Şimdi Ara

Survivor 2018 (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Survivor 2018

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

.

Survivor 2018

Bu resmi geçen sene 200.kez attınız geldik imza attık aknyi kaldırdık hâla atiyorsunuz napalim gidip türk Telekom önünde Survivor tsortu giyip kendimizi yakalım sizin gibi duyarli vatandaşları DH spor bölümünde görmek isteriz bu resmi bir derbi günü 200 kez paylasinda size bir cevap versinler

• Eglenceli olabilir bu sene aslında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey gidi koca reis,şimdi neler yapıyor acaba

Survivor 2018
  • Acun sayesinde Turabi'nin mesleği Survivor oldu :) Turabi artık sıktı be kardeşim, zaten öyle yada böyle bir kitlesi var, bu adam mümkün değil oylamayla elenmez. Sırf bu durumdan dolayı adada yandaşları çok olur. En kötü yarı finale kalır ve oraya kadar giderse şampiyon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

hey gidi koca reis,şimdi neler yapıyor acaba

Survivor 2018

Altyazı Taner

• ben bu sene gönüllüleri tutuyorum
  • Turabi, Nihat Doğan ve Hakan Hatipoğlu hariç kadro güzel görünüyor.
    Bu saydığım 3 şahısta olmasayda daha güzel olabilirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 All Star'ın gerçek şampiyonunun Merve Aydın olduğunu herkes biliyor. Ona buna mikrofon uzatmadan oylama yapılsa Merve almıştı. Babası hakkına girdi. Yine de bu bir şeyi değiştirmez. Merve'yi gömenler bu sene tekrar hüsrana uğrayacak. Balon diyenler gerçek balonları görecek. M.Aydın'ı şampiyon yapacağız. Kadınların All Star'ı Merve Aydın'dır.
  • İş yapmaya gelince millet uyuyor uyutuluyor onlar çomar bunlar yobaz. Siz çok iyi iş yapıyorsunuz Acunun her sene ısıtıp ısıtıp koyduğu programı izleyerek. Bir sürü kişi yorum yapıyor programlara konu oluyor hayır yani bunu izleyince aydın bilgili yüksek iqlu mu oluyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonelle

Turabi, Nihat Doğan ve Hakan Hatipoğlu hariç kadro güzel görünüyor.
    Bu saydığım 3 şahısta olmasayda daha güzel olabilirdi

+Ramazan,Ecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turabi denen mahalle kekosunu gereksiz programına her sene koyan acun hâlâ prim yapıyor.

• Yarışmanın başlamasına 2 gün kala son bir genel değerlendirme yapayım..
    Favori 2 yarışmacımla başlıyorum,ilki Murat.

Türkiye-Yunanistan'dan bu yana Survivor izliyorum,şuana kadar sms yolladığım tek yarışmacıdır kendisi.Gördüğüm kadarıyla forumun büyük bir çoğunluğu Murat'ı destekliyor,her anlamda çok büyük beklenti var.Bunda bir sorun yok ama bence Murat'dan beklememeniz gereken şeyleri bekliyorsunuz.Performans olarak Murat 2013'de harikalar yaratmıyordu,özellikle beceri konusunda biraz sıkıntısı vardı,belki bunun üstüne düşüp çözmüştür ve performans konusunda bekleneni verebilir ama Murat'ın liderlik etmesini,Turabi'ye karşı felan kafa tutup dik durmasını felan bekliyorsanız biraz zor,amiyane tabirle biraz pısırık kalacağını düşünüyorum,umarım yanılırım..

Diğer favorim ise Nihat Doğan.
    Pek çok kişi Turabi ile kanka olurlar felan yazmış.Büyük bir sürpriz olmazda ilk haftalarda iyi bir kontak kuramazlarsa,bu ikili arasında büyük tartışmalar yaşanacağını düşünüyorum.Nihat kimsenin altında kalkmaz,baya zıt karakterler o yüzden.Forumda hala malum olaydan dolayı Nihat'a karşı bir önyargı olsada,Nihat bence bu yarışmanın en renkli ismi olacak umarım 2011'deki karakterini aynen ortaya koyar.Tek endişem performans konusunda kötü kalabilir,evet bu adam sporcu felan değil ama diğer Survivorundada değildi ve açık ara adanın en performanslı ismiydi,olimpiyat yüzücüsü Derya'yı bile büyük oranda yeniyordu.Umarım beni şaşırtır ve en azından şöle %40-45 civarında bi winrate tutturur,o zaman birleşmeyi garanti görür diye düşünüyorum.

Bu arada Turabi'nin bir kez daha bu yarışmayı kazanması imkansız.Herkes şampiyon olmasın diye çabalıycaktır,her anlamda baya yıpranacak,Turabi'nin yerinde olsam bu yarışmaya katılıp karizmamı çizdirmezdim :)

Son olarak 3.kez katılan herkesten aşırı derecede rahatsızım..

• quote:

Orijinalden alıntı: trq_

2015 All Star'ın gerçek şampiyonunun Merve Aydın olduğunu herkes biliyor. Ona buna mikrofon uzatmadan oylama yapılsa Merve almıştı. Babası hakkına girdi. Yine de bu bir şeyi değiştirmez. Merve'yi gömenler bu sene tekrar hüsrana uğrayacak. Balon diyenler gerçek balonları görecek. M.Aydın'ı şampiyon yapacağız. Kadınların All Star'ı Merve Aydın'dır.

O kizin bir sampiyonluk hakki var. Ilk sezonunda Serenay yuzunden kaybetti, all starda babasi yuzunden. O yuzden o sene bu sene! Forumda cok eziyorlar ama ben oyunlarda ezilecegini dusunmuyorum. Atislari sikintiliydi baya, onu duzelttiyse sikinti olmaz. Umarim Muratla beraber yururler , ben suanlik ikisini destekliyorum.

• Ben-ce B kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. O sene bu sene. Merve Aydın düşmanlarını bozguna uğratacağız. Onu ezikleyenler performansı karşısında ezilecek. Rüzgarın kızına tam destek.
  • Merve aydin kiminle finale kalirsa (kalamazda hadi kaldı diyelim) ona ben sms atarım net

• Beyler geçen sene acun tır ile gelmişti bu sene neyle gelir?

• Helikopterle SAS komandaları gibi adaya iniş yapacağını düşünüyorum :D
  • “ANADOLUYU YÜRÜYEREK GELDİM

ŞİMDİ KOŞA KOŞA ŞAMPİYONLUĞA GİDİYORUM”

HELAL SANA CUMALİ REYİZ
    Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1679fbhju -- 8 Şubat 2018; 15:0:11 >
  • isteyen izler istemeyen izlemez niye karışılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.