Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • unlulere koymuslar 5 tane etkısız eleman (gecen hafta elenen Berna-Fatıh-Sahıka-Tarık-Sabrıye 5 tane
    gonullulerde etkısız eleman 1.Erdı hadı bılemedınız bırde Sadını koyalım 2 neyse kı Berna gıttı.sımdı hesap yapalım
    unlulerde etkısız eleman sayısı=4 gonullulerde etkısız eleman sayısı=2 4-2=2..UNLULER her oyuna 2-0 *serhat sakat onuda eklersek* 3-0 maglup baslıyuorlar.
  • Ilhan: Furkan bu adem çok on planda adada. Sununla kavga et.

Furkan:Tamam api ama o beni döver

Ilhan:Soyle yapicaz sen beni tutmayin felan de biz seni ademden uzaklastiracaz. Ademi ben tutcam. Bu yolun sonunda diskalifiye de olabilirsin

Furkan:Olsun api senin için feda olsun api ne dersen tamamdir api

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun api ben sampiyon olursam sampiyonlugumu ilhan,serhat apilerime ve sema aplama verebiliyormuyum api

• sonra cıkıyor acun abeyyy
    suana kadarkı en guclu survıvor :) takımları yarısıyor.esıtler dıyor.sızce?
    ben dıyorumkı neden her yarısmacı esıt sayıda yarısmıyor? adalet nnerde hukuk nerde ?
    12 serden 24 kısı adada yarısan emek veren 10 kısı gerı kalan 14 kısı neden orda barıı sole manken munken koyunda gozumuz gonlumuz acılsın :) Erdı gıbı adamların ne ısı var yoksa amacmı farklı ? gecen seneden esınlenen Semıh profılının kopyasını olusturup bulup adaya neden getırdınız?
    kavga dedıkodu kım ne dedı kım ne dıyecek yarısmaya bak yahuuu. :)
  • enlerın survıvoruna neden bır en daha ekleyıp gurup yarısmacılarını kura ıle belırlemıyorsunuz?
    enlerın survıvoruna neden yarısmacıların yarıs sayısını esıt yapmmıyorsunuz?
    bu dedıgım 2 sey yapılsın alsın o zaman akla kara bellı olur lafların arkasına sıgınan dedıkodu yapan gurup olusturan bellı olur yapılmıyor neden?yapılamaz neden? bırılerı saklanacak bırılerı parazıt gıbı beslenecek ada da bızde ızleyecegıznetıcede ortaya konulmus bır fılm var bızde ızleyecegız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Survivor'un sitesinde Furkan'a giydirmeye başlamışlar. Keza ekşi sözlükte öyle. Demek ki bu adamdan sadece DH'dekiler nefret etmiyor. Aferin Furkan, böyle devam et.

aslında furkan ıyı yarısıyor mucadele etmesı harıka ama malesef kendı kendıne yapıyor cıktın savastın aldın oyunu daha ne demeye bos bogazlık edıyorsun ona buna laf soyluyorsun ınsaları kendınden sogutuyorsun.ıtıcı oluyorsun bu yonuyle furkanı bende elestırırım.odada bır Erdı varr zaten bosbogazlık yapan 2.sıne 3.sune gerek yok.evet yıgıdı oldur hakkını teslım et.
    furkan ıyı yarısmacı mucadelecı ama kazandıgı zman sevınmesını bılmıyor saga sola satasıyor laf atıyor gereksız bence.cık oyunu oyna al.arkanı don gıt.adamlık ogretmek ınsanlık dersı verkmek kımsenın ustune vazıfe degıl kaldıkı senın hıc degıl.
    kımse bılmıyor ama Erdı aslen bosnaktır. her agzını actıgında halk cocugu ayaklarına anadolu cocugu ayaklarına veya semt cocugu yatıyor halk arasından geldım dıyor ama aslı bosnak..ne turk ne anadolu cocugu nede bır kurt kardesımız.bılıyorkı oylar oradan gelecek mıllıyetcılık ayaklarına yatarak pırım kazanmaya calısıyor.bırılerıde yarısmalara az sayıda cıkararak kazanabılecegı oyunlara cıkararak adada kudretlı bır yarısmacı ızlenımı vermekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Gökhan yarın Bulut-Anıl ikileminde kaldığında bakalım takımına ihanet edecek mi? Şimdilik hazırda Erdi, Sadin var o yüzden biz takımı düşünüyoruz ayağı yapıyorlar ama bunlar gittikten sonra maskeler düşecek.

Erdi nin Kıbrıs koltuğu hazır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

quote:

Survivor'un sitesinde Furkan'a giydirmeye başlamışlar. Keza ekşi sözlükte öyle. Demek ki bu adamdan sadece DH'dekiler nefret etmiyor. Aferin Furkan, böyle devam et.

aslında furkan ıyı yarısıyor mucadele etmesı harıka ama malesef kendı kendıne yapıyor cıktın savastın aldın oyunu daha ne demeye bos bogazlık edıyorsun ona buna laf soyluyorsun ınsaları kendınden sogutuyorsun.ıtıcı oluyorsun bu yonuyle furkanı bende elestırırım.odada bır Erdı varr zaten bosbogazlık yapan 2.sıne 3.sune gerek yok.evet yıgıdı oldur hakkını teslım et.
    furkan ıyı yarısmacı mucadelecı ama kazandıgı zman sevınmesını bılmıyor saga sola satasıyor laf atıyor gereksız bence.cık oyunu oyna al.arkanı don gıt.adamlık ogretmek ınsanlık dersı verkmek kımsenın ustune vazıfe degıl kaldıkı senın hıc degıl.
    kımse bılmıyor ama Erdı aslen bosnaktır. her agzını actıgında halk cocugu ayaklarına anadolu cocugu ayaklarına veya semt cocugu yatıyor halk arasından geldım dıyor ama aslı bosnak..ne turk ne anadolu cocugu nede bır kurt kardesımız.bılıyorkı oylar oradan gelecek mıllıyetcılık ayaklarına yatarak pırım kazanmaya calısıyor.bırılerıde yarısmalara az sayıda cıkararak kazanabılecegı oyunlara cıkararak adada kudretlı bır yarısmacı ızlenımı vermekte.

Boşnak olunca ne oluyor milliyetçi olmak yasak mı oluyor

Böyle Ayrımcı cümleler yazmaktan kaçınalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Ilhan: Furkan bu adem çok on planda adada. Sununla kavga et.

Furkan:Tamam api ama o beni döver

Ilhan:Soyle yapicaz sen beni tutmayin felan de biz seni ademden uzaklastiracaz. Ademi ben tutcam. Bu yolun sonunda diskalifiye de olabilirsin

Furkan:Olsun api senin için feda olsun api ne dersen tamamdir api

guzel kurgu :)
    olabılır !!!
    survıvor belkı acun abey demıstır kavga edınde reytıng artsın ben bı yolunu bulurum :) demıstır.!! acun abeyyyi eklmeyı unutmussun :)
  • sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    ''1 yaşında izlemeye başladım'' dememiş, ''ben 1 yaşındayken başladı şimdi 13ümdeyim'' demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

quote:

quote:

Boşnak olunca ne oluyor milliyetçi olmak yasak mı oluyor

Böyle Ayrımcı cümleler yazmaktan kaçınalım

ayrımcı cumnlelrer degıl benım demek ıstedıgım orada ayrımcılık yapanın mıllıyetcılıgı on plana cıkararak pırım saglama pesınde olan erdı dır ben asla ayrımcılık yapmam kımsenın mıllıyetcılıgınede karısmam ama gozumuzun ıcıne bakarak ayrımcılık yapan Erdı.bunu ıfadee etmek ıstemıstım tum yazımı okursanız bunu demek ıstedıgımı anlarsınız.banane nereklı oldugu ben kısıye nerelı olduguna degıl ne olduguna degıl bana karsı ne olduguna bakarım o yuzden asla benı ayrımcılıkla ıtham etmeyınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

''1 yaşında izlemeye başladım'' dememiş, ''ben 1 yaşındayken başladı şimdi 13ümdeyim'' demiş

bende ondan bahsedıyorum nasıl bır aılede yetısmıs o cocuk kı 1 yasında survıvor ızlıyor 13 ne gelmıs halen survıvor ıslıyor ve devam etmesını ıstıyor. :)
  • survıvor 2017 adadakı ınsanların yarıstıkları yarıs sayıları:

sema=84 adem=77 tugce=75 pınar*elif =71 berna=67 ılhan*ogeday*volkan =64 furkan*sedat =59 burcak_55 gokhan=52 sabriye=49 Sahıka=48 fatıh=44 anıl=42 tarık=39 sadın=37 serhat=35 (sakat oynamıyor) erdi=31 bulut=13
    yorumlarınız?
    arkadaşım yazdıkların açık ve net

erdi türk değil demeye getiriyorsun etnik köken olarak boşnak, ve anadolu & türk milliyetçiliği ayağına oy toplamaya çalıştığını söylüyorsun
    bu senin yaptığın hem ayrımcılık hemde haksızlık daha önce burada ademi destekleyen birisi de benzer şeyler söylemişti

erdi nin etnik kökeni bizi ilgilendirmez kendisini nasıl hissediyorsa o şekilde istediği gibi oy toplayabilir
    erdinin boşnak,arnavut,pomak kökenli olması anadolu ya yönelik oy toplama çabasına engel değildir

benden sana uyarı bu forum ortamında yanlış şeyler yazıyorsun

lütfen o mesajı sil ayrımcılık yapma
  • quote:

survıvor 2017 adadakı ınsanların yarıstıkları yarıs sayıları:

sema=84 adem=77 tugce=75 pınar*elif =71 berna=67 ılhan*ogeday*volkan =64 furkan*sedat =59 burcak_55 gokhan=52 sabriye=49 Sahıka=48 fatıh=44 anıl=42 tarık=39 sadın=37 serhat=35 (sakat oynamıyor) erdi=31 bulut=13
    yorumlarınız?

çok basit bir yorumum var, iki adada da puanım düşmesin diye her oyunda oynamayan insanlar var. ama adem reyiz elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor. yenilse bile puanı düşse bile her oyuna çıkıyor

Erdi Boşnak asıllı bir Türk'tür.
    Bence talihsiz bir yorum yapmışsın, olmamış.
  • canan hoca ''bal yemeyin'' demiş, yine milleti galeyana getirmiş öncesinde ve şahsımı hiddetlendiren, tüylerimi diken diken eden açıklaması lahmacun ile alakalı olan husustu

artık volpenottenin canan karataya bir dur demesi gerekiyor

canan hanım sizi tanımam etmem ama duydum ki sağlık bakanımıza cevaben ''ben lahmacunun neden, nasıl yenebileceğini bilimsel olarak açıkladım'' demişsiniz, bunu bir de ahmet hakana demişsiniz, kısacası özrünüz kabahatinizden de büyük. double boy hata, yani gençlere pizzayı çağrıştırarak kötü örnek teşkil etmek

biz lahmacunun nasıl yeneceğini bilmez miyiz yahu, bu asil millet hiçbir şey bilmiyorsa bile bunu bilir, bir de başımıza lahmacunun nasıl yeneceği çıktı. bari suyun nasıl içileceğini de bilimsel olarak öğretin de bilelim

bırakın bu milletin yakasını artık bildiğini okusun, sonra ''toplumumuzda okuma oranı çok düşük'' dersiniz, izin vermiyorsunuz ki

• panaroma da berna neler anlatıyo sabriye için.
    eğer haklıysa sabriye bi dahaki potadan kurtulamaz artık.
  • Hey ogeday
    Survivor 2017 | Final
  • ogeday & makarnacı sadin (volume 2) kalk kalk kalk

• 
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.