Şimdi Ara

Takım elbiseden anlayanlar bir yardım edin kardeşinize lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun DS damata gittim Bir takım baktım oldukça hoşuma gitti fakat fiyatı yüzünden vazgeçtim
    Takım elbise:500
    Gömlek:100
    Kravatta vardır en az bir 50
    Ayakkabıyı 200 den aşşa alamam zaten
    Ne diyorsunuz nasıl durmuş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueKing43 -- 3 Ağustos 2015; 18:57:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmamış birader fiziğin takımlık değil. Kendine ince kesim italyan takım al. Ceket kolunu paçalarını tamamen ayarla. O fiyat da fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: out0fsociety

Olmamış birader fiziğin takımlık değil. Kendine ince kesim italyan takım al. Ceket kolunu paçalarını tamamen ayarla. O fiyat da fazla

Takımın italyan kesim olduğu söylendi.Bana görede gayet inceydi ceket kolunun kısa evet parçaları falan ayarlatmıştım fakat fiyat yüzünden vazgeçtim

• Genelde pahalısı kaliteliymiş diye dalga geçerler. Takım elbiselerde malesef %99 pahalısı kaliteli-güzel olur.

• öff façan yansın kardeşim fenalardasın
  • Kiğılıdan 2 ay önce takım almıştım, düşünürsen satabilirim.
  • Hocam bu takım elbise konusu acayip birşey ben mesela güzel bir takımı deniyorum içime son derece siniyor fakar fiyatı pahalı sonra farklı bir markaya gidiyorum giyiyorum dısarından aldıgım yorumlar aralarında hiç bir fark yok fakat içime suana kadar ucuz olan hiç bir takım sinmedi pahalı olanı aldım sende istersen başka markalara bak aynı olay sendede olacak mı

• Pisikuçu kullanıcısına yanıt
    Bende pahalısını almadan yanayım fakat yılda 2 kere gidicem koyucam kenara sırf yılda 2 kez giyeceğim diye o kadar para bağlamaya gerek yok gibi .Ayrıca gerçekden takım elbise almak zor nasıl ne alacağımı bile bilmiyorum

• Suvariye git kalıbına uygun bulursun daha ucuza

• Eskişehirde süvari yok sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.