Şimdi Ara

Swazer çift akülü vidalama 99.99 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
8
Favori
12.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ya youtubeta içini açıp inceleyen pilinin amper kapasitesini ölçen adamları izledik de aldık. tamam sağol görüşlerin için çok aydınlattın bizi de hırpalama bu kadar kendini. iade ederiz dönmüyorsa
  • ooo fırsatı kaçırdıkları için ağlayanlarda damlamış konuyabencil herifler sizi. 99 liraya 2 tane dolap monte ettim,motosikletimin yağını değiştirdim,kasa montajı yaptım,fayans arası deldim,ben memnunum. ağlayın,zırlayın,kudurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASYONALIST -- 6 Şubat 2020; 3:57:51 >
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Böyle bir yorum yapacağınıza keşke ürün hakkında bilgi verseymişsiniz.
  • Benim kargo geldi resimdeki gibi faturası da var güzel fırsattı
    Swazer çift akülü vidalama 99.99

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullanın
  • Benim kargo da gelmiş. Elimde bir iki oynadım şak diye kesildi gitti. Diğer bataryayı taktım o da aynı şekilde bitti. İnşallah boşa yakın gelmiştir o yüzden böyledir. Yoksa 2 3 vida ancak sıkacak bu aletler.
    Şarja taktım çıktım evden, döndüğümde patlamamış olsa bari. Dolduğunda enerjiyi keser mi acaba şarj aleti.

• Benim alette geldi beklediğimden güzel güçlü ve özellikli. şarjı az gittiğinden çift bataryayla olayı çözmüşler. 100 liraya evde her işinizi yapabileceğimiz güzel bir alet. Hem batarya hemde cihazda şarj seviyelerini gösteren LED’ler var. Özellikle fotoğraftaki alete bayıldım sadece bunu hırdavatçıdan almaya kalksan 20 lira fiyat çekerler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hacidesdemir

Benim alette geldi beklediğimden güzel güçlü ve özellikli. şarjı az gittiğinden çift bataryayla olayı çözmüşler. 100 liraya evde her işinizi yapabileceğimiz güzel bir alet. Hem batarya hemde cihazda şarj seviyelerini gösteren LED’ler var. Özellikle fotoğraftaki alete bayıldım sadece bunu hırdavatçıdan almaya kalksan 20 lira fiyat çekerler :)

hafiz bu anus topuna benzeyen dalga neye yariyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

hafiz bu anus topuna benzeyen dalga neye yariyor?

Alıntıları Göster
    asdfghjklş

• ürün bugün geçti elime, deneme fırsatım olmadı ama çocuk yatağının koruma demirinin vidası gevşemişti dedim şunu bir sıkıvereyim. sıktım ama yeteri kadar güçlü gelmedi bana. elimle tekrar sıkmak zorunda kaldım tornavidayla. belki şarjı tam değildi ondandır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matkap 24volta hazır halde geliyor tetik ve motor 24volt değerlerini taşıyor motorun özelliklerini datasheetinden okuya bilirsiniz şanzımana çok şaşırdım full metal,şanzımanı dağıtıp aşağıdaki videyoya göre topladım, makita 6281 içindeki planet dişli grubundan kullanmışlar pilleri ve şarz aleti 24volt olsaymiş pahası olmazmış bu fiyata bu makine resmen bedava, konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=87sRhnkc6os

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Doğrudan sıkma yapılamayan yerlerde kullanılır. Başta bende ne olduğunu anlamamıştım:D

• linkorn L kullanıcısına yanıt
    Güç ayarıyla hız kademesini sona getirdinizmi? Ben sona getirdim elimle tutamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

https://urun.n11.com/li-ion-akulu-vidalamalar/swazer-xr-set-24-v-5-ah-darbeli-cift-akulu-vidalama-matkap-P399143330

yorumlar

aslında bana ve gördüğüm kadarıyla herkese lazım olan şey ev içinde her türlü işi görebilecek f/p bir model ama gerçekten vide sıkmada canavar gibi olacak bir şey lazım markalı olursa tadından yenmez, gören bilen haber verirse sevinirim.
    Hocam Bu Ürünü Alın Şarj Marj Aküyle Uğraşmayın 27 dolar

Alırsanız Bana da Alın Parasını Vereyim

Böyle Bir Cihazı Bu Fiyata Satmaları Mükemmel Şaşırdım

Daha Bir Çok Özelliği Var Kafayı Değiştirerek Her Türlü İş Yapılır

Makine Mühendisi Olarak %95 İnsanlar Şarjlı Cihazları Gösteriş İçin Alıyor Adam 2000 - 2500 tl ye cihaz alıyor 3-5 tl ye uç takarak iş yapamaya çalışması komik (Elektrik evimde varsa niye şarjlı cihaz alayım) Hassas Bir Cihazda Zaten Şarjlı da Kullanılmaz

https://www.amazon.com/-/es/Taladro-atornillador-BDEDMT-Matrix-DECKER/dp/B0094B9BHE/ref=sr_1_130?qid=1581025078&refinements=p_72%3A1248909011&rnid=1248907011&s=hi&sr=1-130

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 7 Şubat 2020; 1:42:26 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ürünü amazon türkiyeden alamıyor muyuz?vergi falan çıkmasın sonra?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Price $27.49
    AmazonGlobal Shipping + $26.08
    Estimated Import Fees Deposit + $7.13
    Total $60.70

+ gücü kadar dönüştürücü almalısınız prizi bize uymaz voltaj farkı var falan zaten benzerini almıştım yıllar önce aradığım güç yok + kablo olayları falan sevmedim yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Selamlar,

Price $27.49
    AmazonGlobal Shipping + $26.08
    Estimated Import Fees Deposit + $7.13
    Total $60.70

+ gücü kadar dönüştürücü almalısınız prizi bize uymaz voltaj farkı var falan zaten benzerini almıştım yıllar önce aradığım güç yok + kablo olayları falan sevmedim yani.
    35-40 dolar olsa alınır 60 doların üstü alınmaz

Bende Bu Var Küçük Olmasından Dolayı Almıştım Tavsiye Ederim Fiyatı Çok Uygun anahtarsız mandren olduğu için aynı şarjlı matkap gibi
    Anahtarsız mandren i tek almaya kalkış 175-200 tl ödersin şiddetle tavsiye ederim

Bosch Professional Darbeli Matkap Gsb 13 Re 300 tl (600 Watt)

https://www.amazon.com.tr/dp/B000EBN174/ref=asc_df_B000EBN1741579857000000/?creative=380333&creativeASIN=B000EBN174&linkCode=asn&tag=cimritr-21

Yanına da bunu al

Hitachi 705315M 112 Parça Profesyonel Delme ve Vidalama Uç Seti 254 TL
    https://www.amazon.com.tr/Hitachi-705315M-Par%C3%A7a-Profesyonel-Vidalama/dp/B00AYF8MGK

550 tl ye fiyatına göre mükemmel sete sahip olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 7 Şubat 2020; 1:50:19 >

• evde var diye almadık. almadığıma pişman oldum. arkadaşlarada söyledim 3 tane sipariş verdirdim onlara hay aklımı seveyim. al işte bi tane
  • saej ederken aklinizda olsun yesil yaninca direk cekmeyin %60i dolunca yesil oluyor. yesil yaninca bir saat daha kalsin prizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcankose

https://www.youtube.com/watch?v=xZt0ZB42ntg&feature=youtu.be
    Konuya net cevap vermiş. Tebrikler. Açmış her şeyi göstermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creative hands -- 19 Şubat 2020; 17:21:48 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.