Şimdi Ara

swtor hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nadd serverinde oyunu 1 yıldır oynuyorum . Bir sith. Asas birde jedi sentinel olmak üzere 2 tane 55 level karakterim var 4 arkadas bur guild kurmaya karar verdik Emperor tarafinda . oyuna yeni baslayan arkadaslara yardimci da oluruz . Oyun konusunda yeterince deneyimimiz var . Republic te Dai Bendu guildindeyiz eger rp de oynayacaksaniz cok iyi bir guild, emperor da oynayan ve yeni baslayacak arkadaslari guilde bekleriz Oyundaki nickim Namzet bana ulasabilirsiniz oyundan veya buradan mesaj yolu ile

Oyuna yeni baslayacak arkadaslara tavsiyem subscriber alaraka baslamalari . hem 2x exp ve para kazaniyorsunuz hemde 55 level gearlari giyebiliyorsunuz . karakter olarak ta tavsiyem jedi shadow , sith assassin . hem oynaması biraz daha kolay hemde hikayesi cok guzel . birde oyundan sikilabilme olasiliginiz cok yüksek. Geneldr 55 lvl dan sonra wz disinda yapacak birsey yok. Eger sikilabileceginizi dusunuyorsaniz 1 aylik subs alip oyle oynayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Imperial agent hikayesinin oynadınımız mı? Tavsiye ederim.
    Birçok kişiye göre en iyi hikayeye sahip.
  • ışın kılıcı icin oynuyorum sirf oyunu ama izlemistim hikayesini , guns , trooper falan sevmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.