Şimdi Ara

Takım oyunu uyum yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkez bi liderlik havası peşinde takımda taraftarlarımızda öyle tek bir oyuncunun bizi kurtaracağını sanıyolar nerdeyse drogbayı baltalı ilah ilan ediceğiz evet yılların efsaneside olsa koskoca drogbada olsa yerini bilicek 50 60 metreden frikik almıyacak belli sosyal paylaşım sitelerinde bir oyuncuyu bu kadar yüceltirsek sonumuz bu olur. Dortmund,arsenal,shaktar şu takımlara bakıyoruz takım oyunu oynanıyor lider havasında olan oyuncuları yok herkez kendi görevini yerine getirip uyumlu bir şekilde futbol oynanıyor. Şu ülkemize gelen adamları ilah yapmaktan vazgeçin kimse galatasaray klübünden büyük değildir bizim biletlerimiz,atkılarımız,formalarımız sayesinde para yiyiyorlar bi kural varsa takımda buna uymak zorundadır.

• Doğru yazmışsın vallahi
  • Hocam dünyanın her yerinde takımın yıldızına yada o potansiyele sahip olan adama daha fazla ilgi gösterilir...

Mesela Barcelona'da messi daha öncesinde Ronaldinho ve onun öncesinde Rivaldo gibi oyuncular , Real Madrid içinde şuan Ronaldo say say bitmez bu tarz durumlar...

Buradaki mevzu taraftarın bu oyunculara gösterdiği ilgi değil , yönetimin ve teknik heyetin bu durumlar karşısında kontrolü kaybetmemesi...

Sneijder frikik konusunda bir yerde konuştu , her şey maç içinde belirleniyor dedi sen bu serbestliği tanırsan adam isterse kornerden kaleye vurur...

Bahsettiğin takımlarda sistemi , güzel futbolu , disiplini taraftar değil bu işi yapan yönetim ve teknik kadro yapar
  • 36 yasindaki adama dünya kadar para veriyoruz ve ne aciki Terim simdide Mancini bu admai 50 60 dakika kullanmaktan korktular onu gectim takimda frikik kim atar kim nerde durur onu bile söylemeye korkuyorlar.
    Alex, Hagi, Poepscu gibi adamlar geldi gecti bunlarda bu huylar yoktu arada sinir oteriteye karsi ufak tefek olaylari olmadi degil oldu ama Drogbaya verilen taviz kimsede yok.

Tam bir kemodi elamani golcu olarak aliyorsun forvet harici her yerde Drogba var bu olayin fakina hocalar varmiyor taraftarin cogu zaten göremez bile elaman gitmis bunlar bizdemi inanamiyorum diye fantezi yapmis bu zihniyete bunlari alirsin kendini tatmin ederler.
  • avarel daltoncuğum mesajın çok hoşuma gitti bu mesaj için seni kutluyorum.
  • Herke[font="Verdana"]Z
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYKIRI.

Herke[font="Verdana"]Z

fail içinde fail..failception
  • Nasıl lider yok ya takımlarda?

Gerrard
    Lampard
    Toure
    Ronaldo
    Özil
    Pirlo
    Totti

bunca takımda bunca oyuncu takımlarında liderlik vasfını yerine getiriyor. Sen tarihinin en büyük başarısı Uefa Kupası olan kulüpsün. Son yüzyılın belki de en iyi 5 forvetinden birini getirmişsin tabi ki liderlik yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donut*

Nasıl lider yok ya takımlarda?

Gerrard
    Lampard
    Toure
    Ronaldo
    Özil
    Pirlo
    Totti

bunca takımda bunca oyuncu takımlarında liderlik vasfını yerine getiriyor. Sen tarihinin en büyük başarısı Uefa Kupası olan kulüpsün. Son yüzyılın belki de en iyi 5 forvetinden birini getirmişsin tabi ki liderlik yapacak.

Bu saydığın futbolcuların 7/6 sı playmaker ( oyunkurucu) olan oyunculardır bırakda üstlensinler liderliği. Bir forvet takıma zarar verdiğini bile bile halen liderlik yapıyorsa kafasına göre 50 metreden frikik kullanıyorsa bazı kişilerin yüceltmesinden dolayı şımarmıştır ve o takımda otorite sorunu vardır bunun başka açıklaması yok. Ben drogba'ya kötü bir oyuncu demiyorum aksine takımımıza gelmiş geçmiş en iyi forvettir yalnız son zamanlarda yaptıklar ciddi anlamda takımda ayrımcılık oluşmasına ve saha içindeki oyuna dahi zarar vermeye başladı

• quote:

Herke[font="Verdana"]Z

• quote:

Herke[font="Verdana"]Z

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.