Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: ngn

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Gökhan çok akıllı davrandı Anıl demeyerek.

Erdi bana göre büyük hata yaptı,artistliğe gerek yok Berna yazması gerekirdi.

Erdi bernayi yazarsa ilk biz yüzüne tükürüz erdiciler olarak. Yakisigi kalmaz. Ben bugun erdinin bernayi yazmiyacagini biliyordum. Yazmiyacakta. Sevmesede erdi öyle. Gecmisi varsa bir kisiyle, ve bikere yazmam dediyse yazmaz. Tükürdügünü yalamaz. Ondan seviyoruz zaten.

maşaları varken kendi niye zahmet etsin dimi. sadin gibi diğerlerini zaten gizli gizli işliyor.
    nasılsa çıkacak diye gerek görmedi yazmaya. yanlış hesap yaptı.

Öyle olsaydı hocam Burçak ve Tuğçe konusurken Berna dedi Erdi nin yanında hatta Volkan fln da vardı Erdi Elif dedi.Herşeyi yapan Elif o tehlikeli o yazılmalı tarzı.Herkes kafasına göre takıldı bence bu oylamada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adem şu an erkeklerde haftanin performans olarak 1. si ve dolastigim sayfalarda platformlarda gördüm ki baya ciddi sayida seveni var ademin. Bu kadar beklemiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lityum123

Adem şu an erkeklerde haftanin performans olarak 1. si ve dolastigim sayfalarda platformlarda gördüm ki baya ciddi sayida seveni var ademin. Bu kadar beklemiyordum

Çünkü ilk haftadan bu yana arkadaşlarının yanında farklı kamera önünde farklı konuşmuyor. Eleştirici yaparken de yapıcı konuşuyor.
    Kendi işine bakıyor.

Ben de sadece onu destekliyorum. Umarım bozulmaz hiç
  • Valla su asamada favorim Adem ve Berna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Herkes Sadin yazarken Ogeday Erdi yazdı :D

Demek ki Ogeday ciddi bir şekilde her denilenden etkileniyor

• Adem karakteri duzgun, performansi guzel tek adam. Seehat,ilhan,furkan,sema gibi dedikodu ve gruplasma yapmiyor. Adem ne dedi? Odul oyunlarinda gruplasma olmasin, herkes birbirini gotursun, her hafra ayni kisiler secmeyin dedi. Oyle yapacaklar bence

• Berkæn kullanıcısına yanıt
    İyi de bu hikaye Türkiye' deki her 5 aileden birinin dramı. :/
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delpieroalk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

adem'den erdi'ye kappak şov

Bu kapak değil acizliktir Erdi karakterden bahsederken milli sporcu Adem in Erdi ye performans üzerinden laf atması karakter açığını performans ile kapatma çabasıdir. Adem de biliyor ki karakter olarak Erdi en iyisi ki kiviriyor.Bu videodan kapak değil olsa olsa Adem in acziyeti olur..

Adem'in karakterini konuşacak olursak Erdi'yi bin basar, sırf Sabriye bir şekilde kendine gelsin diye uğraştı
    Sırf Sedat saçma sapan hareketler yaptı diye efendi şekilde kenara çekildi ki takım zarar görmesin,

Eğer adada bütün gün yatıp boş konuşup haftada 2 oyun kazanmaksa karakterli olmak survivor'a 20 tane böyle insan getirelim açlıktan ölsünler...

Survivor ı top atıp şişe devirmekten ibaret görenlere inat yaşasın anadolu çocuklarının haklı mücadelesi ..

Anadolu çocuğu diyorsun madem Adem Kılıç'çı da bir anadolu çocuğu demek ki sen Adem'i destekliyorsun belli etmiyorsun :)
    Helal be kardeşime sen az değilsin

Top atıp şişe devirmek yerine gönüllere girip karakter koymaya geldik..

Erdi başkan

Bro ben şunu anlamadım :D

Survivor olmakla ne alakası var bunun ? Gönüllere girince nası doyacaksın, nası takıma yemek kazandıracaksın ya da yaşam şartlarını kolaylaştıracaksın?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ngn

quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Gökhan çok akıllı davrandı Anıl demeyerek.

Erdi bana göre büyük hata yaptı,artistliğe gerek yok Berna yazması gerekirdi.

Erdi bernayi yazarsa ilk biz yüzüne tükürüz erdiciler olarak. Yakisigi kalmaz. Ben bugun erdinin bernayi yazmiyacagini biliyordum. Yazmiyacakta. Sevmesede erdi öyle. Gecmisi varsa bir kisiyle, ve bikere yazmam dediyse yazmaz. Tükürdügünü yalamaz. Ondan seviyoruz zaten.

maşaları varken kendi niye zahmet etsin dimi. sadin gibi diğerlerini zaten gizli gizli işliyor.
    nasılsa çıkacak diye gerek görmedi yazmaya. yanlış hesap yaptı.

Öyle olsaydı hocam Burçak ve Tuğçe konusurken Berna dedi Erdi nin yanında hatta Volkan fln da vardı Erdi Elif dedi.Herşeyi yapan Elif o tehlikeli o yazılmalı tarzı.Herkes kafasına göre takıldı bence bu oylamada.

o zaman demekki artık erdi reisinizi kimse bile sallamıyo adada. kuyruğu sadin bile.
    önceki günde sabriye ağlarken semaya kitlemek için olayı "vah vah ağlattı kızı yazık yapıyolar" diyip ertesi günde ajitasyon yapıyor diye üstüne basıverdi hemen.
    bu konularda asıl hiç küçümsemeyin reisinizi. yarın bir gün volkan falan da çıkar abi boşver beni yaz ben gideyim diye o hale getirir eminim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Buyuk hata var fotografta, ben hemen duzelttim

• Yalnız erdi oyunlardan fena kaçıyor

Denizi, parkuru gördü, hemen sadin'in morali bozuk o oynasın diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Yalnız erdi oyunlardan fena kaçıyor

Denizi, parkuru gördü, hemen sadin'in morali bozuk o oynasın diyor

elinden gelse hergün oynamıcak ama acun artık söylüyor açıkça erdi bugün oynamak zorunda diye.
    başkası gittiğinde isim belirtmiyor özellikle. tamam hadi bugünlük ben oynmayım o zaman diyip kaçıveriyor zaten hemen.
  • Boş yapmayın gençler, Erdi ünver bir markadır. Ne barzo adem ne menapozlu serhat ne de yürüyen ego ilhan bir Erdi ünver etmez. O yüzden erdinin şampiyonluğa kendinizi şimdiden hazırlasanız iyi edersiniz.

• Bakalım sabriye haftaaya ismi çıkınca hangi facebook durumunu söyleyecek xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Gönüllüler'de ekşın yok sanırım? Dünkü konseyden sonra olur diye bekliyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Bugün Gönüllüler'de ekşın yok sanırım? Dünkü konseyden sonra olur diye bekliyordum.

Eser gitti ekşın da bitti hocam pek birşey bekleme yani
  • Benim anlamadığım bu adamların asıl dirunu açlık ve yiyecek ödülü kazanmaksa neden haftada iki defa dokunylmazlık oyunu, bir defa iletişim çöpü,bir defa kıbrıs zamazngosu falan var.hal böyle olunca performans için adam yazmanın bir anlamı yok zaten.haftada bir kere oda şanslıysan sandviç falan yiyecen,sonrada çöp mesajları okuyican iletişim kazanıp.

Acun bu adamları aç bırakmıyordur.çünkü açlığa karşı mücadele edlmiyor.performansın falan anlamıda kalmıyor.acun yemek ödülü vermiyorki yemek için mücadele etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AjayGhale

Boş yapmayın gençler, Erdi ünver bir markadır. Ne barzo adem ne menapozlu serhat ne de yürüyen ego ilhan bir Erdi ünver etmez. O yüzden erdinin şampiyonluğa kendinizi şimdiden hazırlasanız iyi edersiniz.

Erdi niye her zaman kaybediyor belli oldu 'Çünkü iyiler her zaman kazanır'

• Erdi patatestir ve sadece ÖZTÜRK REİS'i taklit etmeye çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15341535153615371538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.