Şimdi Ara

TABS6 LİTE VS TAB S7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba bu sene tıpa başlayaağım pdf okumak slayt çalışmak not almak için bir tablet bakıyorum. oyun oynamayacağım. s6 lite fiyat oalark da baya cazip geldi. s7nin 2 katı kadar fiyatı var. sizce s7ye gerek var mı yoksa s6 lite işimi görür mü? laptopum var zaten internetide kullanırım tabi tabeltte ama asıl amacım not pdf okumak vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capalimezun -- 30 Ağustos 2020; 14:23:55 >

• RAM sanki yetersiz gibi ama is gorur. Birden fazla uygulama ayni anda acilmayacaksa makuldur. Ayni anda tek bir seyi yapmak akici olacaktir. Ama birden fazla islem yaptikca yavaslamalar belki gorulebilir. Sahsen kullanmadim ama kalemli olmasi ile egitim odakli bicilmmis kaftan diyebilirim.

TabS6 6 Lite icin ONE UI 2.5 de alacaktir yakin zamanda . Dahili hafizasi dokumanlar icin de idealdir.

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/SAMSUNG-ONE-UI-2-5-ELIGIBLE-DEVICE-LIST/td-p/4573863

Neticede hdr video olmazsa olmaz da degilse Lite modeli idealdir bence .

Ek olarak S7 Plus Anakonusunda ilk sayfasinda egitim odakli faydali uygulamalari da paylasacagim :) . Malum ortak uyumlu bircok uygulama mevcuttur :) .

Egitim onemlidir :) .

Yabanci sureli yayinlari da takip edilmelidir ( bence :) ) . TIPTA yeni gelismeler sadece mevcut kitaplardan ibaret olmasa gerek :) .

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim s7 plus konusunda da uygulama önerilerinizi bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capalimezun -- 15 Eylül 2020; 18:31:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdiden basarilar :)

Gelecek sizlerin :) .
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.