Şimdi Ara

Skyrim hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba uzun zamandır Skyrim başlamayı düşünüyorum.
    Hangi oyundan başlamalıyım bunu merak ediyorum?
    Skyrim'in hikayesi benim için önemli değil. En iyi oynanışa sahip olan oyunu merak ediyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bu tip her oyunun konusunda gelir ve sırf linç yemek için, dikkat çekmek için ya da küfür yemek için oyunu kötüler görüşünü dikkate almayın, mesajlarını okumayın bloklayın geçin. O yokmuş gibi davranın yeni dadandı foruma kimse sallamazsa defolur gider diye düşünüyoruz.

Bu arada oyunu alacaksanız Anniversary Edition son sürüm onu alın.
  • bütün skyrim oyunları aynı zaten en son çıkan versiyonu al gitsin.

• Sadece bir tane skyrim oyunu var. Special veya anniversary sürümünden birini oynayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Drapperz

Bu mesaj silindi.
    Sizi böyle düşündürten nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun ilk çıktığında inglizce yarım yamalak anlayarak yüzde 70 ini bitirmiştim. gtx1660 superle 75 fps alcak şekilde hangi grafik modlarını kullanmalaıyım. türkçe yaması varmı. yamlar ağlıklı çalışması için hangi sürümü almalıyım?

• Mr.Profisör kullanıcısına yanıt
    Bu tip her oyunun konusunda gelir ve sırf linç yemek için, dikkat çekmek için ya da küfür yemek için oyunu kötüler görüşünü dikkate almayın, mesajlarını okumayın bloklayın geçin. O yokmuş gibi davranın yeni dadandı foruma kimse sallamazsa defolur gider diye düşünüyoruz.

Bu arada oyunu alacaksanız Anniversary Edition son sürüm onu alın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Skyrim bir tane var dediğin the elder scrolls serisi olmasın ?
    Tes 1 2 zaten oynanacak durumda değil 3 ve 4ün grafikleri oynanışı çok kötü lakin Skyrim oyun motoru ile modcular 3 ile 4. oyunu en baştan yapıyorlar
    İsimleri skywind ve skyblivion netten bakabilirsin
    Onlar çıkana kadar en doğru olan skyrimi oynaman
    Ama mod kurmadan vanilla hali ile oynayayım deme çünkü grafikleri çok kötü
    Youtuba Skyrim SE vanilla vs modded yazarsan aradaki farkı görebilirsin
    Mod kurmak için yardımcı olabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemo94 kullanıcısına yanıt

Müsait olduğunuzda rica etsem steam linki bırakabilir misiniz?

• Don Drapperz kullanıcısına yanıt
    İnan ki elimi yormama değecek birisi değilsin. Kimsin ki sen sana skyrim’i ya da diğer oyunları anlatayım şimdi.

store.steampowered.com
    The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/sub/626153
    Ya ne diyorsun sen ne saçmalıyorsun Witcher 3 için de CDPR’dan mı para alıyorum ben şimdi neyse uzatmayalım değmezsin

Öncelikle sorumu dikkate alıp cevap verdiğin için teşekkür ederim. Ben Skyrim oynamış biri değilim dolayısıyla oyunu tam anlamıyla bilmiyorum. Benim için kötü yorum ile iyi yorumun önemi aynı konumda. Eleştirinizi göz önüne aldığımı söylemek isterim.

+ Skyrim'i bir kenara bırakalım, siz şuan oynasaydınız bu türde hangi oyunu oynardınız? (Witcher 3 harici)

O arkadaşı salla, günlük 20-25 bin kişi oynuyor steamda oyunu. Bunda mod desteğinin de etkisi var o ayrı konu ama oyun teknik açıdan problemleri olsa da arkadaşın karaladığı kadar kötü bir oyun değil. Kaldı ki o arkadaş internetten bakmadan bitiremeyeceği Zeldaya 10 dk oynamayla bebe oyunu diyen biri. Kaale bile alınmaz yani yazdıkları. Serbestlik-özgürlük-keşif hissiyatı vs olarak piyasadaki en iyi oyunlardan biridir Skyrim. Türkçe yaması (sana kalmış) yap oyna. Hoşuna gitmezse silersin zaten. Menü rahatsız ederse skyui modunu kurarsın sorun çözülür. Başka bir moda da ihtiyacın yok. Oyunun kendi arayüzünü bende sevmiyorum.

• Special edition için türkçe yama var anniversary ye uyarlandı mı bakarsınız. Anniversarıy versiyonuna çoğu mod uyarlandı ama gelmeyenler var. Mod içinse ana konusuna bakabilirsiniz veya pmden ben size yardımcı olurum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.