Şimdi Ara

Taksimde olaylı Gece Başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
2.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Fuego

ben sevmiyorum. yıllardır da yazarım, takiyye yapmadım hiç. iyi niyetli olmadığını düşünüyorum. birikiminiz müsaitse bana açıklayın neler yapmış?

Dünya Devleti olduk, yetmez mi : ))

Kirasını Şevket Kazan ödüyordu, 7 tane gemisi oldu :))

http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2012/11/121115_uruguay.shtml

https://www.haberturk.com/dunya/haber/905788-uruguay-ekonomi-bakani-istifa-etti

http://www.radikal.com.tr/yazarlar/guven_sak/2013te_yilin_ulkesi_afra_tafrasiz_uruguay_oldu-1167741

Yeter mi ?

• X Files kullanıcısına yanıt
    eski toki müdürü erdoğan bayraktar'ın dediği cümleler çabuk unutuldu. adam; ''her imar yolsuzluğunun altında rte var'' dedi. rant, para, servet, kibir, hırs... muz cumhuriyeti bile değilmişiz kardeşim. yerden yere vurdukları Atatürk'ün devletini, devlet gücüyle yokettiler.

yakında kapalıçarşı patlayacak, bekleyin, görün ey ahali!

geçenlerde cia ajanı sanem altan bir yazı yazdı. kapalıçarşı nın değeri 8.5 milyar dolarmış. orası avrupa nın pille çalışan kalbi. altından neler çıkacak, bekleyin. bir ayet vardır: ''sizin Allah tan başka dostunuz yoktur.''

dost olarak yeşra'el ve abd yi seçen rte bu defa kimi dost seçecek, nasıl çıkacak bu iflasın eşiğinden, merak ediyorum. satacak bir şey de kalmadı:D
  • quote:

eski toki müdürü erdoğan bayraktar'ın dediği cümleler çabuk unutuldu. adam; ''her imar yolsuzluğunun altında rte var'' dedi. rant, para, servet, kibir, hırs... muz cumhuriyeti bile değilmişiz kardeşim. yerden yere vurdukları Atatürk'ün devletini, devlet gücüyle yokettiler.

yakında kapalıçarşı patlayacak, bekleyin, görün ey ahali!

geçenlerde cia ajanı sanem altan bir yazı yazdı. kapalıçarşı nın değeri 8.5 milyar dolarmış. orası avrupa nın pille çalışan kalbi. altından neler çıkacak, bekleyin. bir ayet vardır: ''sizin Allah tan başka dostunuz yoktur.''

dost olarak yeşra'el ve abd yi seçen rte bu defa kimi dost seçecek, nasıl çıkacak bu iflasın eşiğinden, merak ediyorum. satacak bir şey de kalmadı:D

Erdoğan bayraktarı ben dinledim. Akp taraftarı değilim ama bu kadar kirlilikten iğrenmeye başladım istersen açıklamasını bir daha oku yada dinle.

İmar yolsuzluğumu diyor imar planı vmı????

• Drazy kullanıcısına yanıt
    Hocam En basiti bak , Ali Ağaoğlunun bakırköydeki projesine belediye ve büyükşehir izin vermedi bunu bütün istanbul biliyor zaten, sonra Ali Ağaoğlu araya başbakanı soktu bizzat görüştü ve Proje çevre ve şehircilik bakanlığına gitti oradan da Başbakanın talimatıyla özel proje olarak onaylandı Belediyenin ağzı kesildi..

Kadir Topbaş yürekli adamdır sorulursa söyler bunu...
  • Buyrun;
    http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/taksimde-halka-biber-gazli-su-akplilere-ucretsiz-ulasim-h20074.html

Halen bu insanlar neye isyan ediyor diye merak edenler okusun lütfen. Allahaşkına söyleyin bu ahlaksızlık, vicdansızlık değil mi?
  • 1881 kullanıcısına yanıt
    Ben Sakaryadayım ilçesinde bugün sabahın 8 inde Başladılar Belediye Megafonlarından bağırmayı ücretsiz otobüs kalkacak saat 1 de diye, uykumdan uyandım saat 1 olana kadar kendilerine sövdürdüler 10 dakikada bir belediyenin megafonundan bağırıyorlar.. Gidiş geliş ücretsiz yemekte veriliyor daha ne olsun ele avuca bayrak tutuşturmaca şapka falan..
  • Cemaatle ilgili suç akp nindir. Abd ile ilgili suçta akp nindir. Zamanında abd ye gidip icazet alındı sinsi cemaatle işbirliği yaptı. Bizde cemaat filan gördük bunlar cemaat değil resmen örgüt.
    Öte yandan kılıçdaroğlu chp yi yıpratmak için konulmuş sanki. Bir ülkeyi yönetecek kapasitede değil. Chp nin içinde çok başörtüsü düşmanıda ayrca mevcut. İllegal örgütlerin ılımlı partisi olmuş gibi.
    Mhp içinde ihaleci tayfa zaten hazır. Diğer tayfa kafatasçı. Geriye kalan birkaç vatanseverde onlara kurban gider.
    Öbür partiler dersen aynı zaten hepsi aynı.

Ya uzatmanın alemi yok aslında akp sinden bdp sine chp sinden mhp sine aynı lacivert.

Gene midem bulandı.
    kadir topbaş bu 3. ncü köprü meselesi ilk çıktığı zaman ülkemizden ve dünyanın sayılı bu işte uzman olan profesörlerine yaptırdığı bir araştırma var. 2000 sayfa civarı. ortak görüş: istanbul un kuzeyine 3. ncü köprü yapılırsa, istanbul a kökünden... bu yüzden araları ciddi bir biçimde açıldı.

akp den nefret ederim ama kadir topbaş düzgün ve saygın bir insandır. zengin bir aileden geliyor, sonradan görme değil. kaliteli ve kültürlü, beyefendi bir insandır. ama devletin gözünde bir çırpıda yokedilebilir bir mefhum; koç gibi dişli ve geleneksel sanayici bir aileden değil.

anladığınızı düşünüyorum.
  • El Fuego kullanıcısına yanıt
    Ben kelimenin çarpıtılmasına takmış durumdayım. O kadar kirlilik varki yani dayanamıyorum artık bu çarpıtmalara. Vardır yoktur bilemem yolsuzluk. Ama lütfen bilmeyen insanlara dürüst davranalım yazıları çarpıtmayalım. O çarpıtır bu çarpıtırsa ne olur bu işin sonu?
  • Ben burdan ap açık çağrı yapıyorum arkadaşlar, Milliyetçiyim diyen , Kemalistim diyen, Halkçıyım diyen , Özgürlükçüyüm diyen, Sosyal Adaletçiyim diyen herkese bir adresim var..

80 lerden kalma yapay sağ-sol kavgalarından sıkıldıysanız, dini ranta çevirenlerden sıkıldıysanız, kuru kafatasçılık sözde halkçılıktan sıkıldıysanız, bu ülke artık üreten bir ülke olsun diyorsanız size bir adresim var..

Chp; Kemal Kılıçdaroğlu kasıtlı getirildi oraya Baykal düzgün bir siyasetçiydi ancak bitirildi parti ne kemalizmle nede Atatürk ile bir alakaları yok..
    Mhp; Türkeş görse bu halini partinin, Bahçelinin suratına tükürürdü . Bugün hükümet bu kadar başı boş ise sebebi mhp ve chp dir..

Meclis Dışında bir adres var arkadaşlar, Gücünü okyanus ötesinden yada kirli güçlerden değil, tamamen halktan alan bir parti var .. Birilerinin kara paralarını akladığı bir parti değil emekçinin aylık 5 lira aidatıyla ayakta duran bir parti var.. Hak ve Eşitlik Partisi var Genel Başkanı Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu aynı zaman da hem yazar hem siyasetçidir..

Güçten yana değil de , doğrudan yana olmak isteyenler en azından bir 5 dksını ayırıp partiyi araştırabilir..

rte anormal zenginleşti, çevresi de. en büyük sponsorlarından ciahn kamer (hoqqa) in açtığı mekana gidin. yobaz oligarşi nasıl işliyor, kendiniz görün. hani bir zamanlar laf çarparlardı reina ya falan... bu zevatın harcadığı paranın kaynağı nedir biliyor musunuz? it gibi çalışıyorum bunlar, 5000 dolara çanta alıyorlar, sınırsız para harcıyorlar, geceler bunların, alemlerin kralı da bunlarda... vaktiyle damad ferid paşa denen pezevenk yalısında alemler düzenlermiş. resmi tarih de değil, anılardan okuyun. o nble bu kadarını yapmadı, emin olun.

sakarya her ne kadar şehir olsa bile gözümde, köydür. istanbul dünya uygarlığında bir mihenk taşıdır. küçümseme babında değil, yanlış anlamayın. görüntü çok farklı, algı çok farklı. biraz da kafanız çalışıyorsa... ekmeğini yediğim, atalarımdan miras kalan bu toprakların böyle ucuz tipler tarafından talan edilmesini hazmedemiyorum.

• eve şimdi girdim,1 saat sonra tekrar gidicem iş için. Provokatör falan yok merak etmeyin,gezi günleri gibi ama biraz amaçsız ve heyecansız o yüzden. Polis yine çok sert ama gaz normal biber gazı
    yine çok yakıyor da öldürmüyor. Bu polislik hakemlik gibi yedikleri küfürün haddi hesabı yok. Utanmaları yok sanırım.
  • Biarkadasabakipcikicam kullanıcısına yanıt
    Gitme kardeş boşver, gözaltı sayısı artmış haberlere göre gece gece kal evinde hükümet insan değil anlamayacak zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

eve şimdi girdim,1 saat sonra tekrar gidicem iş için. Provokatör falan yok merak etmeyin,gezi günleri gibi ama biraz amaçsız ve heyecansız o yüzden. Polis yine çok sert ama gaz normal biber gazı
    yine çok yakıyor da öldürmüyor. Bu polislik hakemlik gibi yedikleri küfürün haddi hesabı yok. Utanmaları yok sanırım.

Dostum dikkatli ol, kendini emniyete almadan gitme.
  • quote:

rte anormal zenginleşti, çevresi de. en büyük sponsorlarından ciahn kamer (hoqqa) in açtığı mekana gidin. yobaz oligarşi nasıl işliyor, kendiniz görün. hani bir zamanlar laf çarparlardı reina ya falan... bu zevatın harcadığı paranın kaynağı nedir biliyor musunuz? it gibi çalışıyorum bunlar, 5000 dolara çanta alıyorlar, sınırsız para harcıyorlar, geceler bunların, alemlerin kralı da bunlarda... vaktiyle damad ferid paşa denen pezevenk yalısında alemler düzenlermiş. resmi tarih de değil, anılardan okuyun. o nble bu kadarını yapmadı, emin olun.

sakarya her ne kadar şehir olsa bile gözümde, köydür. istanbul dünya uygarlığında bir mihenk taşıdır. küçümseme babında değil, yanlış anlamayın. görüntü çok farklı, algı çok farklı. biraz da kafanız çalışıyorsa... ekmeğini yediğim, atalarımdan miras kalan bu toprakların böyle ucuz tipler tarafından talan edilmesini hazmedemiyorum.

Aynı fikirdeyim. 30 yıldır bu milleti dezoenformasyonla zehirleye, zehirleye geldikleri nokta bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vay arkadaş,bu kafaları neyle yapıyorsunuz
    sahaya taraftar girer rakip takımın adamı derler
    sokakta taşlar,molotoflar atılır sivil polis derler
    hep bir ezilen hep bir masum edebiyatı hep bir biz şahaneyiz pislik yapanlar onların ajanları senaryoları.
    toplanan o gruplar uzman göstericilerdir,kendi aralarına bırak grubu 1kişiyi bile sokmazlar.
    ya duyduklarınıza kanan saf kişilersiniz yada gerçeği bilip demagoji yapan profesyoneller.
  • TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    Taşta atmasın beddua da etmesinler, sadece yapılan YOLSUZLUĞU bağırsalar yeter.
  • Dehh de gidelim , çüşş de duralım Başkanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar güzel güzel direndiler. yalnız bu sefer cemaatçi polisler yok muydu neydi polislerin sayıları azdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

vay arkadaş,bu kafaları neyle yapıyorsunuz
    sahaya taraftar girer rakip takımın adamı derler
    sokakta taşlar,molotoflar atılır sivil polis derler
    hep bir ezilen hep bir masum edebiyatı hep bir biz şahaneyiz pislik yapanlar onların ajanları senaryoları.
    toplanan o gruplar uzman göstericilerdir,kendi aralarına bırak grubu 1kişiyi bile sokmazlar.
    ya duyduklarınıza kanan saf kişilersiniz yada gerçeği bilip demagoji yapan profesyoneller.

Ben başbakanımın konuşmalarıyla bu kafaya ulaşıyorum.
    Misal o kadar etkilendim ki kendisinden, kaç ay geçti halen camide içki içilen görüntüleri bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.