Şimdi Ara

Survivor 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (7 Mobil) - 2 Masaüstü7 Mobil
119.325
Cevap
76
Favori
2.936.195
Tıklama

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 24.3.2020)
Giriş
    558 Mesaj
    Gamze yazanlar net bir şekilde açıklama yaparken Ecem yazanlar konuşurken saçmalamışlar. Bir tek Melih, sms'i diğer kızlardan fazla olduğu için onu yazdığını söylemiş dürüstçe.

https://survivor.acunn.com/tv-de-yok-ada-konseyinin-montajsiz-goruntuleri-14022017-1114202-video

Orijinalden alıntı: Axel Manning

Cumali gibi adamlar sinsi ve kindar olur. Dışarıya safmış gibi görünüp insanların davranışlarını gözlemler ve ileride buna göre hamle yapar. Saf diyorlar
    quote:

Cumali gibi adamlar sinsi ve kindar olur. Dışarıya safmış gibi görünüp insanların davranışlarını gözlemler ve ileride buna göre hamle yapar. Saf diyorlar

CUMALİ ALAYINI YOLLAYACAK..
    CUMALİ REYİZ ADAMDIR!!!!! ADAM!!!!!
    |
    |

• Binbaşı
    1428 Mesaj
    Bu sene Son elemelerde 2-3 erkek atlet elendi. Ya beklenilen kadar iyi çıkmadılar ya da çok iyi çıktılar o yüzden alınmadılar.

Hatta 1 tanesinin yedeklerde olduğu söyleniyor. Bence erkek atlet almak haksızlık. Atlet alınırsa karşıya da parkurcu veya yine erkek atlet alınması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

gizem.k hariç adı geçenler güç katar gönüllülere

|
    |

Hala Turabi'nin zekasını tartışanlar var. Olaya tamamen düz mantık bakıyorum. Zeki olmayan birinin kitap kitap söz ezberleyebilmesine imkan var mı?
    quote:

Hala Turabi'nin zekasını tartışanlar var. Olaya tamamen düz mantık bakıyorum. Zeki olmayan birinin kitap kitap söz ezberleyebilmesine imkan var mı?

Kitap kitap söz dediğin de facebook atarlı sözler sayfasından çalıntı..

• Çavuş
    83 Mesaj
    Romanya da en iyi yarışmacı Ionut.Şampiyonluğun en güçlü adayı.Ernesto yu 2 kere Daniel i bir kere tokatlamasına rağmen adama söz hakkı bile verilmedi.5 sayının 3ünü o almış ve Meksikaların en iyilerini yenmişken.

Önceki yarışmada da yenildi ve sakatlandı.İki tarafa da bakarsak Ernesto ve Daniel Ionut tan daha iyi.İki tarafı da izlemiş olarak söylüyorum.Ionut daha baskınlığını tam oturtamadı Romanya da.En hızlı yarışmacı olmasına rağmen.Çok seri ama kontrolsüz.Pat küt dalıyor parkura.Kendini sakatlıyor.Bitiriciliği ve soğukkanlığı ortalama.Kendi takımında finale kalan oyunların 1-2si dışında çoğunda çıkmadı.Meksika ile oynanan oyunda günündeydi.Ernesto ve Daniel Ionut tan daha iyiler

Ionut un seriliği dışında göze güzel yanı yok.Daniel ve Ernesto yarışlarını izlemek ayrı heyacanlı.Her oyunda göze güzel gören hareketler sergiliyorlar.

Daniel jimnastikçi,Ernesto parkurcu,Ionut dövüşçü(tam branşını bilmiyorum adada ilk bölümlerde hareketler falan yapıyordu.)

• Yüzbaşı
    724 Mesaj

her hafta 100 bin liralık sms atarlar finalde de 1 milyon basarlar 500 bin lira kazanırlar. off deli para
    adam amerikada yaşıyormuş öyle sürünerek yaşayab bir tip olmadığı da belli hatta acunların aile dostu gibi bişeymiş.
    atsınlar nolcak ki bi yere kadar. her fakir olan gururlu olacağı her zengin olandan havalı mı olacağı bunu mu demek istediniz acaba
    |
    |
    Alinda98 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ever pathetic ever fools..
  • Çavuş
    83 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Gamze yazanlar net bir şekilde açıklama yaparken Ecem yazanlar konuşurken saçmalamışlar. Bir tek Melih, sms'i diğer kızlardan fazla olduğu için onu yazdığını söylemiş dürüstçe.

https://survivor.acunn.com/tv-de-yok-ada-konseyinin-montajsiz-goruntuleri-14022017-1114202-video
    quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Gamze ye daha yakınım ondan yazdım dese daha inandırıcı olur.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Zekanın anlamsız yerlere yönlendirilmesi zeki olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 4 mısra ezberleyemeyen dolu insan var.
    |
    |
    maracanna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Lavınıa

Havalı değil ki adam şuana kadar bir üst perdeden bakışını görmedim cumaliye gırgırı dışında onu hakanda yaptı zaten.
    Kendi ailesinin attığı kadar arkadaşlarıda atsa ooo fan sayfasına bile takipçi satın almışlar
    |
    |
    ngn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşte o kontrolsüzlüğü ve atışlar da istikrarsız olması sıkıntı. Şimdi bir sitede yazanı çevirdim mühendis diyor Ünlülerdeki oyuncu Vladimir de iyi gidiyor. Hız olarak fena değil, bitiriciliği daha iyi. Ve de dikkat ettim, hep sakin kalıyor, çirkeflik yapmıyor. Nasıl bir grup toplandıysa çirkef olmayan birkaç kişi var sadece
    |
    |
    Karınca M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cumali başkan halkın adamıdır...

Cumali başkanın askerleriyiz....

|
    |
    Ahahha yeni bölümde Adem,Ümit karana'a,Ümit Davala diyor yanlışlıkla,Ümit te Adem'e Atakan dio.

Ahhahababszv

|
    |

Mühendis olduğuna inanmam

Adam ilk bölümlerde adada birkaç tekme artı döner tekme attı.Sıradan bir insan bunları yapamaz.

Vlademir actör birde.Ünlülerin en iyisi.Efendi de.Gökhan Keser gibi.

Çirkeflikte böyle bir topluluk görmedim

Futbol oyununda gönüllülerde bir kız sakatlanmıştı.Baya oyuna çıkmadı.Gönüllülerde kız az olduğu için ünlü kızları hep dışarda kaldı.5 kızın 1i oynadı.Ünlülerde dövüşçü bir kız var ismini unuttum şimdi.Buna laf attı sakat değilsin oyunda kaçıyorsun gibilerinden.Ne muhabbet döndü.Sonra oyun sonu Alina buna kızdı.O muhabbetler çok iyiydi de anlamadım

Bu Rumenlerin yarıştan çok birbirleriyle sürtüşmeleri daha eğlenceli
    |
    |
    franz392 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 20 gün cezanın, 19 gün 11 saat 41 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

Ramil Guliyev yedeklerden katılacak
    quote:

Orijinalden alıntı: senertheking

Ramil Guliyev yedeklerden katılacak

Ooooo! Gönüllüler’e gelir umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Daha çok izlenmek için ingilizce altyazı koymayı akıl etselerdi keşke. Hiçbir konuşmayı anlamıyoruz ama bunları izlemek bizimkinden daha çok zevk veriyor şimdilik.
    |
    |
    Karınca M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    İkisi birbirine o kadar çok benziyo ki.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sulozanger

sevdiğim bir programı içinde nihat doğan var diye seyretmiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: sulozanger

sevdiğim bir programı içinde nihat doğan var diye seyretmiyorum.

Nasıl patates olduğu belki daha çok sevindirir
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.