Şimdi Ara

Tablete ekran koruyucu gerekir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, samasung galaxy note 10.1 n8010 aldım. Gayet güzel tablet ama kalemini kullanırken ekranda iz kalıyor, bunun için ekran koruyucu gerekir mi ? yoksa bezle felan mı silmeliyim ? Ayrıca dokunulduğunda iz bırakmayan ekran koruyucular var mı ?

• Tabletiniz Note olmasaydı mutlaka ekran koruyucu alın derdim. İyi oluyor. Bir süre sonra el parmak izinden geçilmiyor. Ama biliyorsun note kalemiyle kullanılan özel bir model. Ben bir yıldan fazla süredir kullanıyorum. Ekran koruyucusuz. Ekranda bu güne kadar çizik falan olmadı. Kalem hassasiyeti önemli benim için. Bu bakımdan ekran koruyucu ihtiyacı hissetmiyorum. Minik bir bez var çantasında arada onunla siliveriyorum. Ama tabi bu konuda titiz iseniz ekran koruyucu deneyebilirsiniz.
  • bence gerek yok hocam. dokunmatik algısını da unutmamak lazım. zaten kolay kolay çizilmez. arada bir de silersin. bu tablette telefona benzeyecek gibi, bir müddet sonra bi bakmışın başka bir cihaz satın almışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianix

bence gerek yok hocam. dokunmatik algısını da unutmamak lazım. zaten kolay kolay çizilmez. arada bir de silersin. bu tablette telefona benzeyecek gibi, bir müddet sonra bi bakmışın başka bir cihaz satın almışsın.

Yok hocam en az 1-2 sene kullanırım. Jelatindense bez almak daha iyi gibi geliyor ama sizce nasıl bir bez almalıyım ? mikrofiber bezler iyi iş görür mü, ya da gözlük bezleri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madsea

quote:

Orijinalden alıntı: adrianix

bence gerek yok hocam. dokunmatik algısını da unutmamak lazım. zaten kolay kolay çizilmez. arada bir de silersin. bu tablette telefona benzeyecek gibi, bir müddet sonra bi bakmışın başka bir cihaz satın almışsın.

Yok hocam en az 1-2 sene kullanırım. Jelatindense bez almak daha iyi gibi geliyor ama sizce nasıl bir bez almalıyım ? mikrofiber bezler iyi iş görür mü, ya da gözlük bezleri ?

tamamen senin kendi tercihin hocam :) ne desem boştur :)
  • Yıllardır Samsung s3 tablet kullanıyorum, en azından 7-8 kez kanepe yüksekliğinden sert zemine düşürdüm, çizik bile olmadı. Ekranını zaman zaman nemli bir bezle silerim. Gözlük temizleme mendili de oluyor. Şimdi s8 tablet siparişim var gelince koruyucu takmalı mıyım diye danışmaya gelmiştim. Sanırım bir süre geldiği gibi kullanacağım. Yine de çok deneyimli kullanıcıların önerilerini izleyeceğim.

• birbay B kullanıcısına yanıt
    Marka Paperlike olması lazım. Kalem ile kullanımı neredeyse jelatinsiz kullanım deneyimine yakın olur. Sonuçta ucuz ürünler değil. Kesinlikle ekran koruyucu jelatin kullanın. Tab S8’e bir çiziğin fiyatı binlerce lira olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koruyucu taktır kardeşim ekranı silerken çizilebilir ekran sonra sıkıntı olur en iyisi taktırmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.