Şimdi Ara

Survivor 2018 (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: sulozanger

sevdiğim bir programı içinde nihat doğan var diye seyretmiyorum.

Üzüldük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız eksildikçe gwlecekmiş sabriş gelir

• Jorji kullanıcısına yanıt
    Ana Lago

• quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Abi bu meksika'da çekilen çok iyi ya. ernesto ve daniel ne ya öyle, uçuyor adamlar parkurda. En dandiği el hijo de octagon bile romanya takımında ki herkesi tokatlıyor. Ulan acun bizim survivor'a da koysaydın ya şu daniel, ernesto gibi adamları.

Keşke onlarınki bitmeden bizimkilerle bir oyun ayarlasa diyeceğim ama programların adı falan farklı, tarihler tutsa bile formata uymuyor diye yapmazdı herhalde.

• franz392 kullanıcısına yanıt
    Yapsınlar da sonra bizimkiler bir daha Türkiyeye dönemese psikolojileri bozulsa

• quote:

Abi bu meksika'da çekilen çok iyi ya. ernesto ve daniel ne ya öyle, uçuyor adamlar parkurda. En dandiği el hijo de octagon bile romanya takımında ki herkesi tokatlıyor. Ulan acun bizim survivor'a da koysaydın ya şu daniel, ernesto gibi adamları.

Aynen öyle hocam, bizim en hızlı bildiğimiz Hilmicem’e nal toplatırlar. Kızları da aynı şekilde hepsi birbirinden iyi hele Ana Lago. Kızların en kötüsü Romanyalıların en iyisini tokatlıyordu hep. 3 kere yarıştılar Romanya takımıyla gelen geçeni tokatladılar valla. Meksika takımı efsaneler arasında yer almıştır benim için. Romanya’da da bir çocuk var Ionut du adı galiba bi o çocuk dikkat çekti. Son yarışlarında baya iyiydi. Türk Survivoruna böyle yarışmacılar lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Tam bir melek💜

Survivor 2018

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

quote:

Keşke onlarınki bitmeden bizimkilerle bir oyun ayarlasa diyeceğim ama programların adı falan farklı, tarihler tutsa bile formata uymuyor diye yapmazdı herhalde.

Aynen bizimkiler yine yunanlar ile oynar. O da zevkli oluyor fakat meksika ile oynasak sonuc nasil olurdu merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Hareket etmez hocam ama Hakan kullanabilir kendisini Cumali saf adam Hakan tilki.Umarim Cumali reis erken uyanır bu duruma.

Saf olduğunu nereden çıkardın onu gelmeden önce iyi doldurmuşlardır rolünü iyi oynuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Erdi Başkan geliyor haftaya

Erdi başkan instada paylaşım yaptı . gelmez artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Hareket etmez hocam ama Hakan kullanabilir kendisini Cumali saf adam Hakan tilki.Umarim Cumali reis erken uyanır bu duruma.

Saf olduğunu nereden çıkardın onu gelmeden önce iyi doldurmuşlardır rolünü iyi oynuyor

İzlenim

• Ben-ce B kullanıcısına yanıt
    Romanya takimi da tam cop hocam ya ozellikle kizlari. Bayagi kotuler. Erkeklerinde de bir tek o dedigin adam var hizli. O bile daniel ve ernesto ile basa cikamiyor. Meksika tarafi bayagi hosuma gitti. Guncelden geriye dogru giderek izliyorum, yarismalar cok zevkli geciyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer seneye Survivor olacaksa bence Acun her iki takıma da birer tane parkurcu almalı.Diğerlerine haksızlık gibi görülebilir de belki atlet alarak dengeyi sağlayabilir bilemiyorum da oyunlarda inanılmaz hareketler görürüz.Acro academyden tanıdığım oyunların tozunu attıracak ve kendini ifade yeteneği yüksek arkadaşlarım var.Aslında ben de başvurmak istiyordum fakat auralı migren denen lanet hastalığa sahibim ve 1 gün bile düzenli beslenemezsem hemen atakları başlıyor gözümü bile açamıyorum.

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Adamın saf olduğu her halinden belli saf olmasa ateş başındaki konuşmada kendisiyle gırgır geçildiğini anlardı + melihin o sert tavrına bile adam haksızlık yapıyor dedi
  • hala bunu seyreden var mi bikmadiniz mi gercekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulozanger

sevdiğim bir programı içinde nihat doğan var diye seyretmiyorum.

Lütfen izlermisin ya !!

• Atakan instagramda paylaşım yapmış fakat ben geleceğini sanmıyorum. Eğer gelir ve gönüllülere geçerse çok sıkı bir rekabet izleriz.

• Tuğçe Melis Demir geliyormuş arkadaşlar yedeklerden şuanda paylaşım yapabiliyor zaten yedekler çünkü yola çıkmadılar henüz

Survivor 2018
  • Alinda98 kullanıcısına yanıt
    hocam bu tuğçe çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Bu kızı birde geçen sene Damlaya benzetmiyolar mıydı gül gül ölüyordum
  • 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.