Şimdi Ara

Tag Önerileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
25.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıktığımız yoldan dönmeye kimse hevesli değil.Aslında bu 3 gündür yaşadığımız olaylar bende daha fazla hırs yaptı diyebilirim, ufak bir baş ağrısı ve aşırı sıkkınlık dışında.Tag ımız istediğiniz gibi değişecek,yine bu kararı siz aldınız diye birşeyler olmaz inşallah.Tag değişmesinin 2 ana nedeni var;

1-)Bir çok clan maçı ve turnuva bizi bekliyor.Duruk böyleyken Mr. tag ının 100 lerce kişinin kullandığını o anlık gözden çıkarmışız.Bu açıkça benim salaklığım, çünkü tag önerisini yapan bendim.O an elimizdekinin en iyisi olduğu için.
    2-)Gerçekten yoruldum, itirazlara dayanamayacak düzeydeyim artık.Ve sormamak konusunda sizede hak verdik, neden sormadığımız konusunda açıklama yapacak birşeyimiz yok.

Bu sefer her türlü yoruma,tavsiyeye açık bir şekilde geldik.Önceden tasarladığımız ve size söylemediğimiz birşey yok.Madem kardeşiz, gizlisiz saklısız devam ediyoruz.Eski olayları unutmanızı tavsiye ediyorum,zira biz geride bıraktık.

Dh Game Group aynen duruyor arkadaşlar, zaten bunu yapacaktık ama aptal steam yüzünden bir çok hatayla karşılaştık.Eğer bu sefer sorun olmazsa ayrı clan açıyoruz ve oradan devam ediyoruz...Non steam kalacak o group, zorunluyuz ki maçlarda sadece steam kullanıcılarını kullanabiliyoruz.

Lütfen herşeyi bir kenara bırakıp baştan başlayalım.Bundan sonra oluşacak sanat eserini sadece seyretmek kalsın....

Tag önerileri toplansın ardından anket açılacaktır, şu an elimizde bunlar vardır:

Team Fortress Turkey =TFT
    Last Resistance =LR(Son direniş)
    Team of Condemned =ToC (Mahkum edilen/cezalıların takımı)
    Band of Brothers =BoB(Aslında olmasını isterdik ama kullanan çok takım var.Yinede buna yakın anlamlı şeyler bekliyoruz.Kardeşler takımı)

• arda kızma ama millet DH TR istiyo galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

arda kızma ama millet DH TR istiyo galiba
    quote:

Orjinalden alıntı: TryAgain

Yok niye kızayım,DH TR kalabilir non-steam kullanıp maçlara gelmep istemeyenlere...Ancak birçok clan(yurtiçi/yutrdışı kısacası uluslararası) bizi non-steam olarak biliyor ve maçlara hayır diyorlar.Bu yüzden yeni clanda bunu kullanmak istiyoruz, yoksa tag dan gayet memnunduk.

Bizim kardeşliğimiz kısaca anlatan bir tag arıyoruz, dün gece sabaha kadar düşündüm ama birşey bulamadım.Lütfen mantıklı anlamı bulunan ve bizi yansıtan tag tekliflerinde bulunun.Tekrar ediyorum DH TR duracak,biz ayrı bir yapı olarak çıkıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaBarisC

quote:

Orjinalden alıntı: TryAgain

Yok niye kızayım,DH TR kalabilir non-steam kullanıp maçlara gelmep istemeyenlere...Ancak birçok clan(yurtiçi/yutrdışı kısacası uluslararası) bizi non-steam olarak biliyor ve maçlara hayır diyorlar.Bu yüzden yeni clanda bunu kullanmak istiyoruz, yoksa tag dan gayet memnunduk.

Bizim kardeşliğimiz kısaca anlatan bir tag arıyoruz, dün gece sabaha kadar düşündüm ama birşey bulamadım.Lütfen mantıklı anlamı bulunan ve bizi yansıtan tag tekliflerinde bulunun.Tekrar ediyorum DH TR duracak,biz ayrı bir yapı olarak çıkıyoruz...

Alıntıları Göster
    BoB cok gördüm ya bu tag'i hem pek güzelde durmuo

BoB.DanGWaR
    |BoB|DanGWaR
    BoB'DanGWaR

• quote:

Orijinalden alıntı: Korin

BoB cok gördüm ya bu tag'i hem pek güzelde durmuo

BoB.DanGWaR
    |BoB|DanGWaR
    BoB'DanGWaR

Alıntıları Göster
    Özcan bana DnHb demişti.Fena da değil hani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazpiyon

Alıntıları Göster
    forum isminden başka bir isim koyalım bence artık forum ismi taşıyanlar gözümde reklam yapanlar gibi geliyor güzel bir isim lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackF!Re

forum isminden başka bir isim koyalım bence artık forum ismi taşıyanlar gözümde reklam yapanlar gibi geliyor güzel bir isim lazım

Alıntıları Göster
    Experince olabilir mesela tecrübe anlamında.Tagda;

Örn; Exp Blackfire gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avrim

Örn; Exp Blackfire gibi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Avrim

Örn; Exp Blackfire gibi.

Exp olabilir aslında mantıklı, ama birşey daha gerekiyor.Ne bileyim yani alışılmadık bir anlama gelen ve bizi tanımlayan, açıkçası sırf tecrübe diye maça çıkıp sonra yenilmek pek iyi olmaz

Ve Black e katılıyorum forum ya da bir sitenin adını değil kendi adımızı taşımak istiyorum.Bize özel birşey...Haydi beyler çalıştırın kafaları şurada zaten az bir zaman var maçlar için

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: beyazpiyon

Öle Demiştim Ama TFT de Dena Diilmiş Hani Team Fortress Turkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySniper805 -- 25 Haziran 2008; 16:02:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BySniper805

quote:

Orjinalden alıntı: beyazpiyon

Öle Demiştim Ama TFT de Dena Diilmiş Hani Team Fortress Turkey

Alıntıları Göster
    TFT de olur fakat sanki TF Türkiye temsilcileri gibi oluyoruz.Çok resmi kaçıyo.Sanki maça çıksak Türkiye grubumuz budur gibisinden...

• quote:

TFT de olur fakat sanki TF Türkiye temsilcileri gibi oluyoruz.Çok resmi kaçıyo.Sanki maça çıksak Türkiye grubumuz budur gibisinden...

Alıntıları Göster
    Avrim'in verdiği tag bence güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ligla

Avrim'in verdiği tag bence güzel

Alıntıları Göster
    TFTde ısrar ediyorum.Türkiye temsilcisi oluruz fena mı?

"Team Fortress Turkey" süper olur.
    Hattawww.teamfortress.com.tr yi biri alsa tam olur.Com'lusu Valvenin resmi sitesi.Bizdede com.tr oolunca acayip süper olur.Öyle böyle değil yani

• quote:

Orijinalden alıntı: aksoy93

Hattawww.teamfortress.com.tr yi biri alsa tam olur.Com'lusu Valvenin resmi sitesi.Bizdede com.tr oolunca acayip süper olur.Öyle böyle değil yani

Alıntıları Göster
    Dangwar dostum, böyle bir öneri topiği açtığınız için herkes adına teşekkür ederim. ortak bir beyin fırtınası ile en güzel tag'ı bulacağımıza inanıyorum.

benim önerim yabancılarla da maç yapılacağını göz önünde bulundurarak, "Donanım Haber" anlamına gelen "Hardware News". HN - Foxhound - TR gibi olabilir mesela. ya da HN#Foxhound#TR gibi... örnekler çoğaltılabilir...

TFT de güzel aslında ama beyaz'ın da dediği gibi Türkiye temsilciliği havası da var. sonuçta ülkemizden sadece biz oynamıyoruz, başka gruplar da var...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: aksoy93

com.tr si de ben ve arkadaşta

• quote:

Orijinalden alıntı: havarian

quote:

Alıntıları Göster
    düşündükçe aklına bir şeyler geliyor insanın...

oyunun geçtiği dönem sizin de bildiğiniz gibi soğuk savaş dönemi. dolayısıyla "Cold War Crisis" de olabilir. yani "soğuk savaş krizi". CWC' Foxhound gibi.

ya da TF1 (TF One) olabilir diye düşündüm. "f1" formula 1'e çağrışım yapıyo. sloganımızda "serverların en hızlı clanı" olur. TF1 >>> Foxhound gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: havarian

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: havarian

quote:

Site yok.Sayfa görüntülenemiyo.Hayrına alında süper olur.

HN olabilir ama eski |XX| .ı|l. |TR| tipinden kurtulalım.Daha güzel bi şekil olsun. HN| Aksoy93 olsa XTye benzer.Bunu atlayalım başka?
    TFTde olabilir Resmilik bi yanı yok bu işin.Ruslar var mesela "RU*| İmmortal" diye biri.Bu adam rusya temsilcisi değil ki.Sadece rusyadan olduğunu belirten TAGı kullanıyor..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: havarian

quote:

Site yok.Sayfa görüntülenemiyo.Hayrına alında süper olur.

HN olabilir ama eski |XX| .ı|l. |TR| tipinden kurtulalım.Daha güzel bi şekil olsun. HN| Aksoy93 olsa XTye benzer.Bunu atlayalım başka?
    TFTde olabilir Resmilik bi yanı yok bu işin.Ruslar var mesela "RU*| İmmortal" diye biri.Bu adam rusya temsilcisi değil ki.Sadece rusyadan olduğunu belirten TAGı kullanıyor..

Alıntıları Göster
    aksoy merak etme zaten 3 tane türkiye temsilcisi clan var

• quote:

Orijinalden alıntı: IgorStravinsky

aksoy merak etme zaten 3 tane türkiye temsilcisi clan var

Alıntıları Göster
    Konu tag dışına çıkmasın lütfen.Şu an clanın en önemli kısımlarından biriyle uğraşıyoruz.Bel kemiği denilebilir ve lütfen bunu şakaya almayın.Başlık cumaya kadar önerilere açık olacak.O gün eğer elimizde tek yürek olacağımız bir tag gelinirse konulacaktır.Eğer böyle birşey olmazsa elimizdekilerle anket açacağız.Umarım çıkacak sonuç bunu yaptığımıza değer...

Ve türkiyeyi tük adıyla temsil etmekten bıktım.Her oyunda böyledir, tag da mutlaka türk kullanılmak istenir.Eğer siz zaten iyi oynarsanız ve bir iş başarırsanız hangi ülkeden olduğumuzu söyleriz, bu şekilde daha iyi.Mümkünse forum/site ve türkiye adı içermeyen tag lar istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaBarisC

Konu tag dışına çıkmasın lütfen.Şu an clanın en önemli kısımlarından biriyle uğraşıyoruz.Bel kemiği denilebilir ve lütfen bunu şakaya almayın.Başlık cumaya kadar önerilere açık olacak.O gün eğer elimizde tek yürek olacağımız bir tag gelinirse konulacaktır.Eğer böyle birşey olmazsa elimizdekilerle anket açacağız.Umarım çıkacak sonuç bunu yaptığımıza değer...

Ve türkiyeyi tük adıyla temsil etmekten bıktım.Her oyunda böyledir, tag da mutlaka türk kullanılmak istenir.Eğer siz zaten iyi oynarsanız ve bir iş başarırsanız hangi ülkeden olduğumuzu söyleriz, bu şekilde daha iyi.Mümkünse forum/site ve türkiye adı içermeyen tag lar istiyoruz.

Alıntıları Göster
    professional killerz

pro.k'DanGWaR
    pk.DanGWaR
    p.Killerz'DanGWaR

böyle birşeyde olabilir tabi siz bilirsiniz yinede :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Korin

professional killerz

pro.k'DanGWaR
    pk.DanGWaR
    p.Killerz'DanGWaR

böyle birşeyde olabilir tabi siz bilirsiniz yinede :)

Alıntıları Göster
    Q hocam cN clanındasınız fakat yine öneride bulunuyosunuz Tolga gibi değilsiniz çok şükür

Neyse..

Fox hocam üç önerinizde hoşuma gitti valla.

Ne yalan benim hiç aklıma gelmiyo...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.