Şimdi Ara

Suzuki Swift Hibrit için nisan ayına özel fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Suzuki Swift Hibrit için nisan ayına özel fırsatlar

Kısa süre önce akıllı hibrit modellerine ilişkin bahar kampanyasını duyuran Suzuki şimdi de Swift Hibrit için devreye alınan yeni fırsatlarla karşımızda.

Kampanya kapsasmında, otomatik vitesin standart olarak sunulduğu Swift Hibrit’in GL Techno versiyonu, 208 bin 900 TL’den, GLX Premium versiyonu ise 221 bin 900 TL’den satışa sunuluyor.

Ayrıca, GLX Premium versiyonunda, çift renkli gövde rengi için fiyat farkı alınmıyor. Suzuki sahipleri, otomobillerini takasa vermeleri kaydıyla, Swift Hibrit alımlarında ilave 5 bin TL tutarında ekstra nakit indirimi imkanı da elde ediyor.

Suzuki Swift Hibrit’ler döviz kuru farkından etkilenmeden hemen teslim edilmek üzere Suzuki Yetkili Satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor.

Ayrıca Bkz.Volkswagen, Beetle tasarımını kopyalayan Çinli otomotiv şirketi Great Wall'a dava açabilir

Suzuki’nin akıllı tasarımı, kompakt boyutlarına rağmen Swift Hibrit’i sınıfının en ferah otomobillerinden birisi yapıyor. Ayrıca, tüm donanım seviyelerinde standart sunulan sürüş asistanları ile Swift Hibrit, yüksek güvenlik ve teknoloji vadediyor.

Öne çıkan sürüş asistanları, çarpışma önleyici fren destek sistemi, kör nokta uyarı sistemi, direksiyona müdahale eden şeritten ayrılmayı önleme sistemi, adaptif hız sabitleme sistemi ve uzun far asistanı olarak sıralanıyor.

Kaputu altında yer alan 1.2 litre hacimli, benzinli motorla birlikte çalışan hafif hibrit sistemle 83 beygir güç, 107 Nm tork üretebilen otomobil sürekli değişken oranlı otomatik şanzımana (CVT) sahip. Ağırlığı 1 tonun altında kalan otomobil 0'dan 100 km/s sürate 12.2 saniyede ulaşabilirken maksimum sürati 175 km/s olarak açıklanıyor.

• hibrit desen hibrit değil, araçta kalitenin k'si bile yok. fiyat desen kendini bir b*k sanıyor.
    Yani distribütör gerizekalı bile olsa bi düşünür niye hiç araç satamıyorum diye. en azından bi diğer araçlarla fiyat kıyaslar. yok illa pahalı olacaksa getirtmez o modeli. egea lounge 1.0'dan pahalı atmosferik swift? Jimny de 400 bin lira.
    Firmanın kendisi bile zaten arge yapamayan zavallı markanın teki. Çağa ayak uyduramayanların tez zamanda batması dileğiyle...
    Vaktinde Vitara ile toparlanır sanmıştım. Ülkemizde ufak satış başarısı yakalayan her firma sıçıp sıvıyor.
  • Küçük arabalar bile 200.000’i geçti.
    Fiyatlar güzel şahlanıyor.

Bu gidişle 300-400 bin olduğu günler de uzak değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 26 Nisan 2021; 18:28:17 >
  • hibrit desen hibrit değil, araçta kalitenin k'si bile yok. fiyat desen kendini bir b*k sanıyor.
    Yani distribütör gerizekalı bile olsa bi düşünür niye hiç araç satamıyorum diye. en azından bi diğer araçlarla fiyat kıyaslar. yok illa pahalı olacaksa getirtmez o modeli. egea lounge 1.0'dan pahalı atmosferik swift? Jimny de 400 bin lira.
    Firmanın kendisi bile zaten arge yapamayan zavallı markanın teki. Çağa ayak uyduramayanların tez zamanda batması dileğiyle...
    Vaktinde Vitara ile toparlanır sanmıştım. Ülkemizde ufak satış başarısı yakalayan her firma sıçıp sıvıyor.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Egea manuel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekkk kullanıcısına yanıt

Otomatik gelince swiftten pahali mi olacak? En ust donaniminin 1.3mjet modeli bile swiftten ucuz. Daha alt donanimlari hesaba bile katmadim.

Edit: Kaldı ki swift, polo'dan bile küçük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 26 Nisan 2021; 21:40:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masallah bol bol kuyruk olucak gibi bayilerde

• Japon arabalarında kalite olmadığı halde yüksek fiyatlara satmaya çalışıyorlar. E tabi sonra doğal olarak piyasadan çekiliyorlar honda gibi.

Koskoca Avrupa’ da bebek arabası daha fazla satıyor, hondasından da suzukisinden de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-007649809 -- 26 Nisan 2021; 22:12:7 >
    Swift in küçüklüğü tercih meselesi bence fiyatı ile ne alaka anlamadım şimdi Fiat 500 fiyatına baktım manuelin boşu 179 bin fullu 210 bin oda manuel otomatiği yok , alana saygı duyarım ama İstanbul'da manuel araba çekilmez durumda artık trafikten dolayı ,yoksa egea cross şekil araç fakat küçük araba seven birisi zaten almaz onu küçük olup otomatik oldu desen inan Swift in sunduğu donanım ile beraber bedava veriyorlar şuan manuel araçlardan bahsetmiyorum

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    "İlla" küçük isteyen 208 alır, Clio alır o zaman. 208 Allure Selection 1.2 130HP 8AT de 230 bin lira, ki üst paketlerden. Clio desen hangisini alırsan al 230 bin altında.
    Geçen ay alt dilimden satılan Corolla ve Megane'ları saymadım bile. Adil olsun diye küçükten gittim.
    Bedava demek gülünç kalıyor o sebeple. Çöpe atacak parası olan torksuz beygirsiz elektrik süpürgesi gibi ses çıkaran araca 220 bin bağlayabilir. Atacak daha fazla parası olan 400 bine Jimny alabilir. Millet ciddi para ödeyecek bunlara, algısal yönlendirmeyelim.
    Sandero'yu fiyatları yüksek diye eleştirdim. O bile insaflı kaldı bunun yanında. Ciddi ciddi neredeyse i10 boyutunda araç.

• Felaket bir fiyatlandırma. Performansı iyi desen yok, Yeni desen değil, güzel desen hiç değil, boyutları küçük . Kasa desen eskidi. Nerden tutsan elinde kalıyo. Donanım olarak eyvallah dopdolu. Bu fiyata bi de dolu olmasa satmayış rekorları kırardı.

Bayilerde araç bulunamazken bile satılmıyodu. Fiyatı 180 bin olsa bile çok az satacakken, 210 küsür bin fiyat hakikaten inanılmaz. Beygir başına 3 bin tl alıyolar neredeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scherzz -- 27 Nisan 2021; 3:31:4 >
    O dediğin araçlardaki söylediğin paketlerde çarpışma önleme, kör nokta, adaptif hız sabitleme yok maalesef 208 gt alsan onlar için 280 çekiyorlar şuan

• Bu arada açıkçası umrunda değil kim Suzuki almış kim almamış herkes egea cross alabilir :D para onların parası ama manuel ile otomatik fiyatını karşılaştırıp durmayın gözünüzü sevem

Doğru, bu araba hibrit değil.

• Bundan 5 sene önce 220.000Tl ye alınan arabaları bi hatırladımda.. Seneye artık 350-400e zor buluruz bu araçları böyle giderse

• zaten fiyatlar bunlar ortada fırsat yok bu araba gecen sene 109000tl ye satiliyordu ozamanda dolar 8 liraydı ne oldu ???

• nisan ayına özel bu fırsat fiyatsa mayısta bakalım ne kadarı görücez

• Suzuki Swift Hibrit için nisan ayına özel fırsatlar

Bu fiyatlara alınır mı ? Ben tercih etmezdim...

• ismini telaffuz edemediğim modelin bu denli pahalı olması

ayrı bir ironi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.