Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
96.693
Cevap
92
Favori
2.859.998
Tıklama

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 1.5.2020)
Giriş
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

Hala daha sabriyeyi dışlıyorlar diyen yoktur sanırım?

bu forumdakilere bakma sen,zabriyeyi kimsenin dışladığı yok,kız yarışmaya uyum sağlayamadı
    geldiğin günden beri yürüyerek yarışırsan,oyun alamazsan,adada millete posta koyarsan tabii ki tepki çekersin
    forumda ahkam kesmek çok kolay,forumdaki bebeleri adaya koysan 1 hafta dayanamazlar zabriyeye
    |
    |

|
    |

• Yüzbaşı
    973 Mesaj

evet hala destekliyorum. seviyorum . neden sordunuz ?
    dün bişey mi yaptı izlemedim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 28 Şubat 2017; 10:19:38 >
    |
    |
    zorradam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ''I'm a stranger, a life changer, I'm a man that's not afraid of danger.''
  • Teğmen
    123 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trq_

Dün de gördük ki hiçbir kadın bir Merve Aydın değil olamaz da. Sema'yı destekliyordum ancak dün benim için bitmiştir. Bilerek yarışmamak, bireysel dokunulmazlığı sallamamak falan asla benim kabul edebileceğim şeyler değil. Pınar da pasif karakteriyle benim şampiyonum olamaz. Bugünden sonra sadece bir izleyiciyim. Kimseyi desteklemiyorum.

Dün itibariyle Adem reyiz favorim olmuştur. Kadın şampiyon sevdamdan vazgeçtim. O etiketi Merve Aydın'dan başka hak edecek biri gelemedi.

Mazlumların yoldaşı, ego tayfanın korkulu rüyası, Anadolu çocuğu Adem reyiz için artıya çök.

Forum hayatım boyunca ilk kez artıya çök dedim ama bana göre değil be Troll kardeşlerim yolunuz açık olsun.

• Yüzbaşı
    715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: artes16

quote:

Orijinalden alıntı: twbt1907

Keşke Çocuklar Duymasın'da tanıdığımız kadarıyla kalsaydın Furkan

Buna benzer düşüncemi dile getireceğim .Alıntı yapayım dedim.

Ne kadar çirkef ,egoist biriymiş bu . Bide Ademe kafa tuttuğu görüntüdeki hali, çok komik günlük hayatta böle horozlabilecek mı acaba yandaşları(İlhan,Serhat..) olmadan..

Dışarda yandaşları olsa ne yazar. İlhanla serhatı gömer Adem :)
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    hindistan cevizi tartışmasını izledim, mevzuda furkan haklıymış

adada en önemli sorun açlıkken ortaya doğrananlardan nasiplenmekle geçinmeye çalışmak insanı sinirlendirir. burada anca ilhan ve serhatın tepkisiyle duruma eleştiri getirmeyi akletmesi antipatik gelebilir

ademle tartışmasında da haklı. adem hem cevizlerin ayrılmasına tepkili hem de kendi ayırmış, furkan tezatını suratına vurunca dikleniyor. bir de ''herkes kendi toplayacak dendi'' demiş. yahu sen zaten sabriye ve şahikayla daha sıkı fıkısın, karşı olduğun insanların aldığı kararı neden kendi grubun için benimsiyorsun, şu lafı bile tutarsız

güzel
    |
    |
    C-TRanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

hindistan cevizi tartışmasını izledim, mevzuda furkan haklıymış

adada en önemli sorun açlıkken ortaya doğrananlardan nasiplenmekle geçinmeye çalışmak insanı sinirlendirir. burada anca ilhan ve serhatın tepkisiyle duruma eleştiri getirmeyi akletmesi antipatik gelebilir

ademle tartışmasında da haklı. adem hem cevizlerin ayrılmasına tepkili hem de kendi ayırmış, furkan tezatını suratına vurunca dikleniyor. bir de ''herkes kendi toplayacak dendi'' demiş. yahu sen zaten sabriye ve şahikayla daha sıkı fıkısın, karşı olduğun insanların aldığı kararı neden kendi grubun için benimsiyorsun, şu lafı bile tutarsız

O zaman Adem`in tuttugu baliklara dokunmayacaklar... Adem sorun etmiyor, ama kendileri ediyor bir zahmet o zaman... sonra konusma haklari dogar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: zorradam

Günaydın gençler

30.Bölüm öncesi forumda mobil olarak

allstarda 2300 2016'da 1400 sayfayı bulmuştuk bu sene an itibariyle 1610.sayfaya ulaştık bir allstar olmadi ama geçen seneden daha iyi gidiyoruz ama hâlâ allstar özleniyor yarışma olarak değilde forum olarak forumlar tarihinin en makara konusuydu hey gidi

All star gibisi gelmeyecek hocam..

|
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz GPU: MSI NVIDIA RTX 2060 Ventus 6GB OC Motherboard: MSI B450M PRO-M2 V2 RAM: Corsair Vengeance 16GB DDR4 3000 MHz SSD: XPG SX6000 Pro 512GB M.2 SSD I James Donkey 480GB SATA SSD Case: Sharkoon REV200 A-RGB PSU: Cooler Master MasterWatt Lite 600W 80 Monitor: AOC CQ32G1 QHD 31.5" 144Hz 1ms Keyboard: GamePower Ogre RGB Mause: Logitech G300s Gamepad: MSI Force GC30 Headset: GamePower Magnus V2
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    Adem'in üzerine oynuyorlar şimdide. Furkana bak sen hele...Hrozlanıyor. Abilerinden mi güç alıyor acaba
    Adem bence hepsini gömecek!!!

Fenerbahçe S.K
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    Survivor 2017 kavgadan ibaret. Baska bir sey yok icerik olarak. Acun'a sorsan kavgadan reyting istemiyorum der ama her fragmanina kavgayi mutlaka koyar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Memoli 1907

Adem'in üzerine oynuyorlar şimdide. Furkana bak sen hele...Hrozlanıyor. Abilerinden mi güç alıyor acaba
    Adem bence hepsini gömecek!!!

Yok abileri onu ne guclendiriyor nede yonlendiriyor... bence bu Furkanin gercek karakteri. kimse herhalde sadine kufur et yada ademle ugras demez.
    |
    |

|
    |

|
    |

adem bize sabriye reisin emaneti, kimseye yedirmeyecegiz

|
    |

• Teğmen
    130 Mesaj

sen acunun muhasebecisimisin

|
    |
    weros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.