Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.409
Cevap
86
Favori
185.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şehir içi trafikte kaç litre lpg tüketiyorsunuz ortalama? Sanayide baktırdınız mı lpg motora zarar vermiş mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Şehir içi trafikte kaç litre lpg tüketiyorsunuz ortalama? Sanayide baktırdınız mı lpg motora zarar vermiş mi?
    taktırdıktan sonra 10.000 km olmak üzere. haftaya bakımları yaptıracağım o zaman ne olup bittiğini göreceğiz :)

Araba benzinde 9-10 litre arası yakıyordu tüpü takınca 11-12 litre tüp yakıyor. eskiden benzin bütçeyi sarsıyordu sürekli ne yakıt aldım diye takip etmek zorunda kalıyordum. tüpü taktıktan sonra takibi bıraktım gönlümce gezip tozuyorum :)

gaz fiyatı benzin fiyatının yarısı olduğu sürece her durumda karda oluyorsun.

1 senedir kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı. bakımlardan sonra bişey çıkarsa haber veririm.
  • girdap7 kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkürler bakımdan sonra son durumu bekliyorum o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar , aracım 37.500 KM'de. ilk 25.000 KM'de her depoyu full lediğimde menzil 550 KM. gösterirdi. Artık 465 KM gösteriyor. Neden fazla yakmaya başlamış olabilir ? Aynı sorunu yaşayan var mı ?

Yaz - kış soğuk sıcak farketmeden 550 gösterirdi hep ilk senelerde.. şimdi 465 den yukarı çıkmıyor.
  • Merhabalar. Öncelikle yorumların elimden geldiğince çoğunu okumaya çalıştım. Araba bilgim sıfır. Her türlü alışverişimde daima fiyat/performans arayan bir insanım. Alacağım ürün ne dandik olsun isterim ne de en iyisi en harikası. Bu konu başlığında okuduklarım ve internette yaptığım araştırmalar sonucunda bu araç kendi segmentindeki araçlardan hem güvenlik ve donanım olarak daha iyi hem de daha hesaplı.

Neyse asıl sorum şu. 2016 model otomatik kilometresi mümkün olduğunca az suzuki swift alma kararına vardım. Ancak ortalama 57-61 bin lira parayı bu arabaya verirken kazıklanmakan korkuyorum. Aracın ekspertizini izmirdeki yetkili servis yapmıyor. Otorapor.com güzel gibi ama siz ne tavsiye edersiniz ekspertiz konusunda. Bir de ekspertizi en iyi yetkili servisin kendisi yapar diye düşünüyordum ben yanlış mı düşünüyorum ?
  • Arkadaşlar cuma günü 2013 model otomotik swift aldım.aldigim kişiye de sormadım nasılsa var diye.aracta hız sabitleyici bulamıyorum.acaba 2013 modellerin bazılarında mı yok anlamadım bilen arkadaşlar cevaplarda sevinirim

• Aracım satılıktır ilgilenenlere duyurulur 1.2gl at 57000 km

• yhyayd Y kullanıcısına yanıt
    hocam direksiyonun sağ kımsında oluyor.aşağıdaki resimdeki gibi olmalı. eğer yoksa 2012 model olup 2013 çıkışlı olabilir aracınız.

SUZUKI SWIFT FUN CLUB
  • EmQceR kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.Aracımda öyle bişey göremedim.Ruhsatta 2013 model diyor keleğemi geldik anlamadım
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-sahibinden-hasar-kayitsiz-boyasiz-tertemiz-suzuki-swift-576029303/detay

Hocam su ılandaki arabada 2013 model diye sartılıga çıkarılmış.Bu aracın direksiyonundada cruise conrtol tusları yok
    evet bence bunlar 2012 model ama 2013 trafiğe çıkmış araçlar diğer arkadaşlar da onaylayacaktır.

2013 lerde cruise control ve ön tamponda sis farlarının orada L şeklinde bir kit var.

mesela bu 2013 model.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-makyajli-kasanin-en-uygun-fiyatlisi-servis-bakimli-567933443/detay
    Hocam buyuk ihtimalle temmuz 2017 de makyajlı kasa olarak pıyasaya surulmuş yanı bızım araclarda soun yok 2013 model bızım araclar. Yoksa ruhsatta 2013 diye yazma ımkanı yok dıye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhyayd -- 12 Haziran 2018; 13:7:57 >
  • yeni swift Türkiye satışı şuan yok...
    Merhabalar

Benim bilgim 2013 ağustos sonrası çıkan araçlarda makyajlı kasa olarak tanıtılan araçlarda hız sabitleme var öncekilerde yok.

2013 model makyajlı kasa bizde mevcut ordan biliyorum

Edit: 2013 ağustos öncesi hız sabitleme de yok sonrasında var . Yani 2013 de 2 farklı donanım var. Makyajlı kasa ve öncesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 24 Haziran 2018; 17:5:3 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz hafta aracıma park halindeyken bir kamyon kasasını taktı. Ben aksam arabayı almaya geldiğim zaman fark ettim. Şimdi sizlerin tavsiyesini almak istiyorum.

Önümüzde 3 seçenek var.

-Kaskodan mı yaptırsam ?

-İyi bir kaportacıya götürüp mü yaptırsam ? (yarın öbür gün satarken sıkıntı çeker miyim ? )

-Yada hiç dokunma böyle kalsın mı ? (İkide bir gözüme çarpıyor.)

SUZUKI SWIFT FUN CLUB

SUZUKI SWIFT FUN CLUB

• rizak3453 R kullanıcısına yanıt
    Kaskodan yaptırın, satarken fotoğrafları gösterirsiniz.

Satarken kazasız demiyeceksiniz diye düşünüyorum, deseniz bile (yapmayın) ekspertisde çıkar çıkmasa bile, günah dersiniz yapmazsınız

Sonuç olarak fotoyu gösterince çok sorun teşkil etmez alınır.

• Saklamak gibi niyetim olamaz sadece kaskodan yaptırmama sebebimin çevremdekilerin bir daha ki sene kaskon yüksek çıkabilir demeleri.
  • 1.2 gl için lpg kullanan arkadaşlar öneriyormusunuz taktıralım mı?

Prins atiker hangileri uyumlu?

Ş içi ne yakıyor lpgde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayabusaking

1.2 gl için lpg kullanan arkadaşlar öneriyormusunuz taktıralım mı?

Prins atiker hangileri uyumlu?

Ş içi ne yakıyor lpgde?
    Bende düşünüyorum arkadaşlar taktıran var mı? 2016 model benimki. . Sizin kaç modeldi ?
  • Benim aracım yeni kasa 2011 1.2 at

Güvenlik konusu düşündürüyor açıkcası

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.