Şimdi Ara

Survivor 2018 (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    oyun sattığı için acun hemen eledi çok kızar öyle şeylere göstere göstere yaptı hem de

cumaliyi niye aldı diksiyon yok performans yok ilk hafta gönderse bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atakan gelmiyor. Twitter adresinden işiyle ilgili birşeyler yapacağını açıkladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 27 Aralık 2017; 18:7:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Atakan gelmiyor. Twitter adresinden açıkladı.

Turbo nun olduğu yerde duramaz çekinir gelemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

quote:

Orijinalden alıntı: Irreplaceable

Delimi ne abdü son elemeye kalmış umarım kazanır

nerde diyo hocam, youtubeda bir şey yok

Hikaye atmış hocam Instagram

• resmen korkusunu belli etti atakan yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellow canary01 -- 27 Aralık 2017; 20:10:37 >
  • tüh be atakan keşke gelseydi eflatun donluyu parkurda zıplatırdı

• Turabiden korkudan değilde şimdi katılırsa unutulmuşken küfür videosu tekrar piyasaya çıkıcak.
    Acununda almaya pek istekli olduğunu sanmıyorum malum bu ara linççiliğimiz üst düzeyde.
    Bende başta kaybetmekten korkuyo gibi düşündümde sonradan video aklıma geldi.
  • bence atakan hala gelebilir. dövüş 27 ocak'ta olucak. belki de survivor bu yüzden şubatta başlıyor.
  • Atakanın dövüşü 27 ocak. Hazır olacak fiziken felan ama gelir mi? arada 2 hafta olacak? bence 3-4 haftaya tüm adamlar şekillenir belirlenir. eğer dövüşten önce atakanın ismi acıklanmazsa acun tarafından o saatten sonra gelmez. Şampiyon isimler gelmiyor ogeday atakan felan gercekten komedi.
  • Amma taktınız şu küfür videosuna. Kimsenin umrunda bile değil. O videodan sonra Atakan Söz dizisinde oynadı,ünü daha da arttı. Sosyal medya da bile takipçisi 2 kat arttı.

Kadroda son yılların en büyük lincini yiyen Nihat varken Atakan küfürden dolayı alınmıyor,gelmiyor vs komik kaçıyor.

Neyse,bana Atakansız All star fikri çok saçma geldiği için katılır diyorum ama katılmazsa da şaşırmam.

• 2015 all star nihat.a sız hep eksik olarak algılandıysa,bu sezon ki mix star atakansız hep eksik olarak hatırlanacak.bir futbol takımının sahaya kalecisiz çıkması gibi bir şey bu.

• quote:

quote:

quote:

Delimi ne abdü son elemeye kalmış umarım kazanır

nerde diyo hocam, youtubeda bir şey yok

Hikaye atmış hocam Instagram

Hikayesinde Turabi den korkuyorum mu demiş?, Turabi nin nesinden korkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Atakanın dövüşü 27 ocak. Hazır olacak fiziken felan ama gelir mi? arada 2 hafta olacak? bence 3-4 haftaya tüm adamlar şekillenir belirlenir. eğer dövüşten önce atakanın ismi acıklanmazsa acun tarafından o saatten sonra gelmez. Şampiyon isimler gelmiyor ogeday atakan felan gercekten komedi.

survivor all star'da nihat doğan olmayınca ahmet dursun'u son gün apar topar getirdiler. 2 hafta uzun bir süre. saçları da bence survivor için kestirdi gidene kadar uzasın diye. hilmicem de aynısını yaptı. saçlar 3 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 27 Aralık 2017; 23:29:6 >
  • daha önce bu yorum yapıldı mı bilmiyorum ama yeter artık!!!sanki tr de başka ünlü kalmamış gibi aynı isimleri çıkarıp duruyor!
  • quote:

quote:

Atakanın dövüşü 27 ocak. Hazır olacak fiziken felan ama gelir mi? arada 2 hafta olacak? bence 3-4 haftaya tüm adamlar şekillenir belirlenir. eğer dövüşten önce atakanın ismi acıklanmazsa acun tarafından o saatten sonra gelmez. Şampiyon isimler gelmiyor ogeday atakan felan gercekten komedi.

survivor all star'da nihat doğan olmayınca ahmet dursun'u son gün apar topar getirdiler. 2 hafta uzun bir süre. saçları da bence survivor için kestirdi gidene kadar uzasın diye. hilmicem de aynısını yaptı. saçlar 3 numara.

saç konuusnda olabilir hocam mantıklı geldi. ben yine geleceğini umut ediyorum. dominant karakter lazım turabiye ve diğerlerine karşı. şekersiz pasta gibi olacak yoksa. bide bosuna niye acunla hikaye atsın gitmese bilemedim

• quote:

quote:

quote:

saç konuusnda olabilir hocam mantıklı geldi. ben yine geleceğini umut ediyorum. dominant karakter lazım turabiye ve diğerlerine karşı. şekersiz pasta gibi olacak yoksa. bide bosuna niye acunla hikaye atsın gitmese bilemedim

acun bence survivor'a katılırsan bu dövüş işinde arkandayım vs. dedi.

• Survivor 2018

Abdu elemelerden Geçmiş son test efor testine gönderilmiş

• Irreplaceable kullanıcısına yanıt
    Açılın Deli Abdü geliyor
  • Abdu efor testini de geçmiş 😁😁

• quote:

Abdu efor testini de geçmiş 😁😁

bro yazmıyo onu, 3. videoda yarın efor testi var diyo.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.