Şimdi Ara

Survivor 2018 (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    3tyi getirseler turabi görür gerçek şampiyonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abdu efor testini de geçmiş acun bey ile görüşecek mis Bugün

• Valla bu arkadaşı belki alırlar ama halktan kimseyi almıyorlar kolay kolay. Gönüllülerde yarışanların çoğu ajanstan,acunun tanıdıklarından ve özellikle eski yarışmacıların arkadaşlarından oluşuyor.

• Şimdi bi büyük resimi gören anadolu insanı cosplayı yapayım.

Acun sosyal medyayı iyi takip ediyor belki de abdü girmek için çoktan anlaştı gerçekten halktan birininde girebiliceğinin kanıtı olarak bu vlogları çektiriyor.

Ama konuşması düzgün efendi sakin birine benziyor bu kadar çirkef varken geçen sene ogedayda olduğu gibi dikkat çekebilir.
  • Abdü efor testi çok zordu, bayılanlar oldu, yaralananlar oldu falan diyor. Erkek ve kadınların efor testi farklı mı oluyor acaba? Yoksa konuda paylaşılan videoda efor testi çok basitti. Hiç de zorlayacak bir kısmı yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O video çeken şişko kadın bu sene 4 atletin olduğu survivora giderse asla izlemem bu yarışmayı.Böyle saçmalık mı olur?Ya karşıyada da koyacaksın testosteronlu kadınları ya da hiç almayacaksın net.Sonucu belli müsabakaları kimse izlemez herhalde.Diyecem kadın arızadır olay çıkartır, o da yok konuşmasına tipine bakınca düzgün bir tip işte.

Bu arada Semih reis ne alemde hala açıklanmamasının tek açıklaması son dakika bombası olarak flaş olarak açıklamak istenmesidir herhalde, Semihsiz allstar olmaz.
  • Erdi başkanın olduğu yerde turabiye anca 2. Olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Abdü efor testi çok zordu, bayılanlar oldu, yaralananlar oldu falan diyor. Erkek ve kadınların efor testi farklı mı oluyor acaba? Yoksa konuda paylaşılan videoda efor testi çok basitti. Hiç de zorlayacak bir kısmı yok.

O efor testi fake hocam itibar etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Trebonianus

quote:

Abdü efor testi çok zordu, bayılanlar oldu, yaralananlar oldu falan diyor. Erkek ve kadınların efor testi farklı mı oluyor acaba? Yoksa konuda paylaşılan videoda efor testi çok basitti. Hiç de zorlayacak bir kısmı yok.

Neye göre fake? Ben o efor testinde İhsan Tarkan'ı da gördüm. Bu efor işlerine o bakıyor. Ayrıca kıza videonun o kısmını çıkarttırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 31 Aralık 2017; 13:18:8 >
  • quote:

quote:

quote:

Neye göre fake? Ben o efor testinde İhsan Tarkan'ı da gördüm. Bu efor işlerine o bakıyor. Ayrıca kıza videonun o kısmını çıkarttırmışlar.

aynen. mac fit tabelası vardi videoda. abdü de mac fit demişti. aynı yer olmalı. ayrıca yüklenen video'da değişiklik yapılabildiğini de öğrenmiş oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 31 Aralık 2017; 13:28:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

quote:

quote:

aynen. mac fit tabelası vardi videoda. abdü de mac fit demişti. aynı yer olmalı. ayrıca yüklenen video'da değişiklik yapılabildiğini de öğrenmiş oldum.

Aynen

• Bu Abdü denen elemanı sevdim. Umarım katılır da onu destekleriz eskiler sıktı artık.

• Abdü şampiyon

• fester bence kabul edildi. kabul edilmese söylerdi edilmedim diye. ama şimdi acun yasaklamış olabilir açıklanmasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenefüseÇıkanMüdür

Abdü şampiyon

Turabi var turabi bu adamın düşmesi, tayibin düşmesi gibi bir şey. İmkansız yani.

• Abdu kim abi biz wishciyiz wishci

• Turabiyi geçtim, Hilmi Murat gibi adamları bile geçmek zor.

Öyle abdiyle, Mahmutla olmaz o işler böle billuru sağlam adamlar lazım gönüllülere

• Son 40 gün

• Kullanicı adımın aksine bir hareket yapıp Murat Ceylanı destekliyorum. Onun performansına ve duruşuna güveniyorum. Haydi Murat

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.