Şimdi Ara

SYM Fiddle 3 125'i' Nasıldır? i motoru Tecrübe eden varmı ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
152
Cevap
3
Favori
40.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendisiyle konustum. Elimde PS4 var bitane onu satıcam insallah. Krediyi çektim. Bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibozkan İ kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun.

2020 modeller için 19.000 ler konuşuluyor, yazılıyor...

bu nedenle eğer motor ihtiyacın varsa çok çok pahalı ama fiddle böyle ise nmax ve pcx kimbilir nasıldır diye düşünerek diyecek birşey bulamadım...
  • volkan_efe kullanıcısına yanıt
    22-27 bin lira aralığında :))

• Bir çılgınlık yapıp istanbul sarıyer’den çanakkale assos a gidip geldim fiddle ile totalde 914km re cumartesi gidiş pazartesi dönüş şeklinde 2.400km reye ulaşmış bulunmaktayım orijinal lastikleri halen değiştirmedim kuruda memlunum bile diyebilirim ama ıslakta şakaları yok deneyim azsa kesinlikle değiştirilmeli. fotoğrafta gizli bir fiddle var :D

SYM Fiddle 3 125"i" Nasıldır?  i motoru Tecrübe eden varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverDose34 -- 11 Ağustos 2020; 22:46:49 >

• ibozkan İ kullanıcısına yanıt
    hocam bak yeni ilanlar girmiş,

bursada ama fiyat olarak diğer konuştuğumuz ilanlara göre cazip gibi...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-sym-arayin-enn-uygun-fiyatlar-sevtas-motorda-716374624/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverDose34

Bir çılgınlık yapıp istanbul sarıyer’den çanakkale assos a gidip geldim fiddle ile totalde 914km re cumartesi gidiş pazartesi dönüş şeklinde 2.400km reye ulaşmış bulunmaktayım orijinal lastikleri halen değiştirmedim kuruda memlunum bile diyebilirim ama ıslakta şakaları yok deneyim azsa kesinlikle değiştirilmeli. fotoğrafta gizli bir fiddle var :D

:) maşallah,

Sordum ama ellerinde siyah yokmus :(

• 50 cc kullananlar 125 cc en mantıklı scoter,

eğer Nmax ve PCX alacak bütçeniz yok ve PCX kadar az yakan Euro 4 motorlu bir scoter istiyorsanız SYM (Sang Yong Motor) fiddle 3 125İ tavsiye ederim.

2019 öncesi modellerinde karbüratörlü motor ve arka fren kampana bu nedenle lütfen bu yazdıklarımı 2019 ve üzeri enjeksiyonlu olan versiyonu için dikkate alın.
  • symphony fidle den teknik anlamda üstün dahi denilebelir, lastik boyutları daha büyük olduğu için; ancak hiç tutulmuyor nedense? sanırım ben de fiddle e bakıcam dış görünüşünü pek beğenmesem de
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

symphony fidle den teknik anlamda üstün dahi denilebelir, lastik boyutları daha büyük olduğu için; ancak hiç tutulmuyor nedense? sanırım ben de fiddle e bakıcam dış görünüşünü pek beğenmesem de
    valla bence kararınızı hızlı verin, 7 eylülde bir zam daha geliyormuş,

her ay önceki aydan daha yüksek fiyatlar ile satılmaya devam ediyor. Bu fiyatları 2 ay sonra 2 ay önceki gibi mumla aramayın...
    Volkan hocam ilanınızı gördüm hayırdır inşallah bu kadar erken neden ayrılıyorsunuz aramızdan :)

• Merhabalar herkese,

FIddle 3 icin lastik tavsiyesinde bulunanlar var midir acaba ?

Anlas Tournee ö/a 440 TL Michelin city grip ise ö/a 660 TL

Eski 50 cc simde Anlas MB 80 kullaniyorum ve gayet memnundum, fakat sizden fikir almak istedim.

Selamlar herkese
    Valla gecen yilin pcx parasina bu sene fiddle alamiyoruz, sonumuz vahim

• quote:

Orijinalden alıntı: OverDose34

Volkan hocam ilanınızı gördüm hayırdır inşallah bu kadar erken neden ayrılıyorsunuz aramızdan :)
    Özel den yazıyorum.
  • zagor94 kullanıcısına yanıt
    Anlas ı öneririm bu fiyatı nerden aldınız takma dahilmi acaba

• N11 de ciddi bir satici var, bu fiyatlar bugun alinmistir ve maalesef takma dahil degildir.
    Bir yerde taktirmak gerekecek.

Anlas tournee gerçekten iyi mi ?
  • Ben motor dunyasina yeni girdim acemi sayilirim fakat ilgim gittikçe artiyor.

Fiddle 3 125S yi yeni aldim, arastirmalar yaparken, Avrupa'da temmuz 2020 de Fiddle 4 piyasaya çikmis...

Fransizca bilenler rahatça okur, bilmeyenler ise google çeviriden bakabilir...
    https://www.motoservices.com/essai-scooter/Sym-Fiddle-IV-125-fidele-for-ever-test.htm

---------------
    https://www.youtube.com/watch?v=DKfbg5y2Fs0

YENILIKLER :
    - Euro 5 motor
    - Digital gosterge
    - Benzinlik on sol tarafa alinmis

Onemli bir not : Fransa'da Fiddle 3, 5 sene veya 100 000 km garanti veriyor.
    Burda Turkiye'de neden 2 sene ve 30 000 km veriyor ???

• zagor94 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle aramıza hoş geldin, hayırlı olsun.

bende gördüm, yeni kasa biraz arora cappucino ya benziyor gibi geldi bana :)

Hocam Türkiye de hangi motor Avrupa ile aynı kalite ve özelliklerde satılıyor ki :(

"Bunu bulduğunuza şükredin" diye satılıyor bize, Avrupa da yaşayan halkın alım gücüne göre çok daha pahalıya alıyoruz, bu durum garantiden daha önemli bence... yakında küba koşulları gibi 1990 model lada samara yada şahin 1.6 ie.sx.ak yı almak için 80.000 TL vermeye hazırlanırsak ben hiç şaşırmayacağım...

Neyse... kazasız belasız keyifli günler dilerim....
  • 1 senelik sıfır fiddle'ım var ama bu ara istanbul rüzgarı yüzünden tırsıyorum. Köprüden hiç geçmedim zaten ki bu normal yolda savurtuyor , köprüyü düşünmek de korkutucu. Sizi de savuruyor mu yoksa benim dengede problem mi var ?
  • pukiman kullanıcısına yanıt
    Ben 1.81 boy 90 kiloyum, yani motorun üstünde bir ağırlığım var ama boyut olarak rüzgarın etkisini de artırıyorum :) bu nedenle çok defa rüzgardan etkilendim yollarda :)

çok şiddetli rüzgarlarda (fırtına) geçmedim ama köprüden sağlam rüzgar olduğu zamanlarda çok geçmişliğim vardır, motor mutlaka yandan rüzgar aldığı için bir ters yöne atma oluyor, bu tecrübe ile ilgili yani beni atsa da ben motoru rüzgar yönünde toparlayıp devam ediyorum... sende tecrübe ettikte çok daha rahat geçeceksin diye düşünüyorum.

rüzgarlı zamanlarda köprüden yavaş ve eğer çok kontrolü tutamıyorsan bir aracı kendine siper alarak onunla birlikte geç, bu seni çok daha rahatlatır.

Sert bir rüzgara Kavacıktan kozyatağına giden yol üzerinde veya bir üst geçitten geçerken de aniden maruz kalabiliyorsun bu zamanlarda ne yapıyorum diye bir düşündüm bazen motoru toplamak için gazı kesiyorum bazende gazı artırıp motoru istediğim yol güzergahına tekrar sokuyorum.
    Eminim sende ani rüzgara yakalanmışsındır, o anlarda nasıl atlattıysan bunda da atlatır, tecrübe ettikçe daha rahat gider gelirsin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.