorsun. kjaere iyi paralar vermişler satsana. o da yok. gidiyorsun son gün sow lens alıyorsun. hadi lens iyi çıktı. gözüm gibi sevdiğim sow'un pek olmayacağını biliyordum. panik transferi. pereira'yı mayısta göndermen gerekirken agustosta gönderiyorsun. göndereceksen niye mayısta göndermedin. 3 kuruş tazminat yüzünden şimdi iyi mi oldu? hem ağustosa gelmişken gitmemeliydi kendi döşediği dinamiti kendi patlatmalıydı. şimdi kahraman oldu başımıza. hadi onu o saatte gönderdin niye yerli adam getirmiyorsun da bu herifi getiriyorsun. hocalığı bıraktım diyor adam gidiyorsun 20 kat maaş veriyorsun. hepsini geçtim sende kalmak isteyen kaptanlarını beşiktaş'a veriyorsun. niye gittikleri bugün belli. millet huzur için kaçıyor fenerbahçe'den.

• Skor veriyorum

Fb 1 - Gs 0
    Fb 2 - Bjk 3

Bizim derbiler genelde bol gollü pozisyonlu geçer. Gs'yle sizin maçlar ise az pozisyonlu kontrollü olur. Gs'yi tokatlayıp gazını alan Fener bizim maçta rahat oynar.
  • quote:

Hacı yanlış anlama da,5 senenin 3'ünde 4'ünde şampiyon olup 2'sinde 2. olursan ilk 2'deyim dersin anlarım da,5 sezonun 4'ünde 2. olup 1'inde şampiyon olursan o 2. likler sönük kalıyor işte.Sorun da bu zaten.Yoksa tabi ki kimse her sene şampiyon olamaz.

• o 5 senede 3 defa şampiyon olsak rekabet diye bir şey kalmazdı bizim beceriksizliğimizde burda ortaya cıkıyor zaten.

ilk 2 de olunca ister istemez stres yapıyorsun sonuna kadar gidiyor ne olacağı belli değil ama bu sene rahatım
  • quote:

o 5 senede 3 defa şampiyon olsak rekabet diye bir şey kalmazdı bizim beceriksizliğimizde burda ortaya cıkıyor zaten.

ilk 2 de olunca ister istemez stres yapıyorsun sonuna kadar gidiyor ne olacağı belli değil ama bu sene rahatım

Galatasaray 5 senede 3 defa oldu.

Rekabet ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISHBOSS -- 21 Ekim 2016; 0:58:48 >
  • quote:

o 5 senede 3 defa şampiyon olsak rekabet diye bir şey kalmazdı bizim beceriksizliğimizde burda ortaya cıkıyor zaten.

Katılmıyorum.30 sene önce Fener bizden 5 şampiyonluk öndeydi.Ona rağmen bitmediyse bu konuma gelebildiysek,bizim UEFA'dan sonra bitmediyse devam eder.
  • stad ismi değişti büyü bozuldu
    o sene bu sene geliyoruz
  • Böyle rezil kepaze sezonlarda hep kazandık kadıköydeki derbileri. Farklı olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KESİNLİKLE KAZANAMAYIZ. BİZİM FENERİ KADIKÖYDE YENME İHTİMALİMİZ YOK.
  • Fenerle gs arasında lozan gibi birşey var bence eski gsli yöneticiler para bulmak için fbden istediler onlarda kadıköy maçlarına 2023 kadar ambargo koyarız dediler heralde

• Genelde bu kadar kötü sezonlarımızda GS ile Kadıköy'deki maçlarımız diğer senelere göre daha rahat geçiyor.
  • Bizim feneri bu sene Kadıköy'de yenme ihtimalimiz benim milyoner olma ihtimalimle aynı yani %0.0000000001 ,yani 'O sene bu sene' değil

• Hala anlamadiniz form durumlarindan bagimsizdir derbiler hatta bir arkadasin daha dedigi gibi fenerin rahat bir galibiyet alacagini dusunuyorum ben gs karsisinda bize ise gecen senenin aksine puan kaybedecekler biz daha sert ve direncliyiz cunku bu sene. Fb ise isirgan degil VP'nin takimi gibi.

• Zaten bu senede yenemezseniz bi daha unutun o işi. Takım böyle devam ederse derbide stad bomboş olur.
  • Bu dalgaysa bile insanın içi ısınıyor, yenileceğimiz nerdeyse kesinken bile hala Fenerbahçe ismine saygı duyup skorda uçmayanlar var, realistik olursak bu skorlar hayal, gerçekte olacak olan muhtemelen iki tarafta bizi tokatlar, fener anadolu takımıdır artık, bir şeyler değişmezse gelecek sezon Fenerbahçe ismi de bir şey ifade etmez artık, hayatımda ilk defa bir anadolu takımının bizzden yüksek oran aldığına şahit oldum, artık bir beklentim yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.