Şimdi Ara

T.T. faturasiz 500 dakika 1000 sms 4 gb internet 19 tl (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
691
Cevap
41
Favori
75.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online işlemler uygulaması çok ağar, web sitesinden deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Online işlemler uygulaması çok ağar, web sitesinden deneyin.

Webden denedim zaten, uygulama hiç açılmıyor zamanaşımına uğradı diyor kapatıyor. Webden tarife değişikliği yaparken işleminizi gerçekleştirilmiyor hatası alıyorum, MH ye de tarifemi değiştirtenedm, kayıt oluşturdu benim gibi sorun yaşayan arkadaslarda var, bu nasıl iştir ortada kaldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tertemiz tarife

• Turktelekom bayiine bu gun sordum yabancı uyruklular faydalaniyormus sadece. Gecemedim bende

• Hocam geçenler var biliyorum Mh ve ofisteki çalışan öyle diyince insan çekiniyor korkuyor. Belliki bir muğlak bir konu. Daha önce de konudakiler de böyle birsey deyince üstüne birde paket internetten kaldırılınca insan şüpheleniyor. Atıyorum tarifeye geçsek bile iptal etme durumları var çünkü net değil.

Üstüne bir de bugün tt ofisinde de bu konuda yok falan dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 28 Mart 2017; 0:6:29 >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Naptınız hocam.bu tarifeye geçtiniz mi ve vodafone dan paranızı aldınız mı? Bende düşünüyorum.

• Mh trollemiş olmasın. Suriyeli nasıl hat alıyor da taşıyor bana saçma geldi.

• universty3 kullanıcısına yanıt
    Geçtim hocam. Şuan kullanıyorum. İadeye dün başvurdum.2hafta içinde yatacak dediler.. 15tllik kesinti olmuş. Ne olduğunu bilen yok. Btkya şikayet etttim.

• teote kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.teşekkürler.

• Arap telekom araplara çalışıyor görün özelleştirmeyi şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı birisinin ülkemize gelip bizimle aynı haklara sahip olsun bari dedik eyvallah da bu nedir? Yabancıya verip bu ülkenin gerçek sahibine vermemek nedir? Suriyeliler bu tarifeye geçip ödeyeceği parayı benim vergilerle ödenmeyecek mı? Bugün kendi öz yurdumda öksüz bir Türk olmayı tekrar anlıyorum

• Link açılmıyor

• Detaylarda öyle birşey yazmıyor kim çıkardı bu yabancı uyruk mevzusunu

edit : Lİnk az önce açılıyordu şimdi açılmıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 28 Mart 2017; 10:43:59 >
  • başka ülkelerde simkartı sokaktaki gaste bayiden kimlik ibraz etmeden ciklet alır gibi dağıtıyorlar
  • Arkadaşım böyle bişe varmı yok mu. kafadan mı sallıyorlar emin değilim. lakin ben numarayı taşıdım. kampanya ya katıldım. herhangi bir sıkıntı yok
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    şuan açılıyor. detaylarda öyle bir şey yazmıyor
  • Aynen.

• Başvurduk bakalım geçiş için olacak mı, bayinin haberi yoktu bu kampanyadan şaşırdı
  • Arkadaşlar geçtikten sonra paketin geçerliliği ne kadar 1 yıl sonra kapanıyor mu paket ?
  • bende tasidim turkcell den bakalim nasil

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.