Şimdi Ara

SUV TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , Fiyat olarak 1000-1100 arası tercihen benzinli ,otomatik ,düşük km yada 0km araç arıyorum, deneyimlediginiz,surusünden keyif aldığınız sorunsuz araç önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla ilginç olacak, 2008, Puma, taigo test araçlarının çoğunu kullandık, 2008de karar kıldık arkadaşa,

motor-şanzıman uyumu, direksiyon keskinliği anlamında en keyif aldığım Puma olsa da, Vw taigo'nun direksiyon hissi tepkileri hidrolik gibi, harikaydı.. seneler sonra ilk defa kayacağını açılmayı direksiyondan hissettiren, bu sayede çok kolay zorlayabileceğim bir araç kullandım..

Vw Bora'dan beri direksiyonu böyle iyi olan Vw kullanmamıştım, taigo ne alaka çok şaşırdım açıkcası.. arabanın gerisi vasat bence.

sürüşünden keyif aldığınız araçlar dediğiniz için yazdım..

geri kalan donanım-asisatan vb gibi özelliklerinden hiç anlamıyorum, bakmıyorum da.. bilenler yazacaktır.

• Forester bulabilirseniz temiz muazzam rahat ve keyifli bir araçtır. Lpg takmazsanız da sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Uzun yolculukta bile hiçbir şekilde yormaz sizi.

Şimdi ben de arıyorum sizin kriterlerinizde ancak eski model Forester ile sıfır Bayon/Stonic arasında gidip geliyorum. Forester ağır basıyor ancak XV daha modelli ve vergi avantajıyla da göz kırpıyor.

2008 full otomatik 2.0 benzin-lpg forester kullandım 2 sene kadar.

• SuperVeloceJota kullanıcısına yanıt

Teşekkürler kardeşim,benim de ilk tercihlerim arasında 2008 var,yalnız küçük diyenler var ,gerçi şu an Toyota Yaris kullanıyorum bundan da kuçük olamaz

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Teşekkürler kardeşim araştırayım bakayım

• Ssanyong tivoli/XVL veya korandolara bakabilirisniz . Güzel ve donanımlı araçlardır

• Omoda 5 alınır sanırım
    Hyundai altyapili olarak geliyor 180 HP ve iyi donanımlı

• Sürüş keyfi ve b suv?

Sürüş keyfi önceliğim olsa suv yerine seat ibiza 1.5 tsi vs düşünürdüm sıfır olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.