Şimdi Ara

system32 klasörü görünmüyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
10.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim ilginç bir problemim var. windows klasörü altındaki system32 klasörünü bulamıyorum. klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster dedim ama yok. ne yaptıysam bulamıyorum. arama kısmından girdim yok. gelişmiş arama yaptım ( gizli ve sistem kalsörleri dahil arama yaptım) ama nafile. system32 klasörüne ulaşamıyorum. ama çalıştırdan system32 yazdığımda system32 klasörü açılıyor ve içindekileri görebiliyorum. geri diyorum windows klasörüne geçiyorum bakıyorum tekrar yok. niye böyle yapar? ayrıca 1 senedir sorunsuz çalışıyor bilgisayarım. bir kaç defa açılmadı ama xp cd ile repair yaptım düzeldi. arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler....

• sadece gizli dosyalari gosterle olmaz bi de orda bi secenek olmasi lazim korunan isletim sistemi dosyalarini gizle gibi buna benzer bisiydi sanirim onun da tiki kaldirman lazim
  • adres cubuğuna

C:\WINDOWS\system32

yaz enterla girsin :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: gelhele

adres cubuğuna

C:\WINDOWS\system32

yaz enterla girsin :D

Saten Öle Girebiliyormuş...

ßenimde Başıma Böle Bir Olay Gelmiştir. Hala Çözemedim Olayı
  • Arkadaşım sistemine spy türü bişey girmiş.
    aynı şey banada olmuştu formatla kurtulabildim.
    bence bi spy taraması yaptır eğer spy başa bela bi tür değilse kurtulabilirsin.
    kolay gelsin.
  • arkadaşlar biraz zaman geçmiş üzerinden ama ilk kez karşıma çıktı bu mesaj. Benim başıma geldiğinde internette şu çözümü bulmuştum yabanci sitelerden birinde; adım adım yazıyorum.

1- Başlat a gir Çaşıltırı tıkla
    2- cmd komutunu yaz ve enter yap
    3- karşına çıkan dos ekranında şu komutun aynısı eksiksiz olarak yaz (kopyalayıp yapıştırma)
    4- attrib -a -h -r -s c:\windows\sytem32 ve enterla iş tamam
    hadi geçmiş olsun!!!
  • bilgisayarım ' a gel orada menüde araçlar var araçlardan klasör seçenekleri oradan gizli dosyaları göster seçeneği var onun tikini işaretle ondan sonra gir bakalım yine görünmeyecek mi ???
  • pardon seçeneklerden sonra görünüm sekmesine gireceksin oradan gizli dosyaları göster var .. parddon yani
  • ya arkadaslar benimde başıma geldi multi boot cd yle açtım sistemimi ve kontol ettiğimde system32 klasörü yok olmuş ve sistemim bir şekilde çökmüştü ve bende yedeklerimi alıp formatlamak zorunda kaldım bunun cevabını bulursanız bana da haber verin teşekur ederim birkaç döküman buldum ama işime yaramadı ... bu konuda
  • ARKADAŞLAR SORUNU ÇÖZEBİLMRK İÇİN

KLAVYEDEKİ WİNDOWS+R TUŞUNA BASINIZ

ONDAN SONRA SOL ALT KISIMDA KOMUT YERİ AÇILACAK

KOMUT KISMINA SYSTEM32 YAZIN VE SONRA ENTER TUŞUNA BASINIZ

BİTTİ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.