Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.707
Cevap
45
Favori
203.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-Gece çekimide yapan kamera uygulaması "A Better Camera Unlocked", video ve ses oynatıcı "MX Player",
    -Root lu tlf da,
    2-Ram ve artık dosya temizleyici, boot da uygulama durdurma,antivirüs, uygulama kaldırma vb. işlemleri yapan "Clean Master"
    3-Dosya manager "Root Explorer"
    4-Gelişmiş dosya temizleyici "SDMaid"
    5-Uygulama crack tool "Lucky Patcher"
    6-Hava durumu tarih saat widget "yahoo hava durumu"
    7-Alternatif launcher "Google Asistan Launcher"
    8-Pusula mesafe ölçer vb. "Smart Tools"
    9-Smart Tv foto video aktarım "Allcast"
    10-Alternatif Navigasyon "yandex navi"
    11-Ekran ışığı otomatik ayar "Lux Auto Brigthnees"
    12-"A Better Camera Unlocked" kamera uygulaması, gece çekimi yanında, video çekiminde odaklanma sorunu en az olandır.
    13-"Systemcleanup" uygulaması cleanup menüsünden dalvikcache temizliği yapabilirsiniz. Ayrıca cleanup menüsünde görünen dalvikcache artık dosyalarını temizlediğiniz de, cihazı ilk defa açtığınızda "android yeni sürüme geçiyor, otomasyon yapılıyor" menüsü, cleanup da görünen dalvikcache artık dosyalarınızın silinmesi ile yeniden otomasyon işlemi ile başlayacaktır. Bunun önemi cihazınıza sonradan kurduğunuz uygulamalarında (yada update olanlar) otomasyonu yeniden başlatta tekrar yapılacaktır. systemcleanup un diğer özellikleri bir sonraki yanıtımda olacak
    14-"Nova Launcher Prime" denedim ve başarılı budum, kasmıyor ve akıcı kullanımı var.
    15-"CM Locker" ekran kilidi uygulaması, desen ve/veya şifre uygulaması ile ekran kiliti, çağrı ve sms bildirimleri, hava durumu, saat, uygulama temizleme gibi birçok özelliği olan basit etkili bir uygulama
    16-"Ampere" telefonunuzun sarj veya desarj akımını gösteren, pilin sarj sürecini ve ısısını gösteren basit ve etkili bir uygulama
    17-"Airdroid" PC den cep telefonuna tam ulaşma, uygulama yükleme, tlf na dosya gönderme, tlf dan dosya indirme ve birçok kolaylık. PC ye web.airdroid.com yazın, Telefona kurduğunuz airdroid uygulamasını çalıştırın (telefon internette ve aynı ağa da olmalı, airdroid google play de mevcut) ve telefona ulaşın (tabiki usb den telefona ulaşılır olmalı yani 'usb hata ayıklaması' etkin ).
    Airdroid rootlu telefonda, root dizinine de ulaşabilir, silme yapıştırma değiştirme yapabilir, rootsuz telefonlarda, T50 sanal drive (sdcard0)ulaşır, silme yapıştırma indirme yükleme değiştirme işlemlerini yapar.
    18-"vGet" web sayfasından video yakalar, player de gösterir, tlf na yükler, smart tv aktarır.
    19-"ADM Pro", internet download manager programı benzeri, hızlı indirme.
    20-"Apk Editor Pro" apk türkçeleştirme, apk hack tool.
    21-"System App Remover (ROOT)" , system apk larını ekleriyle birlikte kaldırır, kaldırdığının yedeğini alır,yedekteki tekrar kurulabilir
    22-"udemy" eğitim kurs uygulaması, ücretsiz olanlarda var android temel gibi, temel bilgileri almak önemli.
    23-"Fing Network Tool" wifi ağına hangi cihazlar bağlı, korsan giren varmı, tara öğren.
    24-"Orweb" interneti gizlice (izbırakmadan) tarayın, android tor browser, "orbot tor proxy" ile birlikte çalışır, yasaklı sitelere girer.

• 2-3 gündür tuhaf bir şey oldu telefona. Konum kapalı, konum istekleri de tamamen kapalı olmasına rağmen haritalar %30-%40 şarj harcayarak resmen telefonun bataryasını sömürüyor. Telefona ne program yükledim, ne de son günlerde Gps kullandım. Bu sorun neden olabilir?
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocha -- 12 Ağustos 2015; 3:53:27 >

• aha önce yazıldımı bilmiyorum ama benim telefon kafayı yedi özellikle kendi kendine kapanması ve sarjın kendi kendine %100 e çıkması gibi dün gece saate bakmak için telefonun tuş kilidini açtım açılmadı yine kapanmış ve üstüne arka sağ alt kısım alev topu gibi ısınmış ve birde hopörler kısmından çatır çutur değişik sesler geliyordu sarja takıp açtım nedir sorun anlamadım kendi kendine kapanıyor satıp başka marka alıcam büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocha

2-3 gündür tuhaf bir şey oldu telefona. Konum kapalı, konum istekleri de tamamen kapalı olmasına rağmen haritalar %30-%40 şarj harcayarak resmen telefonun bataryasını sömürüyor. Telefona ne program yükledim, ne de son günlerde Gps kullandım. Bu sorun neden olabilir?

Haritalar uygulamasını devre dışı bırakın.

• Telefonu gönül rahatlığı ile tavsiye eder misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

Telefonu gönül rahatlığı ile tavsiye eder misiniz ?

İkinci el düşük bir fiyata denk gelirse alınabilir ama sıfırına para vermek biraz şans işi. Benim başıma gelen sorunlar: ölü piksel(öyle böyle değil ama), şu an telefonumu bilgisayara usb kablosuyla bağlayamıyorum sanırım soketi bozuldu ve 1 aydır böyle, gps'i çalışmıyor, kamerası netlemiyor. Eee ne kaldı geriye diyebilirsin Ölü piksel ve netlememesi bu telefonun kronik sorunlarından. Ben bu telefonu para verip almadım ama elime geçtiği güne her gün daha fazla lanet ediyorum. İlk zamanlar sorunsuz çalışıyordu ama zamanla sorunlar baş göstermeye başladı.

• Rocha R kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim hocam , hakkınızı helal edin. Başka modellere bakmakta fayda var.

• İkinci el s4 alın daha iyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu klavyeyi qwerty olarak degil klasik olarak kullanmak istiyorum bulamadim yardimci olun lutfen

• Devre dışı bıraktım ama sorun maalesef devam ediyor. Ne yapabilirim arkadaşlar? Şarj dayanmiyor telefona. Dün işler dolayisiyla telefona dokunamadim bile 23 saatte kullanmadığım halde %37'ye düşmüş.

• blackrether kullanıcısına yanıt
    2.ele sıcak bakmıyorum hocam özellikle samsung.

• Gastarbeiter kullanıcısına yanıt
    LG G Pro veya Lenova P70 bakın.

• Merhaba qwerty klavyr kullanmak istrmiyorum klasik klavyeye nasil gecerim yardim lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Merhaba qwerty klavyr kullanmak istrmiyorum klasik klavyeye nasil gecerim yardim lutfen

...

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Klasikten kastınız F klavye falan mı yoksa T9 tarzı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hugh Jackman

Klasikten kastınız F klavye falan mı yoksa T9 tarzı mı ?

Rakamlarla birlikte olan bir harf icin 3 4 kez bastigimiz klavye

• turbo t50 nin hafızasını nasıl birleştiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Merhaba qwerty klavyr kullanmak istrmiyorum klasik klavyeye nasil gecerim yardim lutfen

Swiftkey telefonda kurulu olarak geliyordu zaten. Onu aktivite edebilirsin ya da store dan indirebilrsin. Kastettiğin şeyi yanlış anlamadıysam böyle yapabilirsin.

• T50 den s4 e gectim

Sarj konusunda t50 iyi
    Gerikalan hersey icin s4 . Keske dahs once gecsem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T50 yi alirsaniz ucuza 2. El alin 700 tl verilmez bence rami 1 gb bile değil 846mb üstüne birde saçma saçma turkcell uygulamalari yuklu icinde onlarda iyice rami yiyor ve silinemiyorlar . zaten android telefonu çok kullancaksiniz en az 2 gb rami olmali.kamerasinin 13 mp olmasina bakmayin s3 mininin 5 mp kamerasi bu telefondan çok daha iyi çekiyor.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.