Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: funky-nd

siz hala izliyonuz mu la

yeniler bilmez Funky eski tayfadandir özleniyorsun güzel insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlarda hep alp varken kavga ediyorlar ,acun varken hepsi melek
  • Biz kulis yapmıyoruz diyen gruptan Elif, Erdi'nin ismi zaten çıkacağı için Sadin'i yazıyorum diyor.

Daha önceki bireysel dokunulmazlıkta Ogeday kazanır Sadin'i söyler, Erdi'yi oylamada Gökhan ve grubu çıkarır potaya.

Bu sefer Gökhan alır, grubuna (kalanlara) Sadin'i yazın, Erdi'yi söyleme zevki bana kalsın der.

Bu yancılar hiçmi survivor izlemez buraya gelmeden. Hangi yancı ilerleyebildi survivor'da?

Berna hakkında o kadar at tut sonra Sadin'i çıkar. Hemde Berna ve Erdi potasında karşı taraftan biri gideceği kesin.

Ama ünlülerin sesli konuştukları şey, gönüllülerin çoğunun içten içe planladıkları olay ile aynı.

İnşallah bizden zayıf halka gider de güçleniriz mantığı. Ayrıca Sadin giderse olası karşı grup oylamasından bir kişinin azalması demek.

Gökhan Anıl'ı söylersem takıma ihanet etmiş olurum der.

İyide yarın öbürgün Burçak yerine Berna ismi verdiğinde bu cümleyi nasıl hazmedicen?

Cidden ya bunlar hiç survivor izlemiyor, yada dedikleri gibi açlık vs insanda kafa bırakmıyor...

• Ne zamandır izleyemedım yarışmayı, hürriyette haberlerı okurken furkan ve adem tartışması dıye bır haber gordum. Sanırım bu akşam kavga var, adem adamdır.
  • ahahaha ulan bu furkan kim ? Ademe adam olackasın oğlum kimsin sen filan diyor. Adem bir tane çaksa yarısı boşe gidecek artise bak. İlk günden beri bu furkana gıcıktım boş yere gıcık olmuyormuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 28 Şubat 2017; 14:18:19 >
  • symon1907 S kullanıcısına yanıt
    Gökhan yarın Bulut-Anıl ikileminde kaldığında bakalım takımına ihanet edecek mi? Şimdilik hazırda Erdi, Sadin var o yüzden biz takımı düşünüyoruz ayağı yapıyorlar ama bunlar gittikten sonra maskeler düşecek.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    sedat ve ilhan yürüyen ego abileri var kimse bişey diyemez furkan agaya!!!
  • Survivor 2017 | Final

Adem başkan ada yönetime bu akşam el koyacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 28 Şubat 2017; 14:51:3 >
  • acun sıtesınden bır yorum :) meseja dıkkat !!

Survivor 2017 | Final
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

acun sıtesınden bır yorum :) meseja dıkkat !!

Survivor 2017 | Final

Ortadaki mesajı 10 kere okudum ama hiçbir şey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok5800

sedat ve ilhan yürüyen ego abileri var kimse bişey diyemez furkan agaya!!!

Aynen furkan tek olsa ademe laf edemez arkasındakilere güvenip artislik yapıyor, nasıl olsa ayıracaklar diye şov yapıyor. Adem milli bokscu onu tek yumruğuyla nakavt eder. Birde sen kimsin filan diyor asıl sen kimsin ne oyunculuk var ne tip. Sırf saçı kızıl renk diye diziye almışar başka bir özelliği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 28 Şubat 2017; 15:3:19 >
  • furkan kızılay'ın ne kadar sevimsiz ve şımarık olduğunu bize kanıtlamış olan program. zengin şımarık çocukları gibi adam.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    evet furkanın durumunu çok iyi açıklayan bir klip
    https://www.youtube.com/watch?v=e0kC3Zj20O4
  • Bir bolumde fatihle i.mansiz tartisirken , ilhan araya kimse girmedi diye semayi sarip onune almisti ondan sonra saldirmaya baslamisti bu gangplank tipliyi de tutmasalardi keske

• Survivor'un sitesinde Furkan'a giydirmeye başlamışlar. Keza ekşi sözlükte öyle. Demek ki bu adamdan sadece DH'dekiler nefret etmiyor. Aferin Furkan, böyle devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Survivor 2017 | Final

hahah :) semanurun mesajını okumadınızmı?
    kızcagız 1 yasında baslamıs survıvor ızlemeye 13 yasına gelmıs :) 1 yasında haaa dıkkat 1 yasında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

quote:

Survivor 2017 | Final

hahah :) semanurun mesajını okumadınızmı?
    kızcagız 1 yasında baslamıs survıvor ızlemeye 13 yasına gelmıs :) 1 yasında haaa dıkkat 1 yasında

Semanur 1 yaşında arkadaşları ona Einstein diyor.

• Birşey söyliycem arkadaşlar, bugünün fragmanını izleyip Furkan'ın artistliğini görünce gözü seğiren bir ben miyim ? Hayır bir bensem psikolojik problemlerim olabilir eve falan gitmeyim zehir etmiyim insanlara hayatı.

• Başım dönüyo başım şu Furkan'ı görmek istemiyorum

• abı kım ne derse desın survıvorda herturlu dolap donuyor nasılmı?
    3kız 2 erkek 3 kız 2 erkek 2 gurup olusturun dıyor buyurun bırı olustursun ve yarıstyırsın.neyse...cıkıyorlar yarısıyorlar zayıflar gurubuna denk geldıgınde nedense ornegın dunku oyun erdı tarıkla eslestı oyun 4-1 ama nedense tarıkve erdının oyunundan hemen sonra kızlar yarıstı ve yıne tarık yarıstı bu defa kımınle daha once yarısan volkanla.ya ne komıkk erdı nerde???yanı erdının basarısızlıklarını saklama cabası neden?
    ben dedımkı neden kura ıle yarısmacılar belırtlenmıyor ve neden her aday esıt sekılde yarısmıyor sadece unlu olsun gonullu olsun 3-4 kısı cıkıp 70-90 oyun oynacak kımı cıkıp 30-40 oyun oynayacak?gurplarını olustursunlar ama her guruptakı yarısmacı kımınle eslesmısse yıne onunla esıt sayıda yarıssın.3 erkek 2 kızda oyun 4=4 olursa kac kısı yarısır?5 kısıden 2 sı dısarıda kalır.neden?kalıyorlar 5 yapacagına 6 yap boylelıkle herkes 2 kez yarısmıs olur haa esıtlık bozulmazmı?bozulmasın sona bır yedek der 1 unlu 1 gonullu koyarsın en son bu 2 kısı cıkar yarısır kım kazanırsa o galıp galır.buda bır stratejıdır takımlar acısından.neden adalet yok oyun oynama sayılarına bır bakın adalet guc dengesı hukuk durus performans dıyen o arkadasaların yarıstıkları yarıs sayısna bakınız.buyurun:::::
    sema=84 adem=77 tugce=75 pınar*elif =71 berna=67 ılhan*ogeday*volkan =64 furkan*sedat =59 burcak_55 gokhan=52 sabriye=49 Sahıka=48 fatıh=44 anıl=42 tarık=39 sadın=37 serhat=35 (sakat oynamıyor) erdi=31 bulut=13

erdıden sonra adaya gelen yarısmacı fatıh sadın erdıden cok oyun oynamıs neden????

• 
Sayfa: önceki 15891590159115921593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.