Yüzbaşı
02 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 150tl gibi bir bütçem var bilgisayarın ses kartını kullanıyorum tavisye edebileceğiniz kulaklık var mı ?

Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar şehir önemli değil internet üzerindende alabilirim action figure satan herhangi bir yer arıyorum
Beyler başlıkta belirttiğim gibi Origin üzerinden oyunu aldım hatta yanlışlık 2 kere aldım ama herhangi bir cd key vs. gönderilmedi profilimde B2K erişim hakkı kazandığım yazıyor ama serverlardan birine girmeye çalıştığımda B2K görmüyor.Böyle bir problem yaşayan var mı aranızda ?
Arkadaşlar bu gün kargolamaya başlamaları lazımdı ama kargo takipe sipariş kodunu girdiğimde hala "Sipariş kaydı bulunamamıştır" diyor.Demek ki adamlar hala kargoya vermemiş millet çatır çatır oynuyor bizim oyunlar daha kargoda değil bu nasıl iş
Arkadaşlar bu hatayı alan başka birileri var mı ?

Aslında çözümü burda açıklanmış ama ben pek birşey anlayamadım anladıklarımı denedim onlarda işe yaramadı yardım edebilecek var mı ?
Arkadaşlar 2 gün önce bilgisayarımı XP'den Win 7'e çevirdim.Daha önce XPde sorunsuz oynadığım oyunların Win7de kastığını görünce bir terslik olduğunu zannederek bir kaç program indirdim.Başlıktada belirttiğim gibi 4 çekirdekli olan işlemcim sadece 1 çekirdek olarak görünüyor acaba bu normal mi yoksa bir terslik mi var ?

Yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bilgisayarımı XP'den Win 7'e çevirdim ama WoW'da inanılmaz performans düşüşü oldu daha önce "good"ta oynuyordum oyunu ama şu anda "fair"den yukarı çıkmıyor ve "fair"de bile 15-30 arası fps alıyorum acaba Win 7 yüklettiğim yer ekran kartı vs. ile ilgili bir hata yapmış olabilir mi ?Yada bu kadar farketmesi normal mi ?

Sistemim:Nvidia 9800 gt x ekran kartı 4 gb ram quad core 2.5 ghz işlemci

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar bugün bilgisayarımı XP'den win7'e geçirdim.Bunu yapmadan önce WoW'u /d ye almıştım ama tekrar girmeye çalıştığımda launcherda bir hata veriyor"Could not initalize storage.You may not have permission to write to the destination path." Hatada tam olarak böyle yazıyor acaba problem nedir bir bilgisi olan var mı yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar 2-3 aydır Razer Lycosa kullanıyorum bir kaç sorum olacak

1.Öncelikle bu klavyeyi nasıl temizliyorsunuz ?Pc başında dizi izlerken yemek yemeyi seven birisiyim o yüzden arada ekmek kırıntısı susam vs. kaçıyor arasına bazıları çıkmamak için inat ediyor bu klavyeyi nasıl temizliyorsunuz ?
2.Tuşlara tırnaklarıyla basan birisiyim tuşların kaplaması yumuşak olduğu için çizik içinde kaldı :) gerçi bir zararı yok ama ilerki dönemlerdede olmaz değil mi ?
3.Son olarak tuşları sökmek mümkün mü bunu merak ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar BO ilk çıktığından beri oynuyorum açıkcasını söylemek gerekirse tek başıma oynamak biraz sıktı beraber S&D,DOMİ. falan atabileceğim bir klan arıyorum.Ama öyle geyiğine kurulmuş bir klan değil akşamları maç yapabileceğim beraber antreman vs. yapabileceğim bir klan arıyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Call of Duty:Black OPS:Mysm
Battlefield Bad Company 2:Korin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 465
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.166 (Bu ay: 214)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.