Şimdi Ara

Talon mu Akali mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bu sorum herhangi bir eloya hitap etmiyor hem goldda olsun hem challangerda olsun hangisi daha üstün kalıyor ? early , midgame , late diye yazarsanız iyi olur

(EU ve TR için )

• Akalon

2 side iyi talon mana sorunu vardır akalinin lane de zone lanma. talon geriye düşerse daha çok zor toparlar akaliye göre. akaliyi daha çok seviyorum ben akali alırdım ben olsam
  • Talon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2side var ya sadece şimdiden birinde ustalaşıp ilerdede onla devam etmek istiyorum :)
  • Akali lane aşamasında daha zorlanıyor, talon daha iyi akali roamla earylde 2-3 kill yada asist alsın gg talona göre daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LelouchViB -- 14 Eylül 2014; 19:08:08 >
  • hmm...
    peki euda plat + liglerinde Talonmu bütün game ortalamasında yüksekte kalır oynanış ve işlevlilik bakımından Akali mi ?
  • Birak onu bunu bi orianna al lane'nin hakimi ol

• Akali

• zed
  • talonun silenceı yeter kardeş şu an god tier bir mid bana göre.youmu ebedi last whisper ile epik aoe hasar ve bir kişiyi net alıyor.Kaçış problem ama.
    Akali ile farm yapmak gene kolay pasiften dolayı ama kill almayınca ve karşıya ori syndra gibi herolar alındı mı çok zorlanıyor.
    2sini de al 2sinden de pişman olmazsın.Ama benim tavsiyem talon.
  • beyler sorumu ucundan yanlış anlamışınız ben eu da plat 2yim ve bütün herolar açık sadece hangisinde kendimi geliştirirsem ilerde bana daha çok yardımı dokunur :)
  • Talon çok sevdiğim herolardan birisi ama bence Akali'de kendini geliştirmen daha iyi olur senin için. 6. level'a kadar zorlanırsın lanede fakat 6 olduktan sonra earlyde 2-3 kill almak Akali'yi late gamede ilah yapmaya yetiyor ki early gamede Akali ile diğer lanelere roam çok rahat yapabilirsin.
  • çoğu cevap akaliye yönel şeklinde oldu peki sözünüzü dinleyip talona yöneliyorum çok teşşekkürler

bu arada bir gün umarım diamond falan olursam ordada akalinin yararlarını görebilmeyi umut ediyorum :D
  • Talon çünkü yetenek havuzunu zengin buluyorum = silence
    gap closer
    slow
    invisible
  • biliyorum 2 side harika şampiyon fakat azcık kararlı olun ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGbeyler

çoğu cevap akaliye yönel şeklinde oldu peki sözünüzü dinleyip talona yöneliyorum çok teşşekkürler

bu arada bir gün umarım diamond falan olursam ordada akalinin yararlarını görebilmeyi umut ediyorum :D

Nice taktik bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hey Mr Jack

Talon çünkü yetenek havuzunu zengin buluyorum = silence
    gap closer
    slow
    invisible

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin sorun eloya göre olmasa da cevap eloya göre. Plata kadar akali, plat sonrası talon.

Düşük liglerde çok kolay snowball olabilirsin akaliyle. Plata kadar olan oyuncular genelde akaliyle nasıl baş ediceklerini bilmiyorlar. (Pink ward, red trinket, vs) Ama plat sonrası oyunda akali pek de rahat snowball olamıyor. Olsa da focus yiyip taşımakta zorlanıyor.

Talon ise nerdeyse tüm ap carrylerin counterı. Şu an metada ve çok güzel bir pick. Late gamede güçlü olabilmesi için başarılı bir early game geçirmesi gerekiyor.

Özet: Düşük ligler için akaliyi almanı öneririm taşıması çok daha kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GGbeyler

biliyorum 2 side harika şampiyon fakat azcık kararlı olun ya :D

Uğraşamam adcye kombo felan çekene kadar ölürüm ben dersen talon, şöyle ki.ebedi ve youmu ile adcye e ile atlayıp q kritik ile 1550 civarı bir hasar vurup ultiyle topukluyorsun ultininde degmesiyle ölüyor. Akali ise adc teklemek daha zordur.

• en iyisi dairus alıp tekliyim ben ya :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.