Şimdi Ara

Survivor 2018 (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Under Armour guzel olmus. Hummeli nedense hic begenmedim.
  • Survivor 2018

HATIRLAYANLAR??????

• Merve hariç kim şampiyon olursa olsun. Merve’nin hırsı çok abartıydı. Finale çıktığında attığı çığlık, Turabi’ye kaybettiğinde tepki bile verememesi bana çok antipatik geliyor. Oysa finalde kaybeden yarışmacıların hepsi kazananı alkışlar,ayağa kalkar vs.

Gerçi zaten Merve şampiyon olamaz. %90 bir kadın şampiyon olur ama Merve’nin şansı düşük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih, dayak yeme pahasına dahi olsa insanların sinir sistemiyle acayip oynayan bir tip. neyse ya ikisini herhangi bir survivor sezonunda izlemeden durumu bilemeyiz. ben yine de semih turabi'ye psikolojik harp yaşatır diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candicewa

semih, dayak yeme pahasına dahi olsa insanların sinir sistemiyle acayip oynayan bir tip. neyse ya ikisini herhangi bir survivor sezonunda izlemeden durumu bilemeyiz. ben yine de semih turabi'ye psikolojik harp yaşatır diyorum.

Hakan,Semih in koyduğu karakterin çeyreğini koyamaz.

Alakasız 2 karakter.

Hakan la Turabi yi toplasan Semih in yarısı etmezler.

• Hakan ve Semih okadarda alaksiz 2 karakter degiller. Sistemleri ayni.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Ben Hasancıydım ozamanlar Merve'ye tek oy atmadım.

Turabi''nin karşısına çıkınca Turabi 'ye uyuz olduğumdan 15 tane sms atmıştım Merve'ye

Kızın babası sağolsun okadar itici bi konuşma yaptıki ondan sonra kaybedeceğini anladım zaten :)

Bu survivor tanıtımda da itici olmayı becermiş kadınları kendi safına çekmeye çalışmış falan ama millet yemiyor böyle şeyleri bence artık :)

Çok iyi performans gösterirse ayrı. Ben Sema'nın baya başarılı olacağını düşünüyorum bu survivor. PErformans olarak en tepede olacak bence Sema.
  • ben sadece mervenin değil turabinin bile finale çıkacağını sanmıyorum büyük sürprizler olabilir.kadınlarda nevin yanıt tan büyük performans bekliyorum.

• Survivor 2018

Survivor'ın gelmiş geçmiş en underrated yarışmacısı için seri artı +++

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman Hakkın ve halkın yanındaydık. 2016 da önce Erdi Başkan sonra Sadin şimdi de Cumaliciyiz. Halkın çocuklarını savunmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Survivor 2018

Sıbel Tüzün mü bu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

ben sadece mervenin değil turabinin bile finale çıkacağını sanmıyorum büyük sürprizler olabilir.kadınlarda nevin yanıt tan büyük performans bekliyorum.

2015 yılından sadece Hilmi finale kalır bence. Turabi finale 1 kala elenir.

• Survivor 2018

Hepinizi tek tek ziplatayim mi arkadaşlar

• yalanlarla bu adada yaşayacağıma yılanlarla şu adada aşarım reyiz favorim
  • quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Survivor 2018

Sıbel Tüzün mü bu ?

Evet yaşına göre muhteşem bir performansı vardı çocuğumu özledim deyip konseyde kendini eletmisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fare reyiz favorim

Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

ben sadece mervenin değil turabinin bile finale çıkacağını sanmıyorum büyük sürprizler olabilir.kadınlarda nevin yanıt tan büyük performans bekliyorum.

2015te final öncesi hakan,hasanın elenmesi gibi. game of thrones etkisi gibi reyting patlamaları olacak.hilmi tek olasılıkla finale çıkar.barzo turabiye cephe alıp kendi işine bakacak.bu kadar basit ama şöyle bir gerçek var 1 den fazla kişi turabiye cephe alırsa adam mağdura yatabilir tabii bu durumda dengeler konuşacak ve koyulacak postanın şiddeti,üslubu önemli.örnek vermek gerekirse

hasan gibi turabiyi konseyde ağlatması gibi bir düzey önemli.yeri geldiğinde laf sokulacak yeri geldiğinde postaya karşı posta koyulacak

dile kolay 2014 & 2015 milyonlar antiler bir babayiğidin çıkıp anlayacağı dilden bu barzoya postayı koymasını bekliyor.şimdiye kadar hiçkimse bu postaları koyamadı.bakalım bunun kaymağını kim yiyecek.mağdur reyiz olabilir

• quote:

quote:

quote:

2015te final öncesi hakan,hasanın elenmesi gibi. game of thrones etkisi gibi reyting patlamaları olacak.hilmi tek olasılıkla finale çıkar.barzo turabiye cephe alıp kendi işine bakacak.bu kadar basit ama şöyle bir gerçek var 1 den fazla kişi turabiye cephe alırsa adam mağdura yatabilir tabii bu durumda dengeler konuşacak ve koyulacak postanın şiddeti,üslubu önemli.örnek vermek gerekirse

hasan gibi turabiyi konseyde ağlatması gibi bir düzey önemli.yeri geldiğinde laf sokulacak yeri geldiğinde postaya karşı posta koyulacak

dile kolay 2014 & 2015 milyonlar antiler bir babayiğidin çıkıp anlayacağı dilden bu barzoya postayı koymasını bekliyor.şimdiye kadar hiçkimse bu postaları koyamadı.bakalım bunun kaymağını kim yiyecek.mağdur reyiz olabilir

Bence Turabi ada hayatında kendi köşesine çekilir. Kendini tutamayıp oyun alanında saçma şeyler yapar ama sürekli kavga arayacağını da düşünmüyorum.

Şampiyonların hepsi performans sıralamasında İlk 3’te oluyor mutlaka. Turabi performansta kendisini öne atamazsa zaten önü kesilir.

Posta meselesini boşver Hasan zaten ona ayarın kralını vermişti. 10 kere daha şampiyon olsa yine o geceyi hatırlar. Survivor’da yaşayabileceği en kötü gece o geceydi.

• Anche kullanıcısına yanıt
    Hatta o konseyden birgun sonraki oyunda yanilmiyorsam kalecilik oyunu vardi, "dikkat et masken dusmesin, kalede kova gibisin" tarzi seyler soyleyip duruyordu Hasana o gecenin intikamini almak icin :D O gece aklinda kaldi zaten baya sinirlenmisti.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence Turabi ada hayatında kendi köşesine çekilir. Kendini tutamayıp oyun alanında saçma şeyler yapar ama sürekli kavga arayacağını da düşünmüyorum.

Şampiyonların hepsi performans sıralamasında İlk 3’te oluyor mutlaka. Turabi performansta kendisini öne atamazsa zaten önü kesilir.

Posta meselesini boşver Hasan zaten ona ayarın kralını vermişti. 10 kere daha şampiyon olsa yine o geceyi hatırlar. Survivor’da yaşayabileceği en kötü gece o geceydi.

ünlüleri kestirebiliyorum da gönüllüler kapalı kutu özellikle erkekleri.3-5 oyunda anlarız herşeyi.birçok kişi all star takımını eleştiriyor ama düşündüğünde kendi sezonlarında en iyilersi sevmesekte yılan sahra bile kötü yarışmacı değil

öyle diyorsun ama konsey geceleri kağıtlara isimler yazıldığında barzonun yapacağı maymunluklardan sonra buralar yıkılacak.ben tezimde ısrarlıyım:ciddi ciddi bilinçli olarak turabiye cephe alacak kişinin önü çok çok açık

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.