Şimdi Ara

Survivor 2018 (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.194.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: panter20

BAYRAMPAŞA'NIN ASLANI, SURVİVOR'UN FATİHİ!

SU GİBİ AZİZ, ATEŞ KADAR YAKICI!!

BEKLE BİZİ SURVİVOR 2018

ŞAMPİYON ERDİ REİS ULAN ALTIN HARFLERLE YAZILACAK GÖKYÜZÜNE!!!

Survivor 2018

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
    Gölgende bana da, bana da yer ver.
    Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar:
    Yurda ay yıldızının ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün
    Kızıllığında ısındık;
    Dağlardan çöllere düştüğümüz gün
    Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı;
    Barışın güvercini, savaşın kartalı
    Yüksek yerlerde açan çiçeğim.
    Senin altında doğdum.
    Senin altında öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim:
    Yer yüzünde yer beğen!
    Nereye dikilmek istersen,
    Söyle, seni oraya dikeyim!

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 21 Kasım 2017; 5:49:59 >
  • panter20 kullanıcısına yanıt
    erdinin dublörünü bekliyoruz aksi halde aynı filmi izlemek hoş olmaz.
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Çok net hatırlıyorum. 20 metre parkurda sadece atışa dayalı oyunlardı. Premses dediğin Begüm, Nagihan'a tek oyun vermezdi orada. Nagihan'ın başa baş geldiği parkur sonlarını izle sen eğer unuttuysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trebonianus

Hala serhati bekleyenler boşuna beklemeyin

Serhat akından şok sözler!

Serhat Akın verdiği röportajda Survivor'a katıldığı için pişman olduğunu itiraf etti. Ardından, Acun Ilıcalı'nın kanalında olan Survivor Panorama'yı yerden yere vurdu.

TV8 erkanlarında yer alan Survivor 2017'nin hırslı yarışmacılarından Serhat Akın verdiği röportajda yarışmaya katıldığı için pişman olduğunu dile getirdi. Acun Ilıcalı'nın kanalında yer alan Survivor Panoroma programı sunucuları Duygu Çetinkaya ve Hakan Hatipoğlu'na demediğini bırakmadı. "HAKAN HATİPOĞLU, AŞAĞILIKÇA 5 AY ELEŞTİRMİŞ"

"Survivor'a gitmeni eleştiren çok oldu. Sen gittiğine pişman mısın?" sorusuna Serhat Akın şöyle cevap verdi: "Sırt çantamı aldım gittim. Hiç ne olduğunu bilmiyordum. Ama bu kadar zor olacağını, bel altı vurmalar olacağını bilmiyordum. Şu beni çok üzdü: Panorama programlarında öyle bir algı yaratılmış ki... Hakan Hatipoğlu (Survivor yorumcusu), aşağılıkça 5 ay eleştirmiş. Bana, şerefsiz falan her şey desin, ama bu algının nereye gideceğini hesap etsin. İki çocuğum var. Eşime veya çocuklarıma küfür edilirse… Hatipoğlu'na ve bütün Panoramalacılara soruyorum: Onların karısına, çocuğuna küfür edilseydi hoşlarına gider miydi? Benim hanımım Survivor yarışmacısı değil. Eski yarışmacı Duygu Çetinkaya kim ki benim çocuğumun Türkçe bilmediğini söylüyor. Bunlar beni çok yaraladı." SERHAT AKIN: SURVİVOR'A GİTTİĞİME ÇOK PİŞMANIM

Survivor'a gittiğime çok pişmanım diyen Serhat Akın, "Aileme çok zarar verdi. Ya çocuğu olmayan, kimi kimsesi neyi olduğu belli olmayan biri benim çocuğuma Türkçe bilmiyorlar diyemez. Ben çocuklarına Rusça da öğretirim İtalyanca da Fransızca da... Sana ne! Çok belden aşağı vurulmuş. Müdahale edilmesi gerekir. Acun Ağabey, bir gün bana sorarsa diyeceğim budur. Bu olaylar beni çok etkiledi. Kanıma dokundu." dedi. "GÖNÜLLÜ OLARAK GİTSEM ŞAMPİYON OLURDUM"

Survivor'da şampiyon olamamasını da dile getiren Serhat Akın "Gönüllü olarak gitseydim kazanırdım. Sokakta da bana bunu çok söylediler. Ünlü olmak, özellikle futbolcu olmak handikap. Ünsüzler hep ajitasyon içindeydi. İstedikleri kişiyi iyi yansıtabiliyorlar. İlhan Ağabey, beni aradı "Ya biz ne kadar kötü insanmışız. Sabriye ise dünya iyisi insanmış" dedi. Sabriye kötü insan değil. Oradaki herkes iyi. Ama birileri dersini iyi çalışmış, olayı iyi çözmüş!" ifadelerinde bulundu.

Adam haklı,hakan konusunda da haklı.Ayarci hakan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serhat adamın dibidir katılmaz.futbolcu kontejanından ümit veya yattara gelecek.esas mağdur reis katılırsa adamlığını sorgularım finali kaybedince fanları acuna analı bacılı sülaleli küfürler etti hemde haftalarca sürdü bu eylemler.
    Kadrolara bakıyoruz hep sakin adamlar gelecek gibi görünüyor bir nihat doğan var troll ama kendisi 2 yıl turabiyi destekledi barzo ittifakı kurarlar
    Turabiye posta koyabilecek adamlar maalesef katılacak gibi görünmüyor:
    hasan,nihat.a,atakan,serhat, bir de takışırsa bozuşursa mağdur reis
    Belki murat birşeyler yapabilir ama çok sert posta koyacak kadar sert değil.
    Ha bir de 3T var gerçi o herkese posta koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 21 Kasım 2017; 12:7:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trq_

Çok net hatırlıyorum. 20 metre parkurda sadece atışa dayalı oyunlardı. Premses dediğin Begüm, Nagihan'a tek oyun vermezdi orada. Nagihan'ın başa baş geldiği parkur sonlarını izle sen eğer unuttuysan.

sonuçta atışa dayalı oyun oyndur,all starda son ay premses begüm, maydını çok net tokatladı,bilmeyenler için söyliyeyim begüm fotomodel,mankendir. nagihan premsese çerez gibi yer
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Nasılsa göreceğiz birkaç aya. Tartışmanın sonu yok. Allah'a emanet.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Mağdurun fanlarının bir kısmı yarışmadan sonra hayal kırıklığına uğradı zaten. Sevgilisiyle pozlarını görünce şok oldular, Acun ile takılmaya devam edince de iyice bozuldular. Tabi bunlar kandırıldığını düşünenler. O bahsettiğin küfredenlerin bazıları 'Yeter ki seni izleyelim, Acun'a da katlanırız artık' gibi şeyler demeye başlamış.
  • acun reyting istiyorsa ne yapıp edip atakanı ikna etmesi lazım.yoksa havasını alır.
    ogedayın bile katılacağı garanti değilken nasıl bi mixstar olacak bakacaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Mağdurun fanlarının bir kısmı yarışmadan sonra hayal kırıklığına uğradı zaten. Sevgilisiyle pozlarını görünce şok oldular, Acun ile takılmaya devam edince de iyice bozuldular. Tabi bunlar kandırıldığını düşünenler. O bahsettiğin küfredenlerin bazıları 'Yeter ki seni izleyelim, Acun'a da katlanırız artık' gibi şeyler demeye başlamış.

Evet bir de mağdur reisin manita olayı vardı unutmuşum ne yalan söyliyeyim mağdur reisi her ne kadar şovmen olarak görsem de,geçen sezon sürekli 7/24 mağdura yatmış olsa da eğer olur da yarışmaya katılıp bir de üstüne turabiye cephe alıp posta koyarsa gözüme çok girer

Mix starın özeti şu

1)atakan katılmazsa maalesef turabi ağır favori (acun bence şamp yapmaz ama sonuna kadar sömürür)

2) performansın isterse sıfır olsun turabiye posta koyarsan birleşme partisine kalman garanti

3) turabiye posta koyup bir de oyun alabiliyorsan (performans) final garanti

Hakan,yiğit,murat,ümit ve bilimum sakin,efendi yarışmacılara duyurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Evet bir de mağdur reisin manita olayı vardı unutmuşum ne yalan söyliyeyim mağdur reisi her ne kadar şovmen olarak görsem de,geçen sezon sürekli 7/24 mağdura yatmış olsa da eğer olur da yarışmaya katılıp bir de üstüne turabiye cephe alıp posta koyarsa gözüme çok girer

Mix starın özeti şu

1)atakan katılmazsa maalesef turabi ağır favori (acun bence şamp yapmaz ama sonuna kadar sömürür)

2) performansın isterse sıfır olsun turabiye posta koyarsan birleşme partisine kalman garanti

3) turabiye posta koyup bir de oyun alabiliyorsan (performans) final garanti

Hakan,yiğit,murat,ümit ve bilimum sakin,efendi yarışmacılara duyurulur

Mağdur bunları okuyordur belki de Geçen sezon gönüllüler pasifti, oyunlar dışında pek izleyemiyorduk onları. Hem bundan dolayı hem de rakipleri tecrübeli olacağı için gönüllülerde hem performansı iyi olan hem de karakter olarak ağırlık koyacak birileri olmalı, Acun herhalde sportif adamları getirir diyeceğim de aklıma Cumali geliyor
  • Survivor 2018

Uslup reyiz De yokmuş

• Hasan'ın olmamasina sevindim ben cevherciydim

• franz392 kullanıcısına yanıt
    acun çok övünüyordu ya biz casting yapıyoruz diye all stardan sonra yaptığı castleri gördük 2016 da bula bula avm tikilerini buldu 2017de ise alayı pasif adam buldu son 2yıl survivor fiyaskoydu özellikle geçen sezon rezalet ötesiydi.

acun bu sene erkek atlet getirecek adam parkurda her türlü ünlüleri tokatlar ne turabi ne hilmicem ne atakan geçebilir ama iş atışta bitiyor.ogeday gibi atış anında nefes alıp odaklanıyorsa el ayarı varsa soğukkanlıysa işi götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Hasan'ın olmamasina sevindim ben cevherciydim

hocam desteklemediğin yarışmacı yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Hasan'ın olmamasina sevindim ben cevherciydim

Adamdır adam hasan

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Atletlerin koordinasyonu(mesela el ayak) iyi oluyor, zaten bugüne kadar katılanların hepsi iyi veya ortalama üstü atışçıydı. Ama karakter olarak hepsinde sorun vardı. O erkek atlet onlar gibi değilse favorilerden biri olur.
  • Gönüllüler takımının yarışmacılarından biri:https://www.instagram.com/selcukkilicofficiall

Kendisi kick boksçu. Ancak kolpanın önde gideni. WCO diye bir organizasyonda şampiyon olmuş, dünya şampiyonuyum dile dolanıyor ortalıkta. Bunun nasıl bir çevresi, tanıdıkları varsa kimsenin bilmediği bir organizasyonda yine kimsenin tanımadığı bir rakibi yenerek şampiyon (!) olması spor basınımızda yer edindi. Bildiğin haberlerde dünya şampiyonu diye lanse ettiler adamı.

Ek olarak kendisi oyunculuk yapıyor. Zaten Survivor'da yarışanların büyük bir çoğunluğu öncesinde televizyona çıkmış, kameralara alışık isimler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 21 Kasım 2017; 18:35:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Gönüllüler takımının yarışmacılarından biri:
    https://www.instagram.com/selcukkilicofficiall

Kendisi kick boksçu. Ancak kolpanın önde gideni. WCO diye bir organizasyonda şampiyon olmuş, dünya şampiyonuyum dile dolanıyor ortalıkta. Bunun nasıl bir çevresi, tanıdıkları varsa kimsenin bilmediği bir organizasyonda yine kimsenin tanımadığı bir rakibi yenerek şampiyon (!) olması spor basınımızda yer edindi. Bildiğin haberlerde dünya şampiyonu diye lanse ettiler adamı.

Ek olarak kendisi oyunculuk yapıyor. Zaten Survivor'da yarışanların çok büyük bir çoğunluğu öncesinde televizyona çıkmış, kameralara alışık isimler.

pavarotti gökhan arkadaşı,şaibeli dövüşçü barzo turabi volume2
  • quote:

Atletlerin koordinasyonu(mesela el ayak) iyi oluyor, zaten bugüne kadar katılanların hepsi iyi veya ortalama üstü atışçıydı. Ama karakter olarak hepsinde sorun vardı. O erkek atlet onlar gibi değilse favorilerden biri olur.

her yıl kadın atlet destekledim kadın atletten şampiyon olmaz öğrendim bakalım erkek atlet nasıl oluyor göreceğiz
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.