Şimdi Ara

system uı acil yardım

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> system uı acil yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    27 Mesaj
    Arkadaslar s 2 telimle video izledikten sonra ckarken etkin uygulamalari kapatayim dedim ve system uı die biseyin calistiğini gordum. Kapattim fakat tekrat geldi ve geldiginde duvar kagidim falan gitmisti nasl kapanir bu sey birden bire cikti zarari olurmu.Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: 37furkan

Arkadaslar s 2 telimle video izledikten sonra ckarken etkin uygulamalari kapatayim dedim ve system uı die biseyin calistiğini gordum. Kapattim fakat tekrat geldi ve geldiginde duvar kagidim falan gitmisti nasl kapanir bu sey birden bire cikti zarari olurmu.Tesekkurler.

o system ui statusbar yani bildirim çubuğundaki simgeler vb. şeylerdir. telefonu yeniden başlatın.
    |
    |
    CPU:AMD FX X4 4320 8 MB Quad Core @ 4.1 GHz | GPU, AMD Radeon R7 250 GDDR3 2 GB, | Anakart: M5A78L-M LX3 DDR3 1866 MHz | Ram: 4 GB 2x2 1333 MHz CL9 DDR3 Kingston Ram,| HDD: Seagate Barracuda 7200.10, 320 GB 7200 RPM 3,5" | PSU: 400W PSU, | Kasa: Cooler Master Centriuon 5 Kasa,| Kulaklık: Philips SHP1900 Kulaklık | Telefon: Samsung Galaxy Grand Duos I9082
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.