Şimdi Ara

Survivor 2018 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: rororo4

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

Nagihan > sema > merve

Ozamn sole olur,

DAMLA >Nagihan>Sema>Merve

Survivor 2018
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

http://www.strawpoll.me/14434773

@fenerliso Halk ne derse o buyrun oylamaya

Kim daha iyi Survivor yarışmacısı

Nagihan

Merve

Sema

Oyunuzu verin

üçünü de destekledim nagihan, sema ve merve den daha yaşlı ama ikisinden de iyi.ama aralarında muazzam fark yok.nagi puzzle hariç sıkıntısı yok atışları el ayarı daha iyi.ada yaşantısında değil ikisini bütün kadın yarışmacıları cebinden çıkartır. ben 4-5metrelik hindistan ağacına tırmanan kadın görmedim
    sadece nagi tırmandı o ağaçlara kadın komando gibi mübarek.2016 da hazırlanmadım demişti bu defa hazırlanıyormuş göreceğiz the punisher reisi. 2016da ki gibi çok agresif olmaması gerekir.yoksa tepki çeker artık bir zahmet öğrenmiştir sadece oyun kazanarak değil karakter de koyması gerekir

ha şu da var atlet tayfası asla şampiyon olamaz.en fazla finalist. belki yeni katılacak erkek atlet tabuları yıkabilir göreceğiz

• Ünlülerin kızları Nagi, Sema, Merve ise gönüllüler hiç çıkmasın bile sahaya..
    Bu ne arkadaş. Şimdi Acun ezici üstünlük olmasın diye gider mal mal hatalar yaptırtır bunlara atışlarda. Son Survivor'da iyice mal yerine koymuştu seyirciyi.

Zaten böyle format mı olur abi? Gönüllüler her zamanki gönüllüler ayarında bir takım olacak. Karşısında ise şu ana kadarki efsane Survivorlar. Bu iki takım denk mi şimdi? Ama merak etmeyin, Acun reyiz denkler bir güzel. Hatta der ki "Gerçekten bu efsanelere bile kök söktürdünüz , açıkçası sizden böyle bir takım çıkacağını ben bile ummuyordum." Şu açıklamayı duyacağımdan adım gibi eminim nedense.
  • Kesin olan isimler: Nagihan, Merve Aydın, Sema, Damla, Elif, Cumali, Hakan Hatipoğlu, Turabi, Yiğit Dikmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Kesin olan isimler: Nagihan, Merve Aydın, Sema, Damla, Elif, Cumali, Hakan Hatipoğlu, Turabi, Yiğit Dikmen.

Kulisci hakan 3. Seferde de elek olur. Bir yere kadar aklı ve performansı ile gider ama asla son 4 e kalamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan Hatipoğlu adam gibi adamdır Survivor aleminin en delikanlı yarışmacılarındandır.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Zaten 4 e hic kalamadiki :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All star takımına 2-3 tane erken elenecek tip koyarlar mutlaka. Dağhan,Yunus gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

All star takımına 2-3 tane erken elenecek tip koyarlar mutlaka. Dağhan,Yunus gibi.

Erdi xd

• Yigit elenir gider. Hızlıydı ama çok kedi gibiydi. Bide duruşu yoktu bence. İşi zor.
  • irem akın diye bir kız vardı dövüşçü olan, geçen sene kalp probleminden dolayı katılamamıştı, yine deneyeceğim diyordu bakalım katılacak mı

hakanın katılması iyi olmuş, atakan gelmezse ünlülerde sempati duyabileceğim bir erkek yarışmacı olacak, yine beybladelik yapıp turabiye yanaşmaya çalışmazsa tabi. ogeday geçen sene boksöre karşı uyuzluğumdan dolayı şampiyon olsun istiyordum ama çok sevdiğim bir karakter olmadı, bir de o kadar bayık bayık sözler sarfettiği sevgilisinden ayrılmış, tam şovmen hareketleri. zaten şampiyon olunca paranın yarısını kardeşim dediği için bağışlayacak sandım o da fos çıktı. atakan gelse güzel olacaktı, boş boş dövüşlerle uğraşıyor, tırstığından gelmiyordur, zirvede bırakacak kendince

kadınlardan damla ve semaya sempatim var. gönüllülerden efendi veya hanımefendiliğine ek olarak iyi bir yarışmacı çıkacak mı göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 19 Kasım 2017; 18:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

All star takımına 2-3 tane erken elenecek tip koyarlar mutlaka. Dağhan,Yunus gibi.

Erdi xd

• Bir tek sen eksiktin şikeci hakan.keşke panoramada boş yorumlar yapsaydın

• KARİZMA

Survivor 2018

• O değilde Begüm katılmasa çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

KARİZMA

Survivor 2018

Bu kız bu adama nasil bakmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

KARİZMA

Survivor 2018

Turabinin daha once eledigi adamlari neden tekrar aliyon Acun, bu adamlar mi Turabiden sampiyonlugu alaacak.

Ogedayi,Atakani,Ademi faalan getir baride az heyecan olsun.

Turabi gozu kapali sampiyon olur o gelenlere karsi.

• Survivor 2018

Elif bildiğimiz gibi .d

• Yattara geliyor sanırım atış başkan atışta turabi vs yattara

• Ataaknin ocakta maci var,zaten gelmeyecekti artik kesinlesti diyebilirz

Acilen Turabiye bir rakip lazim bole olmaz az heyecan yapalim.

Sizce turboyu kim zorlar.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.