Şimdi Ara

T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
690
Cevap
41
Favori
75.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalniz 30 gun paket bitmeden internet bitti diyelim, yenileyebiliyorsun paketi. Bu ozellik hosuma gitti. 25. Gün paket bitti ekstra paket almaya gerek kalmaz direk yenileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitede 25tl gozukuyor suan.

19 a alinabiliyor mu?

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Başka operatörden geçerseniz veya yeni hat alırsanız 19 liraya paketi alabilirsiniz.

@nasiledekkinasilola

Arkadaşlar bu paket ve selfy ile yapılabilecek en güzel kombo nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Yalniz 30 gun paket bitmeden internet bitti diyelim, yenileyebiliyorsun paketi. Bu ozellik hosuma gitti. 25. Gün paket bitti ekstra paket almaya gerek kalmaz direk yenileriz.

Hattasima yoluyla geldim turk telekom a. Sms atuyirum mevcut tarifenizle kullanamiyorsunuz dihe cevap geliyor. Online islemde de isleminiz gerceklesitirilemiyor mesaji aliyorum. Daha once avea kullanmadim 3 4 senelik hattimi gectim.

• bende geçiricem vodafone a bugün geçen hattımı. tekrar türk telekom faturasıza
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Arayin bence

• Arkadaslar hic heveslenmeyin biraz once turk telekom bayisinden ciktim. Malesef bizler icin yani T.C vatandaslari icin gecerli degilmis. Sadece yabanci uyruklu insanlar yararlanabiliyormus

• Sacmalayi bi birakin bence. Ne demek sadece yabanci uyruklar faylaniyor. Tum bayiler ve musteri temsilcileri farkli bilgi veriyor o zaman. Böyle komedi yorumlar yok ya.. Ben vodafone kullaniyordum senelerdir buna gectim musteri hizmetleri va de geciremedi diyorum boyle bi durum mu var yok ne alaka diyorlar:)

Su yabanci uykuklular meselesini aklinizdan cikarin

• quote:

Orijinalden alıntı: nasiledekkinasilola

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Yalniz 30 gun paket bitmeden internet bitti diyelim, yenileyebiliyorsun paketi. Bu ozellik hosuma gitti. 25. Gün paket bitti ekstra paket almaya gerek kalmaz direk yenileriz.

Hattasima yoluyla geldim turk telekom a. Sms atuyirum mevcut tarifenizle kullanamiyorsunuz dihe cevap geliyor. Online islemde de isleminiz gerceklesitirilemiyor mesaji aliyorum. Daha once avea kullanmadim 3 4 senelik hattimi gectim.

Aynı durumdaym MH aradım kayıt oluşturdu arayan soran yok hala!

• cardigans78 kullanıcısına yanıt
    merhaba 500 PAKETTİR hocam. bu paketi almak için önce FATURASIZ MERHABA TARİFESİNE geçmeniz gerekir. ardından MERHABA 500 PAKETİNİ alabilirsiniz. sayfaları duzenli takıp edıyorum. elimden geldıgınce bılgılendırıyorum herkesi.
  • Şu anki tarife ile kullanamıyormuşuz. Ayrıca online işlemlerden de merhaba tarifesine geçemiyorum. Adamlar paket çıkarmış labirent gibi çıkamadım işin içinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 28 Mart 2017; 20:22:31 >
  • quote:

Sacmalayi bi birakin bence. Ne demek sadece yabanci uyruklar faylaniyor. Tum bayiler ve musteri temsilcileri farkli bilgi veriyor o zaman. Böyle komedi yorumlar yok ya.. Ben vodafone kullaniyordum senelerdir buna gectim musteri hizmetleri va de geciremedi diyorum boyle bi durum mu var yok ne alaka diyorlar:)

Şampiyon sakin ol sacmalama diye konusma terbiyeni takin insanlik olsun diye bilgi paylasiyoruz senden firca yemek icin degil yorumlarina dikkat et

• Bak senin mesajın altında ekran görüntüsü atmislar, tamam bu paket biliyoruz, fakat tarifeye geçin diosun ya ona gecemiyoruz işleminizi gerceklestirilemiyor diyor arkadaşın ekran görüntüsünde attığı gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: aslangs06

quote:

Sacmalayi bi birakin bence. Ne demek sadece yabanci uyruklar faylaniyor. Tum bayiler ve musteri temsilcileri farkli bilgi veriyor o zaman. Böyle komedi yorumlar yok ya.. Ben vodafone kullaniyordum senelerdir buna gectim musteri hizmetleri va de geciremedi diyorum boyle bi durum mu var yok ne alaka diyorlar:)

Şampiyon sakin ol sacmalama diye konusma terbiyeni takin insanlik olsun diye bilgi paylasiyoruz senden firca yemek icin degil yorumlarina dikkat et

Kac yasinda adama sampiyon diyorsun sen bakayim?

Isim mi belirttim orada.. Gocunma bosuna. Bos bos yorumlar yapma

• Uzatma yaşla hava yapma bana yaşina göre yorum yap o zaman ben ne gocuncam milletin kampanyasi icin istedigini alsin soksun kampanyasina

• Online tarife degistirme durumun uygulamadan degilde dogrudan webten yapin belki sorun bundan dolayidir. Ben oyle yapmistim.

• 90 gün başka oparetör de kalmadan geri geçiş yapılamıyormuş bu türktelekom
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Mega 3gb dan daha iyi gözüküyor. Acaba hattı taşısam mı

Valla ben de düşünmedim de değil. 600 dk yerine 500 dk veriyor ama ben şahsen bakiyemin 100 dk'sını bile geçiremiyorum ama şimdi 1 GB için değer mi uğraşmaya diye ben de düşünmedim değil. Bu kampanyalar geçici süre olmaz değil mi? Üç beş ay 4 GB verip sonra düşürmezler herhalde?

• eediz kullanıcısına yanıt
    yapılamıyor değil 19 tl den faydalanamıyor diyelim

• beyler ben şimdi 23 ocakta tt den önce turkcelle sonra vodafoneye geçtim hesabıma göre 22 nisanda 90 gün oluyor tt geri dönmek için tam 90.günde başvurmam gerekiyor 88 veya 89.günde başvurursam 4 gün içinde hat taşınacak böyle olabilirmi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.