Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.707
Cevap
45
Favori
203.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

Merhabalar herkese.

Biliyorsunuzdur, uzun süre önce bu cihaz için Android 5.1.1 çıkarmış fakat kamera sorununu çözememiştim. 1 sene (belki daha da fazla) geçmesine rağmen, nihayet kamera sorununu tamamen çözmüş bulunmaktayım. OTA destekli bir sürüm çıkartacağım, bir de son sürüm TWRP'yi derleyip paylaşmayı düşünüyorum.

Hala kullanan var ise bu cihazı, şimdiden geçmiş ve hayırlı olsun diyelim

Link atabilir misin hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royces

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Merhabalar herkese.

Biliyorsunuzdur, uzun süre önce bu cihaz için Android 5.1.1 çıkarmış fakat kamera sorununu çözememiştim. 1 sene (belki daha da fazla) geçmesine rağmen, nihayet kamera sorununu tamamen çözmüş bulunmaktayım. OTA destekli bir sürüm çıkartacağım, bir de son sürüm TWRP'yi derleyip paylaşmayı düşünüyorum.

Hala kullanan var ise bu cihazı, şimdiden geçmiş ve hayırlı olsun diyelim

Link atabilir misin hocam?
    https://forum.donanimhaber.com/m_103783801/mpage_1/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -forumber- -- 19 Ekim 2016; 17:0:52 >

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Forumber zamanında sana ideos x5 konusunda çok "Allah razı olsun." demiştim.

Şimdi bu telefonu alıyorum ve yine diyeceğim sanırım.

• Aldım telefonu ama uykudayken reset atıyor

Bir cozumu var midir forumberin romunu da attim onda da oluyor

Olmadi geri verecegim

• turkcell t50 telefonumda bluetooth bileklik kullanıyorum. ancak bilekliğin programını arka planda otomatik olarak kapatıyor telefon. otomatik olarak kapatmasını engelleyecek bir ayar yok mudur şu program her zaman otomatik başlasın ve temizlesen bile çalışan uygulamaları kapanmasın. diğer bir çok telefon modelinde var açık olan uygulamalardan kilitleme özelliği ve oto başlangıç seçeneği

edit: program zeroner health, bileklik iwown i5 plus (diğer birçok model telefonda kurulum yaptım sorunsuz kullanıyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdempal -- 9 Kasım 2016; 13:48:52 >
  • En güncel rom hangisi ve stabil? T50 son zamanlarda üzgünüz o durduruldu bu durduruldu deyip duruyor change moddan wipe cache de yaptım factory resette yaptım bu sefer ekran simsiyah kalıyor. Turkcell logosunu falan geçip açıldıktan sonra

• Herkese merhaba,
    Turkcel T50 cihazimi hard reset atmak icin ses acma ve power tuslarina ayni anda basarak recovery ekranina gidecektim ama power tusu iyi basmadigi icin yada yanlış tuslara bastigim icin mi bilmem ekranda ftm yazisi cikti ve nasil bela bu gitmiyor ya!
    Bana yardimci olabilecek bir arkadas var mi ?
    Yardimlarinizi bekliyorum.
    Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ywolf -- 2 Mart 2019; 0:18:46 >
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.