Şimdi Ara

Survivor 2018 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • bu sene tutup tutmayacağını göreceğiz.bu sene acun reytinglerde çok tökezledi.yaptığı hiç bir şey tutmadı.boks şeyside rezalet şuan.iddiali diziler çok var.bu yıl farklı.alacağı yarışmacılara göre işin rengi belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: world elite

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Yarışmacı profili çok.her türlü all stara katılmayan yarışmacılardan takım çıkar yalnız bazı yarışmacılar katılmazsa tepki oluşur ama sezon başlayınca bunlar unutulur.bu sene her türlü tutacak geçen seneki gibi risk yok ben yine de bazı as elemanlardan bazılarının katılacağını düşünüyorum nagihan,semih,turabi,atakan,merve.a gibi

semih bu sene konsepte katılamaz.en iyi yarışmacılar diyor.erdi'nin katılacağı sene semih'te olur.nagihan merve atakan falan zaten katılır.bunlar olmazsa all star diye bir şey olmaz.

Yalnız ' en öne çıkan All Star’lar,' demiş Acun açıklmasında.Neye göre önce çıkanlar performans mı?yoksa karakteriyle öne çıkanlar mı?Burası muamma bakalım kimler olacak.Biraz yuvarlak bir cümle bu.

• Turabi instagram'dan katılacağını açıkladı. İnşallah Atakan da katılır da güzel bir çekişme izleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turabi katılacağını açıkladı bu sene Survivor izlemiyorum 3.defa bu tipe katlanamam by

• Demek ki all stara katılanlar da katılacak tv8de reytingler iyi gitmiyor reyting için her yol mübah.seneye tr-yunan survivoru olur turabi yine katılır

• Turabi yine şampiyon oldu bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Demek ki all stara katılanlar da katılacak tv8de reytingler iyi gitmiyor reyting için her yol mübah.seneye tr-yunan survivoru olur turabi yine katılır

reytingler iyi gitmiyor zaten de hacı sana demiştim.senin fikrinde çok saçma. son 2 yılın katılanlarına mı all star diyeceğiz.katılması gereken çok kişi varken 2 yıl ile kısıtlamak saçma.serkay zaten katılmayacak.atakan nagihan mı izlicektik.böylesi daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world elite -- 2 Kasım 2017; 21:36:41 >
  • Yine bizim boş millet turabiyi şampiyon yapar. Yarışmayı başlamadan bitirdi Acun...
  • turabi yarışmayı izlettiriyor, o yokken son 2 sene hiç keyfi yoktu.
  • turabi seneye demiş.bu survivor dese daha mantıklıydı. :D
  • atakan da olursa turabi-atakan finali izleriz %95.
  • son seneyi izlemedim ama kızlardan

merve aydın, berna canbeldek, nagihan ve damla can kesin olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 2 Kasım 2017; 21:43:19 >
  • Atakan olsunnnnnn kesinnn,Turabi yi gomecek adam lazimmm : D

• quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

atakan da olursa turabi-atakan finali izleriz %95.

En iyi unlu Atakan,en iyi gonullude Turabi aksi dusunulemez.

• quote:

nihat altınkaya yı abartı buluyorum.o seneki survivor çöptü.all star'a katılsa ilk 6'ya bile giremezdi.ne bir karakteri var ne çok iyi.karaktersiz demiyorum ortaya koyduğu karakter yok.çok sönük bir tip.katılmasada olur.o seneki survivor'ı hiç sevmezdim zaten 2 çöp finale kaldı.hasan'ı severdim ama all star'da gördük.

Sönuk mu yapma,Anil dio karsisinda sesimizi cikartamiyoduk die.

Basariz olur cunki yaslandi genclerle basedemez.

• biraz önce yunus günçe snapchat'ten survivor günlerine ait bir paylaşım yaptı yoksa reis geliyor mu.
  • Tam Acun all stara katılanları almaz dedim ardından Turabi katılacağını açıklamış.

Turabiyle Atakan karşı karşıya gelmedikten sonra bir anlamı kalmıyor ki. Eski yarışmacıları izlemek istemenin sebebi zaten hangisinin daha iyi olacağını görmek. Aynı takımda olunca birbirleriyle yarışamayacaklar bile. Cidden anlam veremedim şu formata. Bari eski yarışmacılar iki takıma dağıtılsaydı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Bence Acun All-Stara katılan kimseyi çağırmayacak. En mantıklısıda bu olur. Zaten 1 takım 12 kişi olsa, sadece Son 2 seneden bile rahat rahat çıkartılır o sayı.

Şu yüzden diyorum bunu, Turabiyi Hilmiyi vs çağırırsan merakla beklenen All starın önünü kapamış oluyorsun. Hem bu sene gelseler hem de sonra All stara katılsalar seyirci inanılmaz bıkar. Ama Atakanı,Ogedayı,Semihi vs çağırırsın bu sene,1-2 yıl sonrada GERÇEK bir all star yaparsın ve all star muhabbeti de uzun yıllar kapanır.

Turabiyi Atakanla,Ogedayla yarışırken görmek istiyorum ben. Bu sene yeni gelecek olanlarla yarışması bana hiç bir anlam ifade etmiyor. Umarım Acun da böyle düşünüyordur.

Bu arada Turabi şampiyon olamaz artık.

son 2 yılın en iyileri demedi.en iyiler dedi acun.bu da demektir ki turabi var.senin dediğin gibi olmaz olmasında.2 yılın yarışmacıları aşırı mantıksız olur.yeni gelecekler niye bir şey ifade etmiyor ki.

Yeni gelecek olanlar niye bir şey ifade etsin ki eskilerin yanında.

Turabiyi zaten 2 defa izledik bir daha yeni yarışmacılarla izlemenin bir manası yok. Ama all star olsaydı Atakana,Ademe, İlhana vs karşı izlemek zevk verirdi. Sanırım hiç alışamayacağım bu formata.

• Anche kullanıcısına yanıt
    Saçma oldu hakikaten Acun yurtdışına önce verdi format acisindan burayı saldılar.

• quote:

quote:

quote:

Bence Acun All-Stara katılan kimseyi çağırmayacak. En mantıklısıda bu olur. Zaten 1 takım 12 kişi olsa, sadece Son 2 seneden bile rahat rahat çıkartılır o sayı.

Şu yüzden diyorum bunu, Turabiyi Hilmiyi vs çağırırsan merakla beklenen All starın önünü kapamış oluyorsun. Hem bu sene gelseler hem de sonra All stara katılsalar seyirci inanılmaz bıkar. Ama Atakanı,Ogedayı,Semihi vs çağırırsın bu sene,1-2 yıl sonrada GERÇEK bir all star yaparsın ve all star muhabbeti de uzun yıllar kapanır.

Turabiyi Atakanla,Ogedayla yarışırken görmek istiyorum ben. Bu sene yeni gelecek olanlarla yarışması bana hiç bir anlam ifade etmiyor. Umarım Acun da böyle düşünüyordur.

Bu arada Turabi şampiyon olamaz artık.

son 2 yılın en iyileri demedi.en iyiler dedi acun.bu da demektir ki turabi var.senin dediğin gibi olmaz olmasında.2 yılın yarışmacıları aşırı mantıksız olur.yeni gelecekler niye bir şey ifade etmiyor ki.

Yeni gelecek olanlar niye bir şey ifade etsin ki eskilerin yanında.

Turabiyi zaten 2 defa izledik bir daha yeni yarışmacılarla izlemenin bir manası yok. Ama all star olsaydı Atakana,Ademe, İlhana vs karşı izlemek zevk verirdi. Sanırım hiç alışamayacağım bu formata.

düşünce kötü senin düşünce daha da kötü.best star vs gönüllüler olacaksa son 2 yıl ne alaka derim.hepsi olacak o zaman.yenileri mantıksız bulmanı hala anlamadım.turabi'de popüler olmadan önce ilk girdiği survivor'da gönüllülerdeydi.ogeday.hilmicem.serkay.gönüllülerin final adayı çıkarma oranı %50.yine finale çıkacak biri gelir hatta kazanabilir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world elite -- 2 Kasım 2017; 22:1:45 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.