Şimdi Ara

T A M A M (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.095
Cevap
7
Favori
59.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1304 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmişte bahsettiğim ülkelerde uygulanan oyunlar aynen Türkiye'de yapılmak istendi zaten ama başarılı olamadı, yakın zamanda İran'da sergilenmek istendi başarılı olamadı.

Şu anda da dolar kuruyla vs oynamaya devam ediyorlar.

1)ABD, İngiltere, Almanya, Fransa vs gibi ülkeler bizim iyiliğimizi isterlermi, ülke olarak daha güçlü konumda olmamızı hazmedebilirlermi?

Kısaca, bunların desteklediği adaylardan uzak durun. Resime büyük çerçeveden bakın, geçmişide unutmayın derim
  • https://www.youtube.com/watch?v=unnspBDuHO0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 11 Mayıs 2018; 14:8:44 >
  • Bu yazıdan fetö ve Pkk nın cici örgüt olduğunu çıkardıysan bi iq nu ölçtürmeni tavsiye ederim. Ciddi zihinsel problem yaşıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya dün siz bunlarla koyun koyuna yatmıyor muydunuz? İnsanlar fetö devletin kurumlarını ele geçiriyor dedikçe bi ton laf söylüyordunuz şimdi de fetöcü diyerek bi ton laf ediyorsunuz sizden ve yalanlarınızdan S I K I L D I K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omzunda_muzikaletli_zenci -- 11 Mayıs 2018; 14:28:12 >
  • omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt
    anlamazlaaarrrr.ne desen bos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bks35 -- 11 Mayıs 2018; 14:46:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    ironiden anlamayan adam.

bu arada iq: 122

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Siz yürek mi yediniz? Yazdığınız şey terör örgütünü övmeye giriyor. Bir arkadaş şikayet etmiş alsınlar da sizi bizde kurtulalım bu düşünceden

• Milletin birbirini ayakta dürttüğü bir konuda ironi yapmak ve anlaşılmasın beklemek

• quote:

Orijinalden alıntı: focusone

Korkuylamı yaşamak, cesurca ölmek mi?

Alıntıları Göster
    tabii ki de korkarak yaşamak.öbür dünyanın olmayabileceği,tek hayatının bu olabileceği ihtimalini de düşün lütfen.
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Kardeşim zihinsel engelli misin? Ne teröründen bahsediyorsun? Anlayamıyorsan açıklayayım. Türkiyenin başına bela olmuş bu örgütlerin oluşumuna yardımcı olan baskıcı zihniyetten bahsediyorum. Bunların suç ortağısınız.

Nerenle okuyorsun? Bu alçaklara iyi bişey mi demişim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf24 -- 11 Mayıs 2018; 14:44:23 >
    kafa gidik bunlarda blokla geç

• Lütfen yapma sensiz ne yaparım ben

• Okudum açıklamasını da yaptım. Gözünle oku beyninle idirak et.

• Türkiye Cumhuriyetini kurmasaydınız terör de olmayacaktı diyecek neredeyse

• Cilduz C kullanıcısına yanıt
    Erdoğan yerine sağlam bir vekil bırakabilirse Ak parti kazanır ama ben de şuan gelecek görmüyorum Ak Parti'de illaki anavatan partisi gibi dağılabilir. Eğer seçimi CHP kaybederse CHP'de çatlayabilir.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hakikaten çüş ya. O sizin zihniyetin görüşü. Biz cumhuriyetimiz ile mutluyuz, siz hayali cumhuriyet düşmanları aramaya devam edin.

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    ufff ne laf koydun be kardeşim oturdum ağlıyorum
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Yani diyorsun ki CHP sütten çıkmış Ak kaşık o yüzden oy vericem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Hakikaten çüş ya. O sizin zihniyetin görüşü. Biz cumhuriyetimiz ile mutluyuz, siz hayali cumhuriyet düşmanları aramaya devam edin.
    Madem cumhuriyetten memnunsunuz neden ikinci cumhuriyetçiler, derin tarihçi Mustafa Armağan, Kadir Yunanoğlu sizinle aynı tayfada ?

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Şimdi Akp yönetiyorda neoluyor hemde milletin emekliliği 10ar sene ötelediği halde .... Hep zarar hep zarar bırak partizanlığı yapamayana yapamıyosun deyip ikinci seçimde vur tekmeyi kimse babamızın oğlu değil

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.