Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1590. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş
  • yahu bloklusun ne diyorsun hiçbirşey anlamadım
  • sanki 10 boy fark atmiş.. adam topunu düsürmüs la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarışmanın kuralı açık fiziksel temas olmayacak yani bunu bilerek karşındakine efelenmek ACİZLİK

Küçük enişteyi bıraksan ne yapacak "beni neden bıraktınız" diyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Yarışmanın kuralı açık fiziksel temas olmayacak yani bunu bilerek karşındakine efelenmek ACİZLİK

Küçük enişteyi bıraksan ne yapacak "beni neden bıraktınız" diyecek
    />

Abisi serhattan öğrendi boş yapmayı O da böyle esere karşı 100 kişiye tutturuyordu kendini. Çok boş işler kısacası yani, gerçek hayatta höt diyemeyeceği sadin ve ademe böyle yapabiliyor bu program böyle bir program işte. Acun o an bir kural koyacak aslında fiziksel temas serbest diye o zaman ne olur merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetzvdr

Gözlemlediğim kadarıyla Furkan ılımlı ve diyaloğu açık tutmaya çalışan bir yarışmacıydı....
    Fakat zamanla İlhan ve Serhatla iletişimi arttıkça biraz huy/düşünce benzemesi hırslanma oldu...
    E tabi Sorvivor un doğasında gruplandır, mücadele ettir, çarpıştır olduğu için herkes bundan nasibini alıyor..
    Bence Furkan ilk zamanlar sempatikti ama bundan sonrasını bilemem.....

Hocam Furkan ın sıkıntısı öfke kontrolü yok. Adaya geldiğinde sakindi neşesi yerinde takılıyordu. Daha sonra gerginlik arttı gruplaşma vs oldu derken sinirlenmeye başladı. Şu an kendini kontrol edemiyor çok sinirlendiği zaman.
    Bu Acun un hatası. Fatih bir laf etti diye Acun azarladı adamı şimdi kedi gibi oldu. Furkan a aynısını yapmadı resmen çifte standart uyguladı. Giderek antipatikliği de artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xloader

ama ne yazık ki survivor hepsi olmasa bile %90 parkura dayalı. ben hiç kimsenin çenesi çok çalışıyo diye yemek verildiğini görmedim. erdiyi sevmeyenler olarak yanlış anlaşıldık algısı içindeyim. şöyle bir düzeltme geçeyim;

tamam her insan parkur oyunlarında başarı gösteremeyebilir, adam evinde salmıştır g.tü göbeği çay içer maç seyrederken hop survivor'a gelmiştir (şimdi bana yürümeye başlamayın. erdi böyle demiyorum, sadece örnek veriyorum, ki belki de bu kişi ben de olabilirdim) zaten böyle bir kişiye laf etmeye hakkımız yok çünkü tabiri caizse malzeme bu sonuç bu oldu. (bknz. fatih. adam kendi ağzıyla çok başarılı olmadığını potaya çıkacağını tahmin ettiğini furkan onun adını verdiğinde söyledi mesela)

bizim kıl olduğumuz olay adamın sanki çıktığı oyunların yarıdan fazlasını almış takımın skoruna önemli katkısı varmış gibi konuşması. yine fatihi örnek göstereyim; adam ünlülerde neredeyse etkisiz eleman gibi ama erdi gibi "usein bolt" geçinmiyor.

her şey bir yana stephen appiah diye sevinmek nedir abi ya?

ben kimsenin nobel ödülü aldığı ve tarihte önemli katkıları olduğu halde "martin luther king" diye bağırdığını duymadım hiç :D

Stephen Appiah Erdinin Hayran Olduğu Bir Futbolcu Erdide Bir Fenerbahçeli Olarak Stephen Appiahın Tüm Formalarını Almış Hala Onları Giyiyor :) He Bu Arada Stephen Appiah Ta İnstagram Da Erdi Destekçisi :)
  • Adem o fragmandaki oyunda kaybetmis sanirim. Oyundan geliyo direk oturuyo sevinmeden.

• Ademin yanında kızlar var ya pavyoncu sedat kıskandı herhalde
  • Adem ile Furkan kavga etmiş acun foto atmış buyrun

Survivor 2017 | Final
  • weros W kullanıcısına yanıt
    2gün sonra silerim nolcak ya
    acunun zulmü varsa üçkağıtçı cemal'in allahı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Ademin yanında kızlar var ya pavyoncu sedat kıskandı herhalde

pavyoncu sedat pavyonlarda alışmış sarışın kızlara kıskanır tabii

Survivor 2017 | Final
  • Helebe hulebe

Bu nemi deneme amaçli ne kada popüler konu varsa erişimim engellenmiş

Admin sunada bir el at be

Hazimsizlik adminsizlik gerektirir

Sen adminsin Taraf Siz olucak sın tarafsız

• Birazdan size caps hazırlıyorum beyler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trq_

quote:

Orijinalden alıntı: trq_

Dün de gördük ki hiçbir kadın bir Merve Aydın değil olamaz da. Sema'yı destekliyordum ancak dün benim için bitmiştir. Bilerek yarışmamak, bireysel dokunulmazlığı sallamamak falan asla benim kabul edebileceğim şeyler değil. Pınar da pasif karakteriyle benim şampiyonum olamaz. Bugünden sonra sadece bir izleyiciyim. Kimseyi desteklemiyorum.

Dün itibariyle Adem reyiz favorim olmuştur. Kadın şampiyon sevdamdan vazgeçtim. O etiketi Merve Aydın'dan başka hak edecek biri gelemedi.

Mazlumların yoldaşı, ego tayfanın korkulu rüyası, Anadolu çocuğu Adem reyiz için artıya çök.

Forum hayatım boyunca ilk kez artıya çök dedim ama bana göre değil be Troll kardeşlerim yolunuz açık olsun.

• Volpenotte kullanıcısına yanıt
    Matematik basit. Adem eğer coconut toplamadıkları gerekçesiyle arkadaşım, kardeşim dediği Şahika ve Sabriye'den bile coconutlarını ayırabiliyorsa, diğer grubun da eylemine ses çıkartmamalı. Sonuçta diğer grup da Şahika ve Sabriye coconut toplamadığı için bu kararı aldı. Kısacası Şahika ve Sabriye'nin "anlık" tembellikleri Ünlüler adasını parçalara ayırdı
  • Dün sabriye komediydi :D. Konusmalari hareketleri filen yüzümü güldürdü. Özgüven gelmis dün oyundada daha aktivdi zaten. Insallah elenmez bugün.

• Bu furkan neden uyari almiyor 40 kusur yasindaki adami azarlayip, ergenlikten cikamamis oralete iki cift laf edemiyonmu acun

• Berkæn kullanıcısına yanıt
    Acun çocukken çok Bugs Bunny izlediği için Havuç'a sempati duyuyor.
  • Kim elenmiş beyleer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Sadin gider gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.