Şimdi Ara

Tablet PLAYBOOK Deneyimleri ---SORULAR-SORUNLAR-ÇÖZÜMLER (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.720
Cevap
3
Favori
114.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum neredeyse her gün açıp kapatırım, böyle bir problemle karşılaşmadım. Yalnız pil %10 geldiğinde hemen şarja koyuyorum. Sizinki servislik olabilir bilemiyorum.
  • urk U kullanıcısına yanıt
    sanırım sen pili neredeyse bitirmissin.bildiğim kadarıyla bunu bilgisayarda ki blackberry programıyla çözebilirsin.programı dahttps://swdownloads.blackberry.com/Downloads/contactFormPreload.do?code=A8BAA56554F96369AB93E4F3BB068C22&dl=A2C0D61EB187AB3AFD247A852FAD3647 adresinden indirebilirsin. 'yes' ve 'no' yazan yerden 'no' yu sec ve indir.programı kur ve sonra tableti bağla bilgisayara.program zaten hemen sorun algılayıp tabletin yazılımını tekrar yüklemek isticek eğer istemez ise senin elle bunu yapman lazım.onu da 'cihaz => güncelle' sekmelerini takip ederek yapabilirsin.genelde bu şekilde sorun çözülüyor.ben de bu şekilde hallettim:D

• -TheDoctor- kullanıcısına yanıt
    daha önceki güncellemlerde başıma gelmişti reset attım. yani güç tuşuna basılı tutarak yaptım yeniden başlayınca sorun ortadan kalktı.yabancı sitelerde hard reset atın filan da yazıyolar yazılımı tekrar kurupta anca çözenlerde çıkıyor.
  • Arkadaslar,

Elimde 2 tane kalem var bu kalemler Android cihazlarda sorunsuz çalışırken playbook ekranında malesef çalışmıyorlar bunun sebebi ne olabilir ?

PlayBook ta çizim yapan arkadaşlar varmı aramızda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi praetorians -- 24 Kasım 2013; 13:26:23 >
  • Playbook da Iptv seyredebilen var mi?
  • Arkadaşlar daha önce tablete DDPB ile birçok proğram kurmama rağmen şimdi kurmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Java'yı sildim yeniden yükledim, DDPB'yi sildim başka bi siteden indirip yeniden yükledim ancak ne yaptıysam olmadı. Hep aynı hatayı veriyor.

Birisi yardımcı olabilirse çok makbule geçecek.
  • Sitedeki hatadan dolayı ayrı yüklemek zorunda kaldım. Hata bu arkadaşlar

http://u1312.hizliresim.com/1j/d/vfhgq.jpg
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin.Playbook'umu sıfırladım.İçinde sadece tarayıcı var başka hiç birşey yok ne yapacağım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: praetorians

Arkadaslar,

Elimde 2 tane kalem var bu kalemler Android cihazlarda sorunsuz çalışırken playbook ekranında malesef çalışmıyorlar bunun sebebi ne olabilir ?

PlayBook ta çizim yapan arkadaşlar varmı aramızda?

Malesef çoğu kalem BlackBerry. PlayBook. Da çalışmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symurg1907

Arkadaşlar daha önce tablete DDPB ile birçok proğram kurmama rağmen şimdi kurmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Java'yı sildim yeniden yükledim, DDPB'yi sildim başka bi siteden indirip yeniden yükledim ancak ne yaptıysam olmadı. Hep aynı hatayı veriyor.

Birisi yardımcı olabilirse çok makbule geçecek.

Bağlantıda bir sorun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: urk

arkdaşlar playbookum açılmıyor sarj olmuyor çözümü bilen varmı bir anda yaptı böyle bir şey

aynı sorunu yaşayanlar garanti kapsamına giriyor bilginize zaman kaybetmeden gönderin cihazı yeni cihaz gönderiyorlar
  • Arkadaşlar kendi yazlımında yüklü olan facebook uygulaması dışında yükleyebileceğimiz facebook var mı acaba ?
  • selamlar... playbook tablete telefondan bluetooth ile resim yollayamıyorum. ne yapmalıyım
  • Symurg1907 kullanıcısına yanıt
    banada adres yollarmısınız
  • Arkadaslar lutfen acıl yardıma ıhtıyacım var ıkıncı el playbook aldım arkadas sıfırlayıp gondermıs kurulum asamalarını tek tek yaptım fakat yazılım guncelleme ekranı cıktı devam ettım fakat sureklı olarak sunucuya baglanamadı hatası alıyorum oylece kaldım bu kısmıda gecemıyorum ne yapmam gerek lutfen yardımcı olurmusunuz?
  • Arkadaslar yokmu bılen hala aynı durumda tablet acamıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz32

Arkadaslar yokmu bılen hala aynı durumda tablet acamıyoruz..

wifi sorunundan başka sorun gelmiyor aklıma birader. yardımcı olabilsek keşke
  • quote:

quote:

cevanız ıcın tşk ederım ancak tabletı aldıgım yere gerı verdım suan androıd kullanıyorum ...
  • quote:

quote:

quote:

cevanız ıcın tşk ederım ancak tabletı aldıgım yere gerı verdım suan androıd kullanıyorum ...

çok iyi yapmışsınız valla. ben alalı 1,5 yıl oldu ttnet ten daha taksiti bitmedi ama artık elime almıyorum. kurtulmuşsun
  • Kullanmak nasıp olmadı ıyı yada kotu oldugu konusunda yorum yapamıyorum ben nete gırıp bır ıkı oyun oynarım dıye aldım yazılımı stabıl oldugu ıcın tercıh ettım ama suan kullandıgım tablette gayet hızlı ve stabıl artı uygulama ve oyun konusunda zaten sıkıntı yok kısaca daha ıyı oldu sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.