Şimdi Ara

Survivor 2018 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • atakan'ın küfür videosunu çoğu kişi unutmuştur bile.dandik 10 saniyelik şakasına küfürden desteğini bırakacak zaten sms atmasın.yinede atakan turabi yi geçemez.halk turabiye takmış.sms'de ogeday'ın turabi'yi daha çok zorlayacağını düşünüyorum şöyle olur.

turabi
    ogeday
    atakan
    serkay

serkay katılmayı düşünmüyorum dese de katılır gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Classic_Man

quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

quote:

Atakan katilirsa sampiyon olma ihtimali cok az. Ozellikle kufur videosundan sonra cok destek kaybetti. Saka maka simdilik turabi katilirsa yine sampiyon olur gibi duruyor, onu eliyebilecek simdilik birini gormuyorum allstar adaylari icerisinde.

Nihat altınkaya????

Katilmaz, dizisi varmis. Katilsa bile performansinin cok yuksek olucagini dusunmuyorum.

İş performansla bitseydi nagihan şampiyon olurdu :))
  • nihat altınkaya yı abartı buluyorum.o seneki survivor çöptü.all star'a katılsa ilk 6'ya bile giremezdi.ne bir karakteri var ne çok iyi.karaktersiz demiyorum ortaya koyduğu karakter yok.çok sönük bir tip.katılmasada olur.o seneki survivor'ı hiç sevmezdim zaten 2 çöp finale kaldı.hasan'ı severdim ama all star'da gördük.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Atakan katilirsa sampiyon olma ihtimali cok az. Ozellikle kufur videosundan sonra cok destek kaybetti. Saka maka simdilik turabi katilirsa yine sampiyon olur gibi duruyor, onu eliyebilecek simdilik birini gormuyorum allstar adaylari icerisinde.

Nihat altınkaya????

Katilmaz, dizisi varmis. Katilsa bile performansinin cok yuksek olucagini dusunmuyorum.

is performansta bitmeseydi, adem sampiyon olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: world elite

atakan'ın küfür videosunu çoğu kişi unutmuştur bile.dandik 10 saniyelik şakasına küfürden desteğini bırakacak zaten sms atmasın.yinede atakan turabi yi geçemez.halk turabiye takmış.sms'de ogeday'ın turabi'yi daha çok zorlayacağını düşünüyorum şöyle olur.

turabi
    ogeday
    atakan
    serkay

ogeday'in sansini sifira yakin goruyorum. ogedayin cok buyuk bir fan kitlesi oldugunu da dusunmuyorum. tamam sampiyon oldu ama farkli etkenler vardi bence onda. damla'nin semihi elemesi gibi, belli bir kitlesi yoktu ama semihi eletmek icin atildi cogu sms. turabi gibi "halkin sevgilisi" birini gokhan keser ve hasan eliyememis. ogeday sanmiyorum gecebilir. tek favori turabi.

• ve tabi adada olacak yeni olaylar, yeni tartismalar vs.. fikirlerimizin degismesini sagliyabilir. kimse hasanin 5 hafta boyunca turabiyi sms'te gecicegini tahmin etmiyordu ama yapti. onemli olan, birine sms atarken 1-2 yalnis hareketini gorup sms atmayi birakmamak. hasan'da oyle oldu. atiyorsaniz tam atin yoksa turabi yine sampiyon olur. baskalarindan destek cekilince, turabiye yariyor bu durum sadece ulkenin cogu zaten turabici. anca antiler birlesip turabi kaybedebilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: world elite

atakan'ın küfür videosunu çoğu kişi unutmuştur bile.dandik 10 saniyelik şakasına küfürden desteğini bırakacak zaten sms atmasın.yinede atakan turabi yi geçemez.halk turabiye takmış.sms'de ogeday'ın turabi'yi daha çok zorlayacağını düşünüyorum şöyle olur.

turabi
    ogeday
    atakan
    serkay

ogeday'in sansini sifira yakin goruyorum. ogedayin cok buyuk bir fan kitlesi oldugunu da dusunmuyorum. tamam sampiyon oldu ama farkli etkenler vardi bence onda. damla'nin semihi elemesi gibi, belli bir kitlesi yoktu ama semihi eletmek icin atildi cogu sms. turabi gibi "halkin sevgilisi" birini gokhan keser ve hasan eliyememis. ogeday sanmiyorum gecebilir. tek favori turabi.

ogeday turabi'yi eler demedim zaten.zorlayacak tek kişi.yani ogeday atakan'dan da fazla sms alır.

• quote:

ve tabi adada olacak yeni olaylar, yeni tartismalar vs.. fikirlerimizin degismesini sagliyabilir. kimse hasanin 5 hafta boyunca turabiyi sms'te gecicegini tahmin etmiyordu ama yapti. onemli olan, birine sms atarken 1-2 yalnis hareketini gorup sms atmayi birakmamak. hasan'da oyle oldu. atiyorsaniz tam atin yoksa turabi yine sampiyon olur. baskalarindan destek cekilince, turabiye yariyor bu durum sadece ulkenin cogu zaten turabici. anca antiler birlesip turabi kaybedebilir.

sms konusu şaibeli zaten.acun'a güvenim yok.bazen sms olaylarında aşırı saçma şeyler olabiliyor.ne saçmalıklara şahit olduk.begüm'ün hasan'ı elemesi mi dersin.ogeday'ın şampiyonluğu mu.nagihan'ın kıbrıs'a kalması mı.yunus günçe'nin ünlülerden 5 kişi karşıdan efecan'ı eleyip ibrahim'e elenmesi mi dersin.bu sene anıl reisin çıktığı basit potada elenmesi.sema'nın kıbrıs'a gitmesi bunlar hep şaibelidir.berna'nın devasa oylar almasıda şaşırtıcı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ista1907

quote:

Atakan ve Turabiyi izleyemeyi dört gözle bekliyorum. Acaba atakan'ada artislik yapabilecek mi turabi
    gerçi atakanda son zamanlarda elenme korkusuyla geri vites cok yapmıstı ama kendini turobiye ezdirmeyecegini düsünüyorum.

Edit//
    nihat altnkaya reyisi unuttum. işte ona kesinlikle atarlannamaz turabi

nihat altınkaya söz'de oynuyor. o gelmez. en azından bu sene.

Bu sene gelmezse birdaha ne zaman gelecek? Zaten yaşlandı, e birdaha allstar lı proje ne zaman olur allah bilir. atakan'da oynuyordu çıktı. bakarsın nihat'da çıkar ???
    o diziyi izlemiyorum cahilligime verin :D , nihat'ın dizide rolü büyük mü?

dizide önemli bir rolü var. bundan ziyade 2 küçük kızı da olduğu için katılmayacağını geçen sene belirtti.

• Turabi'nin bu Survivor'da şampiyon olma ihtimali yok.

Bu arada ben Turabi, Nagihan ve Semih gruplaşması bekliyorum. Özellikle Turabi ile Nagihan kanka olacaktır.
  • ya sms konusu saibelidir degildir orasini bilemem ben cok net olarak bozok-ozlem oylamasini bilenler bilir onun saibeli oldugunu inaniyorum ama diger oylamalar tartisilir. sema-sahika ornegin tartisili ben onda pek saibe olduguna inanmiyorum. begum hasani elemedi ayrica merve eledi, insanlar hasana degil merveye yatirim yapmaya kalkti smsle, birden bire merveci oldu herkes programdaki algilardan dolayi ama finalde oda basarili olamadi. Algilar belirler kimin destek kazanip kazanmicagini zaten son 2-3 yildir boyle devam ediyor. ogeday bence "bakin her sene atakan, turabi gibi anadolu cocuklari sampiyon olmuyor, adem olamadi ogeday oldu" denmesi icin de sampiyon yapilmis olabilir onuda bilmiyorum, bilmedigimiz icinde net olarak ogedayin sms'te kimseyi zorliyacagini dusunmuyorum ben hele atakani turabiyi falan cok zor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nihat altınkaya????

is performansta bitmeseydi, adem sampiyon olurdu.

ya bi uza boş yapma

• Turabinin takımındakiler bir zahmet adamı şampiyon yapmasın üçüncü defa katılacaksın herşeyi yalayıp yutmuş olacaksın üçüncü defada adamı survivor profesörü yaparlar hadi bilemedin doçent

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu survivor'da semih olmaz.turabi katılırsa şampiyon olma olasılığı en yüksek kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weros

Mağdur reyiz 0-5 yaş arası puzzle antremanlarına başladı. Bu sene inşallah bu sorunun halledip fark yaratacaktır..

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üçkağıtçı Cemal -- 25 Haziran 2018; 11:18:47 >
  • adem'i puzzle'da hasan çalıştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi world elite -- 2 Kasım 2017; 14:43:27 >
  • Bence Acun All-Stara katılan kimseyi çağırmayacak. En mantıklısıda bu olur. Zaten 1 takım 12 kişi olsa, sadece Son 2 seneden bile rahat rahat çıkartılır o sayı.

Şu yüzden diyorum bunu, Turabiyi Hilmiyi vs çağırırsan merakla beklenen All starın önünü kapamış oluyorsun. Hem bu sene gelseler hem de sonra All stara katılsalar seyirci inanılmaz bıkar. Ama Atakanı,Ogedayı,Semihi vs çağırırsın bu sene,1-2 yıl sonrada GERÇEK bir all star yaparsın ve all star muhabbeti de uzun yıllar kapanır.

Turabiyi Atakanla,Ogedayla yarışırken görmek istiyorum ben. Bu sene yeni gelecek olanlarla yarışması bana hiç bir anlam ifade etmiyor. Umarım Acun da böyle düşünüyordur.

Bu arada Turabi şampiyon olamaz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Bence Acun All-Stara katılan kimseyi çağırmayacak. En mantıklısıda bu olur. Zaten 1 takım 12 kişi olsa, sadece Son 2 seneden bile rahat rahat çıkartılır o sayı.

Şu yüzden diyorum bunu, Turabiyi Hilmiyi vs çağırırsan merakla beklenen All starın önünü kapamış oluyorsun. Hem bu sene gelseler hem de sonra All stara katılsalar seyirci inanılmaz bıkar. Ama Atakanı,Ogedayı,Semihi vs çağırırsın bu sene,1-2 yıl sonrada GERÇEK bir all star yaparsın ve all star muhabbeti de uzun yıllar kapanır.

Turabiyi Atakanla,Ogedayla yarışırken görmek istiyorum ben. Bu sene yeni gelecek olanlarla yarışması bana hiç bir anlam ifade etmiyor. Umarım Acun da böyle düşünüyordur.

Bu arada Turabi şampiyon olamaz artık.

son 2 yılın en iyileri demedi.en iyiler dedi acun.bu da demektir ki turabi var.senin dediğin gibi olmaz olmasında.2 yılın yarışmacıları aşırı mantıksız olur.yeni gelecekler niye bir şey ifade etmiyor ki.

• Anche kullanıcısına yanıt
    Yarışmacı profili çok.her türlü all stara katılmayan yarışmacılardan takım çıkar yalnız bazı yarışmacılar katılmazsa tepki oluşur ama sezon başlayınca bunlar unutulur.bu sene her türlü tutacak geçen seneki gibi risk yok ben yine de bazı as elemanlardan bazılarının katılacağını düşünüyorum nagihan,semih,turabi,atakan,merve.a gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Yarışmacı profili çok.her türlü all stara katılmayan yarışmacılardan takım çıkar yalnız bazı yarışmacılar katılmazsa tepki oluşur ama sezon başlayınca bunlar unutulur.bu sene her türlü tutacak geçen seneki gibi risk yok ben yine de bazı as elemanlardan bazılarının katılacağını düşünüyorum nagihan,semih,turabi,atakan,merve.a gibi

semih bu sene konsepte katılamaz.en iyi yarışmacılar diyor.erdi'nin katılacağı sene semih'te olur.nagihan merve atakan falan zaten katılır.bunlar olmazsa all star diye bir şey olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.