Şimdi Ara

svchost*32.exe virüs yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

üç gün önce bilgisayarıma mp3 çeviri programı indirdim .ve bununla beraber bilgisayarın işlemcisi yuksek kapasite ile çalışmaya başladı....bir virüsün bulaştıgını anladım.Araştırdım ve svchost*32.exe gibi dll lerle beraber çalışan ve kendini gizleyen bir virüsmüş..zaten görev yöneticisinden bunu kapadıgımda bilgisayar işlemcisi normale dönyor..bunu komple format çözüyor biliyorum ama önemli bilgilerim var...Anti virüs kurdum ve taradım .bir kaç virüs bulup sildi fakat bu virüsü silemedi. bir kaç anti virüs programı daha denedim olmadı .bulamadılar.. Bunu yakalaya bilecek bir anti virüs programı bilen veya değişik bir çözümü olan abim arkadaşım varmı yardımcı olabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3R4KL1

mrb arkadaşlar.

üç gün önce bilgisayarıma mp3 çeviri programı indirdim .ve bununla beraber bilgisayarın işlemcisi yuksek kapasite ile çalışmaya başladı....bir virüsün bulaştıgını anladım.Araştırdım ve svchost*32.exe gibi dll lerle beraber çalışan ve kendini gizleyen bir virüsmüş..zaten görev yöneticisinden bunu kapadıgımda bilgisayar işlemcisi normale dönyor..bunu komple format çözüyor biliyorum ama önemli bilgilerim var...Anti virüs kurdum ve taradım .bir kaç virüs bulup sildi fakat bu virüsü silemedi. bir kaç anti virüs programı daha denedim olmadı .bulamadılar.. Bunu yakalaya bilecek bir anti virüs programı bilen veya değişik bir çözümü olan abim arkadaşım varmı yardımcı olabilirmisiniz.

Arkadaşım Free Avira , Free avast işini görür kanısındayım,indir güncelle tam tarama yaptır sorun kalmaz.

• Görev yöneticisi'nden sildiğinde sistem normale dönüyorsa, bu demektir ki svchost*32.exe başlangıçta açılıyor. Sistem Yapılandırması (Çalıştır -> msconfig)'dan Başlatma sekmesi -> buradan svchost*32.exe'yi ve diğer virus olduğunu düşündüğünüz programları kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatın. Keylogger veya Trojen yemiş olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıpçak Beği -- 12 Mart 2013; 16:55:15 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_72003689/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72161856 bu konuyu açmıştım bendede bu virüs vardı format olmayabiliyor örneğin ben belleği değiştirdim bende kota yükseltme sorunu vardı sende ne gibi sorunlar gözüküyor
  • svchost*32.exe removal tool diye aratırsanız çözüm bulursunuz diye düşünüyorum.Ben trojanlar veya solucanları silmek için hep böyle yaparım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.