Şimdi Ara

Survivor 2018 (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • İkinci oyun oynandi diyorlar senkron sıkıntısı var kaç gün önden çekiyorlar eleme falan yok herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

İkinci oyun oynandi diyorlar senkron sıkıntısı var kaç gün önden çekiyorlar eleme falan yok herhalde

Konu modumuz

Var mı bugün yarın bir fragman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

İkinci oyun oynandi diyorlar senkron sıkıntısı var kaç gün önden çekiyorlar eleme falan yok herhalde

Erzak oyunudur o yumurta, patates falan verirler 2 hafta.
  • SENİ SAVUNMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR..

BAŞARILAR ANADOLU KAPLANI.....

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Yarışmanın başlamasına 2 gün kala son bir genel değerlendirme yapayım..
    Favori 2 yarışmacımla başlıyorum,ilki Murat.

Türkiye-Yunanistan'dan bu yana Survivor izliyorum,şuana kadar sms yolladığım tek yarışmacıdır kendisi.Gördüğüm kadarıyla forumun büyük bir çoğunluğu Murat'ı destekliyor,her anlamda çok büyük beklenti var.Bunda bir sorun yok ama bence Murat'dan beklememeniz gereken şeyleri bekliyorsunuz.Performans olarak Murat 2013'de harikalar yaratmıyordu,özellikle beceri konusunda biraz sıkıntısı vardı,belki bunun üstüne düşüp çözmüştür ve performans konusunda bekleneni verebilir ama Murat'ın liderlik etmesini,Turabi'ye karşı felan kafa tutup dik durmasını felan bekliyorsanız biraz zor,amiyane tabirle biraz pısırık kalacağını düşünüyorum,umarım yanılırım..

Diğer favorim ise Nihat Doğan.
    Pek çok kişi Turabi ile kanka olurlar felan yazmış.Büyük bir sürpriz olmazda ilk haftalarda iyi bir kontak kuramazlarsa,bu ikili arasında büyük tartışmalar yaşanacağını düşünüyorum.Nihat kimsenin altında kalkmaz,baya zıt karakterler o yüzden.Forumda hala malum olaydan dolayı Nihat'a karşı bir önyargı olsada,Nihat bence bu yarışmanın en renkli ismi olacak umarım 2011'deki karakterini aynen ortaya koyar.Tek endişem performans konusunda kötü kalabilir,evet bu adam sporcu felan değil ama diğer Survivorundada değildi ve açık ara adanın en performanslı ismiydi,olimpiyat yüzücüsü Derya'yı bile büyük oranda yeniyordu.Umarım beni şaşırtır ve en azından şöle %40-45 civarında bi winrate tutturur,o zaman birleşmeyi garanti görür diye düşünüyorum.

Bu arada Turabi'nin bir kez daha bu yarışmayı kazanması imkansız.Herkes şampiyon olmasın diye çabalıycaktır,her anlamda baya yıpranacak,Turabi'nin yerinde olsam bu yarışmaya katılıp karizmamı çizdirmezdim :)

Son olarak 3.kez katılan herkesten aşırı derecede rahatsızım..

ND oyunlarda ortalama bir performans gösterirse kıbrısı bile görebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

SENİ SAVUNMAK BOYNUMUZUN BORCUDUR..

BAŞARILAR ANADOLU KAPLANI.....

Survivor 2018

CUMALİ REYİZE DESTEĞİMİZ TAM HOCAM

ANADOLUYU YÜRÜYEREK GELDİ

DOMİNİKİ KOŞARAK GEÇECEK

• İlk foto geldi. Sponsor değişmiş, yarışmacılar bir garip geldi gözüme.

Survivor 2018

• funky-nd kullanıcısına yanıt
    bu kızdan çok fena duygu çetinkaya havası aldım. kavgacı bir tip gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E4D88987 -- 8 Şubat 2018; 19:15:15 >
  • 1679fbhju kullanıcısına yanıt
    Spock Reyiz

Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

İlk foto geldi. Sponsor değişmiş, yarışmacılar bir garip geldi gözüme.

Survivor 2018

Cumalı reis namaz kiliyo

• nedense bu sene hiç ilgimi çekmiyor
  • Yeni sponsor hamal mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor 2018

https://www.youtube.com/watch?v=mL1Z2CPPgfQ

Survivor yarışmacıları adaya gitmeden önce konuşmuşlar.Göz atmakta fayda var.

• Turabi ile Adem'in arasında sağlam bir kapışma, kavga olur ve Adem her seferinde ezer ise

Final - Turabi - Adem

Şampiyon - Adem
  • tam benim düşündüklerimi yazmışsın. turabi'yi sevmem hatta tiksindiğimi bile söyleyebilirim ancak bence gerçekten zeki bir adam. all star'da stratejinin babasını yapmıştır ve kendinden iyi olan belki de tek yarışmacıyı yancısı yaparak saf dışı bırakmıştır. sadece semih konusunda sana katılmıyorum. semih de çok zeki ve insanların açığını bulmakta usta biri, milleti nasıl sinirlendireceğini iyi biliyor. psikolojik anlamda bence bir tek o turabi'yle baş edebilir. 3t ve atakan konusunda çok bir şey diyemem, 3t çok dengesiz, anormal bir adam turabi'nin karşısında ikinci zafer vakası olabilir. atakan zıplatırım falan diyordu ama bunu söylediği kişiler de turabi değildi..
  • fragman gelmedi mi yav
  • Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    ben pek öyle düşünmüyorum. attığı özgecan twiti peşini bırakmayacaktır.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    yağmur banda'nın şortu nasıl bir zevksizliğin eseridir?
  • Yahu tamam arkadaşısın tabii ki kişisel fotoğraflarını beğenebilirsin ama neden survivor postunu bile beğenip torpili açık açık gösteriyorsun ya?

Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

İlk foto geldi. Sponsor değişmiş, yarışmacılar bir garip geldi gözüme.

Survivor 2018

Paylaştığın için sağ olasın hocam.

Dikkatimi ilk Yağmur çekti. Makyajsız bu kadar değişeceğini düşünmemiştim. Funda güzel duruyor. Anıl Berk'i daha uzun biliyordum. Melih de tam bir parkur canavarı gibi duruyor ama göreceğiz bakalım. Kinetix de sonunda reklam yapa yapa giyimi de üstlenmiş. Bu sene bol Kinetix reklamı göreceğiz.

Düzeltme: Kinetix değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campione -- 8 Şubat 2018; 20:11:17 >

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.