Şimdi Ara

Survivor 2018 (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Atletlerin koordinasyonu(mesela el ayak) iyi oluyor, zaten bugüne kadar katılanların hepsi iyi veya ortalama üstü atışçıydı. Ama karakter olarak hepsinde sorun vardı. O erkek atlet onlar gibi değilse favorilerden biri olur.

her yıl kadın atlet destekledim kadın atletten şampiyon olmaz öğrendim bakalım erkek atlet nasıl oluyor göreceğiz

Erkek atlet de şampiyon olamayacak yarışma başlamadan idda li bir şekilde söylüyorum

Survivor parkurunda sürünme denge tirmanma gibi etap ları dusunursek erkek atlet in çok bir avantajı olmaz başlangıçta çabuk çıkar önde olur ama dengeye tırmanmaya gelince avantajını kaybeder bir de bu işin sürünmesi atışı olacak o yüzden ben erkek atlet in hilmiye turabi ye yiğite felan fark atacağını düşünmüyorum farki geri dönüşlerde acacaktir ama kapatırlar o farkı daha güç oyunları dayanıklılık gözün kapalı olduğu ve yüzme oyunlarını düşünürsek erkek atletin işi zor olacak

Kadın aletlerin durumu biraz daha farklıydı kadın atletler gönüllü kizlara göre daha atik ve cabuktular bir de geri dönüş işin içine girince gönüllü kızlar geride kalıyordu

Biraz iddialı oldu ama erkek atlet ile all star takımınin erkekleri arasındaki fark atlet kızlar ile gönüllü kızlar arasındaki fark kadar olmaz erkek atlet olacağına saglam kadın atlet koysun acun gönüllülere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Survivor 2018
  • All star kadrosundan finale turabiyi,diger kadrodan yanina birini koyarlar iste.

All star takimindan iki kiisi finale gidemez.

• Acunun çağıracağı erkek atlet üst düzey bir atlet ise senin yazdıklarını yapar:sürünme,tırmanma,denge

Olay sadece koşmak değil.sprinter özelliği de olacak burada iş el ayarı atışa kalıyor.dayanıklılık yarışmalarında iş yapar.ama yüzme olayı farklı ve güç oyunlarında tırtlayabilir. Ben acunun tırt erkek atlet getireceğini sanmıyorum.bir de gönüllülerde kadın atlet olacak gibi tahmin ediyorum yoksa nagi,merve,sema ile baş edemezler.

1 nagihanın erkek versiyonu

2 atakan tarzında kompakt erkek yarışçı

3 bir veya iki tane de kadın atletle gönüllü takımını kurtarır.

• türkiyenin 6 aylık gündemi başladı geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Hasan'ın olmamasina sevindim ben cevherciydim

hocam desteklemediğin yarışmacı yok zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ogeday katılırsa kesinlikle domine edecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

Acunun çağıracağı erkek atlet üst düzey bir atlet ise senin yazdıklarını yapar:sürünme,tırmanma,denge

Olay sadece koşmak değil.sprinter özelliği de olacak burada iş el ayarı atışa kalıyor.dayanıklılık yarışmalarında iş yapar.ama yüzme olayı farklı ve güç oyunlarında tırtlayabilir. Ben acunun tırt erkek atlet getireceğini sanmıyorum.bir de gönüllülerde kadın atlet olacak gibi tahmin ediyorum yoksa nagi,merve,sema ile baş edemezler.

1 nagihanın erkek versiyonu

2 atakan tarzında kompakt erkek yarışçı

3 bir veya iki tane de kadın atletle gönüllü takımını kurtarır.

İnşallah gelmez erkek atlet. Zıplama-sürünme vs kötü olsa bile parkurların çoğu iki tur olduğu için depar kısmında fark atacaktır. Hıza dayalı bir yarışmada işi hız olan adamı yarışmaya almak bence haksızlık. İşin kötüsü yarışmaya performans dışında bir şey katmayıp performansından dolayı şampiyon olma ihtimali bile olabilir.

Bence şampiyonlar veya finalistler performans dışında da izlenebilirlik katabilmeli.

• Turabi deyince aklıma hasanın konseyde onu rezil etmesi geliyor ama sonra karekter koyamadığı için begümün bile arkasında kalıyor

• Ogeday geliyor sanırım

• Semih Öztürk yok napim ben böyle all starı.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    bence hem erkek hemde bayan atlet gelecek gönüllülere,ayrıca kompakt yarışmacı da gelecek
    yoksa ünlüler takımı zaten ağır favori,öteki türlü takımlar dengelenemez,ünlülerde bırak 2'yi 3 defa survivor görmüş adamlar olacak,bir de deneyim konusu da var.gerçi acun her şekilde ayar çeker orası ayrı konu ama takımları bir şekilde dengelemek şart
    nagihan-merve-sema gibi atletlerin karşısına damla-sahra-berna.c gibi iyi de olsa üst düzey gönüllü bayan koyamazsın bu tip bayanlar bir yere kadar mücadele edebiliyor kadın atletin karşısında kadın atlet olmalı -ki 3 tane first class kadın olacak,geçmişi hatırla bu saydığım üçlü eğer atış anında el ayarını tutturamadığı zaman rakibi sayı alabiliyordu 2014den beri bu böyle,yani merve atışı yapamazsa rakibi kazanıyordu,parkurda veya güç-dayanıklılık oyunlarında kadın atletler bile eziyordu böyle ezik ezik gönüllü bayan yarışmacı olmayacak dengeleme adına kadın atlet şart

at fava bekle

• Murat Ceylan'ı da açıklamış Acun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STMUS -- 22 Kasım 2017; 13:36:39 >
  • 10 Şubat'ta başlıyormuş

• Ohhh be murat reyiz kesin olarak survivorda

• 10 subatta olucaksa atakan da gelebilor belki? murat&hilmi finale

• Survivor 2018

Şampiyon belli

• Murat adam wish Survivor'da böylelikle kimi destekleyecegimiz erken belli oldu seninleyiz wish başkan

2013'de şampiyonluk kıl payı gitmişti allstar şampiyonluğu sana çok yakışacak

• Survivor 2018

Benim favorim açık ara barzo reyiz djsjdks

• Hani Ocakta başlayacaktı? Şubat nerden çıktı şimdi

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.