Şimdi Ara

Talha Uğurluel tutuklandı .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilmiyorum aranızda takip edeniniz varmı ,hem videolarını hem kitaplarını . Kendisini canlı dinleme fırsatım da olmuştu ,kendisi genç nesil tarihçi araştırmacı yazardır bu konuda gerçekten şuanda Türkiye'de üstüne yok .

Ne diyeyim fetodan tutuklanmış ,fikriniz nedir ? Akşam akşam moralim çok bozuldu arkadaşlar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AKP'lilere de yazık. Kime sarılsalar Fethullahçı çıkıyor

İyi olmuş şarlatana. Darısı diğer haleflerinin ve seleflerinin başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

AKP'lilere de yazık. Kime sarılsalar Fethullahçı çıkıyor

İyi olmuş şarlatana. Darısı diğer haleflerinin ve seleflerinin başına.
    Ne şarlatanlıgi olmuş ? Ayıp değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Ne şarlatanlıgi olmuş ? Ayıp değil mi ?

Alıntıları Göster
    Hiç de değil. Sırf AKP'lilerin hoşuna giden yalan yanlış şeyler anlatıyor diye başımızın üzerine mi koyacaktık Allah'ın Fethullahçısını.

Fethullahçı Mustafa Armağan'ı falan da yanına göndersinler de yalnız kalmasın garibim. Ekürileri Cansu Canan Özgen, Pelin Çift gibiler de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F01EF196D

Hiç de değil. Sırf AKP'lilerin hoşuna giden yalan yanlış şeyler anlatıyor diye başımızın üzerine mi koyacaktık Allah'ın Fethullahçısını.

Fethullahçı Mustafa Armağan'ı falan da yanına göndersinler de yalnız kalmasın garibim. Ekürileri Cansu Canan Özgen, Pelin Çift gibiler de olabilir.

Alıntıları Göster
    Mustafa armağan için birşey diyemem . Talha bey gerek canlı yayınlarıyla gerekse tarihin içsel bilgilerini sunması yeterdi . Ben hala neden şarlatan olduğunu anlamadım . Kendisinin tarih dışında diğer konularda birşey söylediği bile yok .

• quote:

Orijinalden alıntı: elLbufFer

Mustafa armağan için birşey diyemem . Talha bey gerek canlı yayınlarıyla gerekse tarihin içsel bilgilerini sunması yeterdi . Ben hala neden şarlatan olduğunu anlamadım . Kendisinin tarih dışında diğer konularda birşey söylediği bile yok .

Alıntıları Göster
    Tarih konusunda söylediklerinin çoğu tarihten bihaber kişileri gazlamak üzerine uyduruk şeyler. Tarihçi sıfatını hak etmediği kesin.

Tarih dışında konuşmayan adam "3000 yıllık tuvaletle evrimi çürüttüm" soytarılığı yapıyor, daha ne olsun.

• sorosun umre ziyaretleri ile bu halkı soyanların,fetöcü kaçıranların başına önümüzdeki haftadan itibaren neler gelecek izleyin.12 yıllık liste devletin elinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 11 Aralık 2018; 0:22:35 >
  • Kendisini zerre kadar sevmezdim. Tv şovmeniydi. Bir tane sarışın kadınla program yapar dururlardı. Her gördüğümde sinirim bozulurdu. Saçma sapan şeyler anlatıyor. Bir bu bir de evanjalizm diye konuşup duran bir amca var, bir de o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 11 Aralık 2018; 0:17:24 >
  • İsimden çıkaramamıştım netten bakınca hatırladım tvlerde program yapmıyormuydu hatta habertürkte çok görmüştüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl mesleği Tur, Turist Rehberliğiymiş

• Şu tur rehberine de büyük tarihçi, ünlü araştırmacı yazar falan dediğini gördüm ya artık çıtayı bir üst seviyeye taşıyabilirim. Elin menkıbe pazarlamacısına Türkiye'de yok böylesi dendi ya lan. Ciddi ciddi dendi yani bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraven -- 11 Aralık 2018; 0:28:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Şu tur rehberine de büyük tarihçi, ünlü araştırmacı yazar falan dediğini gördüm ya artık çıtayı bir üst seviyeye taşıyabilirim. Elin menkıbe pazarlamacısına Türkiye'de yok böylesi dendi ya lan. Ciddi ciddi dendi yani bu.
    Aynısını yazacaktım.

uyuyan devi uyandırdı bu halk....Daha yaşanılanlar yüzde 1 değil, bekleyin....

• Aslında tam da AKP tarihçisi profili vardı. Varsa yoksa Osmanlıya övgüydü adamın işi, bir tane eleştiri duymadım.

Ulan bu AKP sayesinde 95 den sonra doğan nesil olduğu gibi ateist olarak geliyor. Bakalım 5 10 sene sonra nasıl bi jenerasyon bekliyor bizi.

• Kendisi bilmem etmem ama önüne gelen fetocu deniyor artık ha bu lafı bu kişi için söylemiyorum ama bu cidden sıktı.

Muhalif isen bir süre sonra fetocu damgası yiyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Kendisi bilmem etmem ama önüne gelen fetocu deniyor artık ha bu lafı bu kişi için söylemiyorum ama bu cidden sıktı.

Muhalif isen bir süre sonra fetocu damgası yiyorsun..
    Kendisi muhalif değil yalnız, AKP'nin yanından ayrılmayan birisi.
  • Sana göre Canan Karatay da, Soner Yalçın da şarlatan. Herkes şarlatan bir tek sen doğrusun. Ateizmin insana kattığı kibre canlı örneksin.

Bu arada Fetö bağlantısı varsa yargılanır inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celay

Sana göre Canan Karatay da, Soner Yalçın da şarlatan. Herkes şarlatan bir tek sen doğrusun. Ateizmin insana kattığı kibre canlı örneksin.

Bu arada Fetö bağlantısı varsa yargılanır inşallah.
    Evet, onlar da şarlatan. Halkı kandırıyorlar. Ve bunun ateizmle zerre alakası yok. Anlamak için beyin yeterli, benim haklı olup olmamamın bir önemi yok.
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Ver mehteri diyen de atılacak yakında bekleyin.

• bu adamın ne kadar boş olduğunu anlamak için dan gibson belgeseline Karşı cektigi video yu izlemek yeterliydi zaten, ici bomboş kagittan bir kaplan olduğunu 10dk dinleyen anlar, argümanları bos, iddiaları desteksiz, kendisi ise niteliksiz ve cahil bir kişidir, halk artik 1 tane bile uluslararası dergide makale yaynlamamis kişileri ciddiye almamayi öğrenmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crossingover35 -- 11 Aralık 2018; 1:58:8 >
  • Dediğim gibi detaylı bilmiyorum sadece her önüne gelen fetocu ilan edilir ise işimiz iş. Bu lafım bu kişi için değil çünkü en ufak bilgim yok kendisi ile alakalı.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.