B

Teğmen
23 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar mutfak için bugün 22_24 inç arası bir tv almayı planlıyoruz.Max 700 liralık bir tv önerirsiniz sevinim.

Kafamda arçeliğin A22 LW 5533 full HD televizyonu var bunun hakkında ne düşünüyorsunuz
Merhaba arkadaşlar bir sanatçının gelmiş geçmiş parçalarını indirmek istiyorum.Uzun zamandır arıyorum.Alltaki verdiğim linklerdeki gibi tüm sanatçıların müziklerinin bulunduğu site varmıdır ?.Bu sitelerin neden kullanmıyosun diye soruyorsanuz bazı parçalar yarım yapamalak :(
Çok teşekkür ederim çok !

http://****meli.com/

http://****.net/

http://mp3lerindir.com/sanatcilar-A-1
Merhaba ben 20 yaşında bir erkeğim.Baba tarafında amcamlarım babam yaşlı olmalarına rağmen saçları var kel yok.Anne tarafında dayımlarda amcamlara nazaran biraz saçların önleri açılmış.Her türlü sebze meyve yemekte süt kuruyemişde yerim.
Tam olarak kaç yaşında başladığımı bilemiyorum ama tahminine göre 16 yaşımdan 19 yaşıma kadar Clean Men şampuan kullandım.Clear kullandığım da kepek ile ilgili bir problemim yoktu.Marketlerden Clear alırken indirimine,kampanyasına göre ve karışık (ferahlık verici _nane etkili)
Yani sürekli sabit model bir Clear kullanmadım.19lu yaşlarda saçım dökülmeye başladı.Bir dermatoloğa gittim,kan tahlili yapıldı.Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmadı vitaminler,demir,b12,troid Vs iyi olduğunu ve erkek tipi saç dökülmesi olduğunu söyledi.Doktor ducray şampuan ve bir adet saç spreyi verdi.Saç spreyini kullanırken saçlarım iyice döküldüğünü görünce kullanmayı bıraktım.Şampuanla ortalama 3 ay kullandım bitmesine çok az kalmıştı.Ducray saçlarımı kazık gibi yapıyordu ama bu benim umrumda diilde.Saçlarım hala dökülmeye devam edince ve kepek oluşmaya başlayınca ducrayı bıraktım.Bir abimin tavsiyesi ve araştırmalarında birlikte bıttım sabununa başladım.Sabunun yanında sarımsak,susam ve zeytinyağı kullanmaya başladım yaklaşık 2 ay oldu ama kepek hala devam ediyor.Dökülmeyi durduramamam ve kepeklerimi gördükçe moralim bozuluyor kafama takıyorum.Bugün eczanede saç analizine gittim.Çalışan bayan saçımın köklerinde çok kalın bir tabaka olduğunu ve çıkmaya çalışan saçlarda bu yüzden çıkmadığını söyledi ve bana Bade adında bir marka şampuan önerdi.Tabi ben ilk önce araştırmam gerektiğini söyledim.Yarında başka eczanelere gidicem saçlarıma bastırıcam bakalım onlar ne diyecek
Bana yardımcı olabilecek varsa lütfen hiç çekinmesin olumlu olumsuz yorumları ihtiyacım var
Merhaba arkadaşlar geçen hafta Ttnete abone oldum yanında zyxel vmg3312-b10b bu cihazı verdiler.Yan komşumla birlikte kullanıcaz fakat komşun wifi için çok iyi çekmediğini söylüyor.Yan komşumla aramızda sadece tek bir duvar var . Bu modeme uyumlu anten yada AP falan alsam nasıl olur ? Bu konularda çok fazla bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim . Teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar malum 2016 da KPSS var ve ben buna programlı bir şekilde çalışmak istiyorum.Sizlerden bana yardımcı olmanızı istiyorum.Günlük ortalama 4 saat ders çalışmaya vakit ayırabiliyorum bir yandan da vardiyalı bir işte çalışıyorum.

_Şimdi ben bu 4 saati nasıl değerlendirmeliyim ?
_Hergün türkçe testi çözmeli miyim mesela? Aynı şekil hergün kitap okumalı mıyım?
_Yada bir gün tarih bir gün matematik mi çalışmalıyım ?

Ne yapıcağım tam olarak bildiğim söylenemez ama hedefim KPSS Siz değerli kardeşlerimden biraz olsun taktik istiyorum. 10 ay boyunca bu 4 saati nasıl verimli geçirebilirim ?
Merhaba arkadaşlar 11000 TL var vadesiz bankada şahsıma ait. Kasıma kadar yaklaşık 15000 olmasını planlıyorum. Kasımda askere gideceğim ve parayı uzun vadede dokunmayacağım. Paranın boş durmasını istemiyorum.Bir arazi mi alsam yada bankada parayı altına çevirip ilerki zamanlarda bozdursam mı? Farklı fikirlerinizde alabilirim. Ayrıca parayı bankada vadeli hesaba yatırmıyacağım teşekkürler
Bugun DS damata gittim Bir takım baktım oldukça hoşuma gitti fakat fiyatı yüzünden vazgeçtim
Takım elbise:500
Gömlek:100
Kravatta vardır en az bir 50
Ayakkabıyı 200 den aşşa alamam zaten
Ne diyorsunuz nasıl durmuş ?

Yarın outlet mağazalarından birinden takım elbise alacağım.İtalyan kesim lacivert bir takım almayı planlıyorum.Polyester_pamuk oranı dışında nelere dikkat etmeliyim?
Arkadaşlar 2 haftaya kadar takım elbise alacağım, 500-700 tl civarı fiyat olabilir maksimum.. Önereceğiniz kalitesiz olmayan bir marka önerir misiniz ?

20 yaşımdayım sadece özel günlerde,düğünde bayramda Vs kullanıcağım. Takımı Eskişehir'den alacağım teşekkürler

Ek olarak fiyata gömlek ve ayakkabı dahil
Bir sanatçının yada bir müzik grubunun geçmişden bu güne kadar çıkarmış olduğu albümleri nasıl bulabilirim ?
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 226
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 9.559 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.