Şimdi Ara

Survivor 2018 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Benim favorim Cumali

Şaka şaka tabiki de murat reyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Hani Ocakta başlayacaktı? Şubat nerden çıktı şimdi

5 Ocak demişti acur Bugün de Şubat demiş :(

• Şubat olması iyi oldu o neydi öyle ocaktan temmuza sıkıyor adamı subat haziran

Röportajdan alıntı

Acun " en merak ettiğim performans Turabi. Turabiyle konuştum ona ŞAMPİYON OLAMAYACAKSIN dedim. O da olacağım abi göreceksin dedi merakla bekliyorum Turabinin performansını. "

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor 2018

Barzo ile nagihan kamki olacaklar belli oldu

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Yarışmanın süresini kısaltmaktan çok yarışmacılara hazırlık süresi vermek için Şubat'a alındığını düşünüyorum.

• Murat Ceylan da ilk All Star'a "albüm yapacağım, dünyaya açılacağım" diye katılmadı. Müzik piyasasında çuvallayınca yine Survivor'a dönüş yapmış Severim, efendi çocuktur. Ancak şampiyon olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Murat Ceylan da ilk All Star'a "albüm yapacağım, dünyaya açılacağım" diye katılmadı. Müzik piyasasında çuvallayınca yine Survivor'a dönüş yapmış Severim, efendi çocuktur. Ancak şampiyon olamaz.

Murat wish şampiyon olacaktır

Wish tayfa teraziye tık sesimizi duyuralim

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Yarışmanın süresini kısaltmaktan çok yarışmacılara hazırlık süresi vermek için Şubat'a alındığını düşünüyorum.

10+10 bekliyorum yarışmacı sayısını 24 26 falan çok abartı önceki seneden gördük ilk elenenleri çoğumuz unuttuk sadini kac kişi hatırlıyor atakanli sezondan yagmuru sedayi kaç kisi hatırlıyor geldiler gittiler 20 kisi olsun hepsi 15 şampiyon olacak isim olsun en az

Geçen sene kac şampiyon olur dediğimiz kişi vardı

Ogeday 1 ilhan 2 serhat 3 sema 4 adem 5

2016'da atakan 1 semih 2 nagihan 3 serkay 4

Simdi 2018 bakalim kac kişi açıklandı 6 kac şampiyon olsa şaşırmam diyecek kişi var sayalım

1 turabi 2 merve 3 murat 4 sema 5 nagihan

Gönüllülerdeki arkadaş dışında hepsi ilk dörde girmiş isimler şampiyonluk adayi son 7-8 kişide takvim sıkıştı diye ayni hafta içinde 3 kisi elenmesindense her hafta 1 kisi elensin 20 kisi olsun kalabalık o kadar da güzel değil

• Arkadaşlar murat ceylanı nerden biliyorsunuz? Acunun twitter ve instagramında onla alakalı birşey yok. nerden acıklama yapıldı?
  • Murat harika yarışmacı. Mukemmel bir hızı var ve çok iyi sürünüyor. Ogeday eğer gelmezse Muratı desteklerim gibi

Bakalım zaman gösterecek

• quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

Arkadaşlar murat ceylanı nerden biliyorsunuz? Acunun twitter ve instagramında onla alakalı birşey yok. nerden acıklama yapıldı?

Acun aramızda kalsın mi ne öyle bir programda söyledi

https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/survivor-2018-all-star-kadrosunda-bir-isim-daha-belli-oldu-murat-ceylan-survivo,aH-9jssOf0Kx9sMdKvVyAg

• Survivor 2018

Adam yerli di caprio

• Survivor bu sezon 12-15 bandında seyredebilir şu an sektörü sürükleyen 2,5 dizi var geri kalan her gün 10 üstünü görecektir kanalların 4 ve üstü reytingle kazanç sağladığı düşünülürse 12 reyting demek money money money

• Turbo Turabi bir kere daha kazanmaya geliyor. Turabiciler artılayın da gücümüzü görsünler

"Ben turbo Turabi'yim. Kazanma hırsım benim yakıtım"

-Turabi Çamkıran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 22 Kasım 2017; 15:54:34 >

• Acun dışında Survivor'ın resmi hesapları da açıkladı. İyi oldu, ilk isimlerden sonra herkes çirkef olacak herhalde demiştim bir an 2013'te şampiyon olsun istiyordum ama performansı diğer üçlüden biraz geride kaldığı için olmamıştı. O yüzden Murat'ın iyi hazırlanması şart, 2013'te bir kere kaybettiği için etkilenip istikrarı yakalayamadığı oyunlar vardı. Ümit'e de fazla oyun kaybetmişti. Ama mesela oyunları iyi çözüyordu, özellikle son haftalarda bir oyunda hareketli bir denge etabı vardı, düz yolda koşar gibi geçmişti orayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Turbo Turabi bir kere daha kazanmaya geliyor. Turabiciler artılayın da gücümüzü görsünler

"Ben turbo Turabi'yim. Kazanma hırsım benim yakıtım"

-Turabi Çamkıran

" ya çıkın karşıma ortalığı inletin ya da çekilin kenara turbo turabiyi seyredin. "

• Turabi iyi performans sergilemese bile oylarla şampiyon olur. Geçen sene birkaç bölüme baktım. Puanlama sistemi aynen devam ediyorsa Turabi rahat davranır. Bununla ilgili ciddi değişiklik şart.
  • Ahahahabah çok sevindim be Murat açıklanmış

Tüm all star muhabbetlerinde Hep keşke Murat gelsin yazdım. Diye diye getirdim adamı

Benim survivor tarihinde en sevdiğim adamdır Murat. Efendi,düzgün bir insan.

Sonu Şampiyonluk olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Turabi iyi performans sergilemese bile oylarla şampiyon olur. Geçen sene birkaç bölüme baktım. Puanlama sistemi aynen devam ediyorsa Turabi rahat davranır. Bununla ilgili ciddi değişiklik şart.

Wish geliyor Turabinin şansı yok

• Yinemi turabi

Suyunu cikarmayin ezberledik adami

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.