Şimdi Ara

Sword Art Online (2012) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
19
Favori
70.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sinon

Sword Art Online (2012)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

Sinon

Sword Art Online (2012)

wat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond42

quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

Sinon

Sword Art Online (2012)

wat

otakudamı olmayak

• Kirito CüneytArkınHack.exe açmış gittikçe kalitesi düşüyor gibi geldi ama, beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crankestain kullanıcısına yanıt
    Ben bu şekilde düşünmüyorum çünkü sonuç olarak bulundukları dünya sanal bir dünya ve Kirito 2 yılını bu dünyada geçirmiş birisi. Bu tarz reflekslere sahip olması normal bişey bence. Ayrıca Sinon'u bilerek yem olarak kullanmış olabileceğini düşünüyorum.
  • Bu bölümde Sinon iyice Kirito'ya aşık olacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Bu bölümde Sinon iyice Kirito'ya aşık olacak galiba

alla allla bitmemis miydi yav bu anime? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Bu bölümde Sinon iyice Kirito'ya aşık olacak galiba

alla allla bitmemis miydi yav bu anime? :D

İkinci sezonu çaça
  • 11.bölümde güzeldi fena değildi ama başındaki 5-7 dışında epey bi çöptü :D

gerçi sinonla kiritonun yakınlaşmaları animelerde romantizm seven biri olarak hoşuma gitmedi değil.

sinon o nasıl frikikler yavrum izlerken yürek hoplattın arkadaş.
  • Güzel bölümdü aynlız bir kaç yan karakter eklenmeli
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    Nasıl romantizm seviyorsun sen ya kiritonun arkasında kalbini verdiği canından çok sevdiği asuna'sı olduğunu unutma. Gerçek aşkın yaşandığı animeler azdır, bu animede vardı bu onun için bi ayrı severdim ama şu 2. sezonda olanlar bana pek iyi gelmiyo doğrusu
  • Anime iyice saçmalamış.2. sezonu izlemiyorum.Yorumlar pek iyi değil,izlemeyi de düşünmüyorum.
  • Ben her şeye rağmen izlenmesi gerektiğini düşnüyorum sonunu da güzel bitireceklerini düşünüyorum. Boş zamanın varsa bittikten sonra bir bakabilirsin.
  • Bu anime hakkında bir şeyler söylemek istiyorum.

Ben ilk bölümü sardıra sardıra biraz yarım yamalak izlemiştim fakat çok sonra şöyle inceleme amaçlı izleyince olay örgüsünün başlangıcını çok beğendim.

Bir oyun şirketinin binlerce insanın hayatıyla oynaması, insanları sinir sistemini kontrol eden cihazlarla esir alması aşırı ütopik geldi, tabi bunlar bir 500 yıl sonra olabilecek şeyler herhalde...

Ek; Bu tip bir oyun şirketi tek adamın eline bakamaz, aileler çocukları hemen kurtarabilirdi. Yalnız ne olursa olsun insanın oyunun içinde takılı kalması felan bunlar hiç de ikna edici gelmedi..

İlk başta olayların gelişimi güzel oldu fakat 15. bölümde olaylar çözüldü ve ikinci yarıda son 10 bölümde çok sıkıcı bir anime haline geldi.

Gelelim ortalara ve sonlara.

İkinci yarıda erojen bir oniichan muhabbeti vardı ki bir türlü bitmek bilmedi. Çocuk seyircilerde bu tür bir kardeş, kuzen ikilemi yaratılması hiç hoşuma gitmedi, ulan başka erkek mi yok?

Asuna karakteri üzerinden çok ekmek yediler, bu kadar marshmallow kıvamında bir karakter yapmalarının tek nedeni herhalde izleyiciyi ekrana bağlamak, bunda da başarılı oldular.

Kirito ise bildiğin çekingen, dürüst, saf, fit, atletik, mert ve cesaret timsali japon klişesi ergen karakterlerden biriydi. Seriyi taşıyacak, aşık olunacak concon karakter tiplemesine uyuşuyordu.

Benim notum 10 / 5. Son on bölümde o online atmosfer ve esaret gitti adeta drama yerine bir işkence başladı. Elf diyarı ile birlikte çok farklı ve yüzeysel bir atmosfere geçiş yapıldı,

Final güzeldi ama 10 bölümün yolculuğu hiç de hoş olmadı, hele aynı skill puanların diğer oyuna taşınması da oldu bittiye getirilen şeylerdendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 7 Eylül 2014; 11:21:21 >

• quote:

Nasıl romantizm seviyorsun sen ya kiritonun arkasında kalbini verdiği canından çok sevdiği asuna'sı olduğunu unutma. Gerçek aşkın yaşandığı animeler azdır, bu animede vardı bu onun için bi ayrı severdim ama şu 2. sezonda olanlar bana pek iyi gelmiyo doğrusu

iyide ben zaten kiritonun asuna ile olan ilişkisinde bir sorun görmüyorum ki zaten. burda önemli olan bir aşk üçgeninin varlığıdır asuna ile kirito bir birlerini severler ama sinonda kiritoya aşık olur ve aşk üçgeni başlar. olay budur.

kaldı ki sword art online'da kiritoya kaç tane karakterin, kendi kardeşi dahil hisler beslediğini gördük.

bence bunlar animeye güzellik katıyor, anime karakterlerinde platonik aşklar animelere güzel hava veriyor ben bundan hoşlanıyorum. ha sen hoşlanmıyorsundur seni bilemem.

ama true tears, ef a tale of memories gibi animeler seven biri olarak animelerde aşk üçgenleri, platonik aşklar, yasak aşklar bana seyir zevki veriyor.

sword art online'da da sinon gibi bir karakter var şuan ve bunun kiritoyla yakınlaşması bana "şahsıma" gayet güzel geliyor şuan.

• Zaris kullanıcısına yanıt
    Hayır tabiki o animeye bi güzellik katacak ama sen "sinonla kiritonun yakınlaşması" deyince asunayı dışlar gibi oldu ondan dedim
  • quote:

Hayır tabiki o animeye bi güzellik katacak ama sen "sinonla kiritonun yakınlaşması" deyince asunayı dışlar gibi oldu ondan dedim

Senin dediğin gibi olursa ben de çok pis çemkiririm hacı.Neticede Asuna'yı nerelerden kurtardı.
  • ben de enayi gibi sword art online'da bulmaya calisiyorum 1. sezondan sonraki bolumleri... megersem ismi degismis sword art online ll olmus. 1. sezon sonuna dogru cok tepki cekmisti halbu ki ben begenmistim bakalim ikinci sezondan asil devam ettiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hannover 96 -- 8 Eylül 2014; 2:06:21 >
  • Gecen bolumden sonra bu bolum olmadi.

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.