Şimdi Ara

T A M A M (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
7
Favori
59.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1304 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Milyarlarca dolar zarar yazıp üstüne putinden özür dilemekten

Esed 3 aya gider demekten

Genel kurmay başkanına terörist diye kumpas kurup 2 yıl 2 ay hapislerde çürütüp müebbete mahkum etmekten, Balbay’ı 4 buçuk yıl hapse atmaktan

Genç işsizliğini yüzde yirmilerin üstüne çıkarmaktan büyük hata zaten olmaz.
    E siz hala bunları görmeyecekseniz kuş tutsalar zaten size yaranamayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 11 Mayıs 2018; 10:14:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    simdi senin vercegin oyla bizim oylarin katsayisi ayni mi yani ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erdoğan çok akıllı adam. Ortaya bir mevzu attı. Şuanda sosyal medyada sadece Erdoğan konuşuluyor. Kalsın mı gitsin mi?

Diğer adayların ismini cismini duyan yok. Çok saf bu muhalefet. Şuanda Erdoğan'a sırf bu kesime gıcık olduğu için oy vereceklerin sayısı artıyor. Tamam'a devam edin afferin aynen DEVAM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4632DFDE4

1milyon kişi VPN kullanıyor yani

Valla rezil görmek isteyen son 16 yıldaki seçimlere bakar
    Siz interneti yasaklayınca bizim dünyadan haberimiz olmayıp a haber izlediğimizi sanıyosunuz dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

Erdoğan çok akıllı adam. Ortaya bir mevzu attı. Şuanda sosyal medyada sadece Erdoğan konuşuluyor. Kalsın mı gitsin mi?

Diğer adayların ismini cismini duyan yok. Çok saf bu muhalefet. Şuanda Erdoğan'a sırf bu kesime gıcık olduğu için oy vereceklerin sayısı artıyor. Tamam'a devam edin afferin aynen DEVAM...
    T A M A M
  • quote:

Erdoğan çok akıllı adam. Ortaya bir mevzu attı. Şuanda sosyal medyada sadece Erdoğan konuşuluyor. Kalsın mı gitsin mi?

Agla tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4632DFDE4

Biz de istiyoruz güzel muhalefet olsun ülke daha iyi yere gelsin ama yok.
    Muhalefetin hepsi ERDOĞAN düşmanlığı üzerinden yürüyor.

Ulan sen Erdoğan'ın kitlesini kendine çekmek için vaatte bulunacağına o kitleyi daha çok düşman ediyorsun. Hepsi de aynı şeyi yapıyor dikkat edersen. Kafaları çalışmıyor çünkü sadece düşmanlık yapıyolar.
    Bunlar sözlü atışmada bulunalı kaç gün oldu Kemel ile Muharrem'den bahsediyorum yahu bir söyledikleri sonra söyledikleriyle uyuşmuyor yani çekişkide kalıyorlar ve bu ne yapmaları gerektiğini bilmediklerini gösteriyor. Muhalefete oy veren kesimin arkasında durduğu tek şey ise bu iktidar kötü artık yeter diyorlar ama halk muhalefete bırakmıyor bu kafayla gidilirse bırakmaya niyetleri yok. Ben bakıyorum forumda bile çok fazla tartışmalar yaşanıyor ama hiç gerek yoktur tartışmalar daha fazla kutuplaştırıyor kimsede istediğini alamamış oluyor.

Yahu kaç sene oldu Erdoğan emekli olduğunda zaten AKP çok zor devam etmesi. Erdoğandan sonra yine kazanamazlar prim yapacak şeylerde bulamayacaklar bu sefer neyi bahane gösterecekler sorunları dile getirmekle olmuyor sorunları aşacak projeler nedir bunlardan bahsedilmeli.

Erdoğan emekli oldu CHP kazandı diyelim işsizlik bitecek dolar düşecek üretim yapmaya başlayacağız hatta kuantum bilgisayar üreteceğiz cumhur başkanı bisiklete binecek, terör yok edilecek kim inanır bunlara. Erdoğan gitsin gitmesin gerçekten onu düşünmeyin CHP geldi ya da hangi parti gelirse gelsin ülkenin sorunlarını gerçekten çözebilecek potansiyel hangisinde var açık açık inanıyor musunuz. Bana ne kim kazanmış ben biliyorum ki kim gelirse gelsin aynı tas aynı hamam devam eder.

Ben çok ilgili değilim ama gördüğüm vatan partisi var uzaktan yakından ilgim yok sadece kanallarını bazen izliyorum Erdoğan üzerinden gitmeyen veya en az giden partilerin başında. Nasıl bir partidir bilmem misal olarak verdim. Zaten artık bir kişi üzerinden gitmenin ne kimseye ne ülkemize katkı sunmayacağı anlaşılmıştır. Erdoğan üzerinden aslında mecbur gidildi ipi çeken Erdoğan ama çok abartılı yapıldığı için başarısız kaldı ve prim yaptırdılar. Erdoğan'ın ne özelliği var? Sorayım herkese oy verenlere severler ayrı ama ne özelliği var ekonomiden mi anlıyor teknolojiden bilimden mi anlıyor.

Konuşma yaparak halka seslenirken kendi yeteneği var bunun haricinde prim yapacak şeyleri iyi seçiyor. Prim yaptırmayacaksın ve en kötü hiçbir şey yapamıyorsan konuşmalarını örnek alsan fazladan puan kazanırsın. Erdoğan bu örgüt terör örgütümü değil mi diye soruyor yahu diyeceği evet terör örgütüdür diyecek ve Erdoğan oradan prim yapıyorsa sen daha iyisini yapacaksın savaştığını terörün karşısında olduğunu net bir şekilde göstereceksin. Gösterdiler mi yaptılar mı en ufak hareketlerini görmedim hapite olan Demirtaş ziyaret ediliyor. Adamın ne suçu varmış işte küfür ettiği için atmışlar. Daha muhalefet adamın ne suçu olduğunu bilmiyor muhalefet ettiği için hapiste olduğunu zannediyorlar değil ki karşısında duracaklar. AKP yanlışlar yapmış olabilir ki yaptılarda peki muhalefet ne yaptı ve ne yapıyor? Ne yaptığı da belli Erdoğan ne yaparsa ne söylerse tersini yapıyor tersini savunuyorlar. Muhalefet deyince her yapılana karşı gelmek gibi bir durum oluştu.

Ne desek boş aynı tas aynı hamam demiştim ne yapalım ben tarafsız bakıyorumda ne yapayım güçlü olduğu için AKP ye mi oy vereyim yoksa indirmek için basiretsiz muhalefete mi. Muhalefet şöyle mantıklı iki cümle etse yeterli benim için benden değil de gidip hapisteki adamdan medet umuluyorsa onlardan oy alsınlar. Bu şerefsiz adam yüzünden insanlar birbirlerini öldürdüler hastanelerde yaralılar ile ölülerle taştı doldu eğer bundan değilde küfür edildiği için atılmışsa yargılanıyorsa ben bu adalete de tüküreyim bak işte buna muhalefet eden var mı yok adam ne yapmış diyorlar.

Bu halk kötünün iyisini seçer ister beğenilsin ister beğenilmesin muhalefet ya iyi olacak ya da ortamı sürekli karmaşaya sokacak söylemlerden kaçınacak. Dile kolay 15-16 yıl oldu zaten kazanmaya kazanıyorlar bari boş yere bir sürü tartışma çıkmasaydı en azından bu kadar fazla kutuplaşma yaratılmamış olunurdu. İnsanlar düşman olma derecesine kadar geldi bana sorarsan iki partiyi birleştirsen yine bir parti çıkmaz neyin kavgasını yapıyorlar bilmiyorum.
  • T A M A M gülüm kapat ben seni arayacağım
  • Yani tamam diyenler fetöcüdür önermesini şöyle düzeltelim arkadaşlar,tüm fetöcüler, buldan giller,ironstone giller tamam diyor, tamam mı?? Anlamadınızsa DEWAM edeyimmi ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Twitter'da tamam TT'sine baktım yurtdışından yüksek takipçili kişiler: Türk bir arkadaşım diktatör başkanlarından kurtulmak için bu tweet'i atmamı istedi bende atıyorum diyor. Durum bu !!!

Geçmişte Saddam'a, Kaddafi'ye diktatör dendi, indirildi ve ülkelerin halini görüyorsunuz. Buralara makina satıp montajını arkadaşlarım var hepsi PİŞMAN DİYORLAR, BİLGİNİZE...
    Bahsettiğiniz kişiler zorla koltuklarından indirildi Türkiye de öyle bir durum var mı? Yok. Seçime gidiyor ülke ama Tayyibin gidişini hazmedemiyorsunuz belki de yine seçilecek kim bilir. Türkiye'yi arap toplumları ile de karşılaştırmaniz uygun değil başkasının boyunduruğunda yaşayacak boyun eğecek bir toplum değiliz biz

• quote:

Susam

#TAMAM

• Cilduz C kullanıcısına yanıt
    quote:

Erdoğan emekli oldu CHP kazandı diyelim işsizlik bitecek dolar düşecek üretim yapmaya başlayacağız hatta kuantum bilgisayar üreteceğiz cumhur başkanı bisiklete binecek, terör yok edilecek kim inanır bunlara. Erdoğan gitsin gitmesin gerçekten onu düşünmeyin CHP geldi ya da hangi parti gelirse gelsin ülkenin sorunlarını gerçekten çözebilecek potansiyel hangisinde var açık açık inanıyor musunuz. Bana ne kim kazanmış ben biliyorum ki kim gelirse gelsin aynı tas aynı hamam devam eder

Arkadaşlar bu gibi sizi yıldırmaya çalışan zihniyetteki insanlara prim vermeyin, Türkiye için değişim şart.
  • Hiç birisinin erdoğan karşısında şansı yok,bu işin en kârlısı kılıçdar oldu :)),, partisindeki en şedit muhalefeti aslana yem etti,kazanamayınca suçu inceye atacak,hemde inceyi sepetleyecek..burdan tamamcı arkadaşların aklı ile alay etmek istemiyorum, ama tiyo vereyim..her seçimde erdoğanın oyununa düşmekten yorulmadınız,insanlar tam artık akıllarında soru işareti oluşturacaklarken,savunma pozisyonunda bırakıyorsunuz...bu arada şapkayıda önümüze koyalım,bu dolar her operasyon öncesi yükselir zaten(gezi,15tmmz v.s)..şimdide seçim var,müstemlekelikten hoşlanılmaz,DÜNYA ERDOĞANI sevmiyor lafı,erdoğana oy getirir :)))...DEWAMM

• Bu ülkede 2 tarafta düzgün siyaset neden yapamıyor.. Muhalefet her iktidar karşıtı şeyin üstüne atılıyor sahipleniyor (Türkiye için yararlı olup olmamasına bakmadan).. İktidar ise ben ne yapsam doğru şeklinde hareket edip duruyor.. Bu nasıl siyaset yahu.. Birileri iktidara aptalca yüklendiğinde iktidara oy atasım gelirken kılıçtaroğluna sahip ana muhalefet partisi her hareketinde beni güldürmekten öteye gidemiyor.. Ben yine vatan partisine atayım en iyisi..

• Yazık lan! Girdiği tüm meşru seçimleri sandıkta kazanan bir lideri sosyal medya ile devireceğine inanan bir seçmen kitlesi var bu ülkede.
    Bu Tayyip girdiği tüm seçimleri kazanmasında kim kazansın. İçi boş laflar, söylemler. Kendileri bile inanmıyor. Proje desen sıfır (0).
    Zihni sinir proceleri çok ama. Ondan sonra halk bizi anlamıyor diye ağlıyorlar. Halk sizleri çok iyi anladığı için hep muhalefete mahkumsunuz.
    Sayıp sövün, etmediğiniz hakaret kalmasın halka sonrada halk bizi anlamıyor diye ağlayın. Ne güzel bir dünya.
    Kemalingrad procesi vardı kılıçdaroğlunun noldu o proce? Hani çinden mal getirtip paketleyip satacaktı.
  • hamdolsun laikleri yine sandığa gömecez bu seçimdede ümmetin milletin lideri REEECEP TAYYYIP ERDOGANNN DEVAMMM çapulcular ekonomi kötü diyolar ülke %11 büyüdü be fetöden sonra %11 sorsan ekonomiden anlamazlar dışarıya çıkın bakın herkes bol bol harcıyor tamam dolar yüksek ama milletin cebinde para bol maşallah #D E V A M
  • Halen sanal eylemlerle hükümet değiştirme hevesinde olanlar var. Yazıııık. Biz gerçeğiz dostum. Durmak yok yola #Devam

• TAMAM bizim komsuydu eskiden. O yuzden DEVAM. Muharrem bey Veterinerlerden Tubitak Başkanı yapmayacagız demişti bu halk bakalım fizikçiden devlet baskanı yapacakmı gorecegiz. Ekşi sözlükte yazmışlar çok güzel ders anlatırmış, Einsteinin sınıf arkadası gibiymiş. Bi okumanızı tavsiye ederim TAMAM cılar.
  • Şekerde skandal satış!

Daha önce satılamayan Erzurum ve Erzincan Şeker Fabrikalarının dün yapılan özelleştirme ihaleleri büyük bir skandalı ortaya çıkardı. Özelleştirme İdaresi, bir yıl önce sadece doğalgaza geçmesinden dolayı 23 milyon lira yatırım yapılan Erzincan Şeker Fabrikası nı 77 milyon lira gibi çok komik bir rakamla satışa çıkardı. Yapılan arazi değerlendirmelerine göre sadece Erzincan Şeker Fabrikası nın arazisine 240 milyon lira değer biçiliyor.

SADECE İKİ FİRMA KATILDI
    Erzurum ve Erzincan Şeker Fabrikası nın ihalesine sadece iki firmanın katılması dikkat çekti. Öz Burak İnşaat ihale başlangıç bedelinde hiçbir artırıma gitmeden ilk turda çekilirken, ihale 287 milyon lira ile Albayraklar da kaldı.

https://www.milligazete.com.tr/haber/1540769/sekerde-skandal-satis

Durmak yok DEWAMMMMMM...
  • Yıllardır Adalet ve Kalkınma Partisine AKP deyip AK parti demediğimiz için kafamızın etinin yiyenler İYİ partinin adını anmamak için İP diyorlar ama o kadar uzun zaman İşçi partisi Türk siyasetinde kaldıktan sonra Vatan partisi olarak isim değiştirdi ki İP deyince İşçi partisi çağrışım yapıyor fakat yine de inatlarından İYİ parti diyemiyorlar.

Umurlarında mı yanlış anlaşılmış doğru anlaşılmış, gazete "şu CHP'li ile röportaj yaptık şunları söyledi" diyor adamı arıyorsun "ben bu gazeteden kimse ile görüşmedim" diyor.

Hatırlarsınız Gezi eylemlerinde sahte röportaj yapmışlardı Amanpour ile sonra Şengül Hablemitoğlu ile röportaj yaptık diye yayınladılar şimdi bir CHP'li hayali röportaj yaptı sarayın havuz medyası.

https://www.sozcu.com.tr/2014/medya/takvimden-2-sahte-roportaj-skandali-673937/
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.