Şimdi Ara

Survivor 2018 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.196.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    yattara yetersiz, atakan ve hilmi gelmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

yattara yetersiz, atakan ve hilmi gelmeli.

Hilmicem belki Atakan zor

• tuğs@n kullanıcısına yanıt
    Nagehan başa baş geldiği oyun sonlarında panikten atış yapamayan birisi. Sema ve Merve tokatlar her türlü.

Doğuştan gelen özellikler sınırlıdır. Öyle olmasaydı basketçiler, futbolcular vs. şut çalışmazdı. Çalışarak her türlü özelliğini büyük oranda yükseltirsin.
  • trq_ kullanıcısına yanıt
    All starda gönüllülerde begüm ünlülerde merve kalmıştı o sezon son ay her oyunda begüm nasıl tokatlıyordu merveyi unuttuysan izlemeni öneririm.merve önce PREMSES begümü yensin sıra nagihana gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğs@n -- 20 Kasım 2017; 17:40:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Bu Sezon Kadroda NİHAT DOĞAN Olursa Bomba Bir Sezon Olur Katılmasını Çok İsterim ..
  • Survivor 2018

• Erkeklerde zorlanıyor Acun herhalde, kimse gelmek istemiyor gibi.

• ERDİ BAŞKAN , SURVİVOR ŞAMPİYON
  • quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Erkeklerde zorlanıyor Acun herhalde, kimse gelmek istemiyor gibi.

Bencede oyle,2 sampiyon kafadan yok,Altnkaya ve Atakan.

Hilmi var ama Turabiye karsi sansi cok.yok.

Ogeday kaliyo bitek oda hilmi gibi ezilir Turabiye.

Adem karakter olarak Turabiye ezilmez ama bu adamnda performansi kotu.

• ünlülerde baskın karakter olmalı yeri geldiğinde turabiye posta koymalı,yoksa sünepe sünepe hakan,yiğitin pasifliklerini izleyeceğiz. ah serhat reis keşke olsaydın barzoya postayı koyardın
    bu gidişle sırf atar yapıyor diye mağdur reisi desteklemek zorunda kalacağız o da 7/24 mağdura yatıyor bıkkınlık yaptırıyor
  • Klasik olarak forumda ilk haftadan kimler finale kalır tartışması başlasın.

Daha ünlülerde kimlerin katılacağını bilmiyoruz ama Atakan gelirse ağır favori yarışmada.

Turabi finale kalır elenir bu sefer. Turabiye ünlülerde kimse söz geçiremez diye düşünmeyin,efsane bir gönüllüler takımı geliyor.

Adem ve Ogeday hafife alınmamalı,Adem’in çok sağlam kitlesi Ogedayın da performansı var.

Hilmi cem yazılanların aksine gelirse yine favorilerden olur. Yancı,sönük bir tip olsa da nefret edilecek hiç bir şey yapmıyor. İyi performans gösterirse ve Turabiye karşı azıcık sesini çıkarırsa favorilerden.

Ünlü kızlardan şampiyon çıkmaz. Gönüllülerde iyi performans ve iyi karakter süpriz bir kadın şampiyon çıkarabilir.

Gönüllü erkeklerde Atlet varmış. Pek onaylamasam da(düpedüz haksızlık) o da favorilerden olur.

• nagihanın ''benden tavsiye istediler, onu önerdim'' dediği kadın vardı bir tane o da gelecek sanırım. birsen bekgözmüş, kadına son paylaşımlarında ısrarla sormuşlar survivor işini ama ne yalanlamış ne onaylamış, anlaşma aşamasındalar henüz sanırım
  • hacker olsam ilk isim dh veri tabanina sizip bu konu dahil icinde "survivor" gecen butun konulari silmek olurdu millete yararim dokunurdu muhtemelen.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Serhat yok, katılırsa çok net söylüyorum adam değildir. O kadar salladın Acun'a ona buna, o zaman bir daha bu adamlarla işin olmayacak.

Turabi de şöyle bir huy var, o adam yarışmadan önce birilerine takıyor. All Star'da "neymiş, Hasan Turabi'nin üstesinden gelirmiş" tarzı bir cümle kurmuştu. Yani sosyal medyada yazılanlara kafayı takıyor bu herif, kurularak gidiyor yarışmaya. Şimdi de herkes "Atakan şu Turabi'ye dersini verse" falan diyor. Turabi'nin yarışmadaki en büyük hedefi "katılırsa" Atakan olacak. Atakan için de aynı şey geçerli.
  • tırsıyordur katılmaya, boş boş maçlarla uğraşıyor. geçen sene twitterda artistlik yapıyordu allstarla alakalı, ''konuşması kolay, adamsan gelirsin'' derler adama gel hasan abinin öcünü al ve bir daha da katılmayıp efsane olarak yürü git ömür boyu

ayrıca serhatın acuna tüm söylediklerini duymamış olabilirim de kırgınlığı olduğuyla ilgili bir şeyler söylüyordu, adam değildir denecek kadar bir laf değil onlar. katılsa güzel olur, serhatı tanıyoruz zaten, boş konuşmakla eş olmuş adam
  • Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Ben katılacağını düşünüyorum. Hep yuvarlak cevaplar veriyor çünkü, hanım istemiyor deyip duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Serhat yok, katılırsa çok net söylüyorum adam değildir. O kadar salladın Acun'a ona buna, o zaman bir daha bu adamlarla işin olmayacak.

Turabi de şöyle bir huy var, o adam yarışmadan önce birilerine takıyor. All Star'da "neymiş, Hasan Turabi'nin üstesinden gelirmiş" tarzı bir cümle kurmuştu. Yani sosyal medyada yazılanlara kafayı takıyor bu herif, kurularak gidiyor yarışmaya. Şimdi de herkes "Atakan şu Turabi'ye dersini verse" falan diyor. Turabi'nin yarışmadaki en büyük hedefi "katılırsa" Atakan olacak. Atakan için de aynı şey geçerli.

Survivor all star: Atakan vs Turabi. Acun da Atakan’ın kazandığı sene demişti araba oyununda çok merak ediyorum ikinizin mücadelesini diye.

Zaten ikisi sürekli karşılaştırılıyor birbirlerine kurulmaları epey normal

• Survivor her ne kadar reytinglerde ilk sıralarda yer alsa da allstardan sonra zevksiz hale gelmişti. Turabi yine izlenebilirliği artırır ama program çok uzun sürüyor artık. Gereğinden fazla tantana ve dizi senaryosu gibi olaylar oluyor. İlk bölümlere bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 21 Kasım 2017; 11:10:39 >
  • Hala serhati bekleyenler boşuna beklemeyin

Serhat akından şok sözler!

Serhat Akın verdiği röportajda Survivor'a katıldığı için pişman olduğunu itiraf etti. Ardından, Acun Ilıcalı'nın kanalında olan Survivor Panorama'yı yerden yere vurdu.

TV8 erkanlarında yer alan Survivor 2017'nin hırslı yarışmacılarından Serhat Akın verdiği röportajda yarışmaya katıldığı için pişman olduğunu dile getirdi. Acun Ilıcalı'nın kanalında yer alan Survivor Panoroma programı sunucuları Duygu Çetinkaya ve Hakan Hatipoğlu'na demediğini bırakmadı. "HAKAN HATİPOĞLU, AŞAĞILIKÇA 5 AY ELEŞTİRMİŞ"

"Survivor'a gitmeni eleştiren çok oldu. Sen gittiğine pişman mısın?" sorusuna Serhat Akın şöyle cevap verdi: "Sırt çantamı aldım gittim. Hiç ne olduğunu bilmiyordum. Ama bu kadar zor olacağını, bel altı vurmalar olacağını bilmiyordum. Şu beni çok üzdü: Panorama programlarında öyle bir algı yaratılmış ki... Hakan Hatipoğlu (Survivor yorumcusu), aşağılıkça 5 ay eleştirmiş. Bana, şerefsiz falan her şey desin, ama bu algının nereye gideceğini hesap etsin. İki çocuğum var. Eşime veya çocuklarıma küfür edilirse… Hatipoğlu'na ve bütün Panoramalacılara soruyorum: Onların karısına, çocuğuna küfür edilseydi hoşlarına gider miydi? Benim hanımım Survivor yarışmacısı değil. Eski yarışmacı Duygu Çetinkaya kim ki benim çocuğumun Türkçe bilmediğini söylüyor. Bunlar beni çok yaraladı." SERHAT AKIN: SURVİVOR'A GİTTİĞİME ÇOK PİŞMANIM

Survivor'a gittiğime çok pişmanım diyen Serhat Akın, "Aileme çok zarar verdi. Ya çocuğu olmayan, kimi kimsesi neyi olduğu belli olmayan biri benim çocuğuma Türkçe bilmiyorlar diyemez. Ben çocuklarına Rusça da öğretirim İtalyanca da Fransızca da... Sana ne! Çok belden aşağı vurulmuş. Müdahale edilmesi gerekir. Acun Ağabey, bir gün bana sorarsa diyeceğim budur. Bu olaylar beni çok etkiledi. Kanıma dokundu." dedi. "GÖNÜLLÜ OLARAK GİTSEM ŞAMPİYON OLURDUM"

Survivor'da şampiyon olamamasını da dile getiren Serhat Akın "Gönüllü olarak gitseydim kazanırdım. Sokakta da bana bunu çok söylediler. Ünlü olmak, özellikle futbolcu olmak handikap. Ünsüzler hep ajitasyon içindeydi. İstedikleri kişiyi iyi yansıtabiliyorlar. İlhan Ağabey, beni aradı "Ya biz ne kadar kötü insanmışız. Sabriye ise dünya iyisi insanmış" dedi. Sabriye kötü insan değil. Oradaki herkes iyi. Ama birileri dersini iyi çalışmış, olayı iyi çözmüş!" ifadelerinde bulundu.

• BAYRAMPAŞA'NIN ASLANI, SURVİVOR'UN FATİHİ!

SU GİBİ AZİZ, ATEŞ KADAR YAKICI!!

BEKLE BİZİ SURVİVOR 2018

ŞAMPİYON ERDİ REİS ULAN ALTIN HARFLERLE YAZILACAK GÖKYÜZÜNE!!!

Survivor 2018

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.